Lietotājvārds
Parole
Nu, bronzas dod vairākas. Bet lai iegūtu bronzu jābūt vismaz pirmajā ceturtdaļā, respektīvi, faktiski TOP10 ir tikuši vai arī augstāk... Malači! Žēl ka ne visi var palepoties ar panākumiem - spožiem un nozīmīgiem!
Bet prieks un ieguvums jau pēc tam tiek skolēniem, kuri ar darbu ir to pelnījuši. :) Tikai uz priekšu! Skolēni pasakiet paldies skolotājiem! Un priecājieties arī par bronzu! Tas nu galīgi nav nekas pašsaprotams, arī bronza ir jāizcīna.
Zinu, cik milzīga nozīme ir labiem vidusskolu skolotājiem darbā at talantīgajiem skolēniem - viņiem vajag daudz papildu uzmanību un laiku, lai sagatavotu šādām olimpiādēm.
Rīdziniece 18.05.2016. 09:16:38
Apsveicu skolēnus un PALDIES skolotājiem!
Bronza - tas ir ļoti labi! :) Galvenais, ka tika tik tālu vispār! Jālepojas pašiem ar sevi un jāizvirza arvien augstāki mēŗki!
Bronzas medaļas, šķiet, piešķir visiem dalībniekiem, kas neiegūst sudrabu vai zeltu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.