Lietotājvārds
Parole
Rīdziniece 16.05.2016. 21:49:52
Arī es tā mācījos- Rīgā, Juglas ģimnāzijā. Tas varbūt nebija tik valstiski, vai kā citādi. Bet tas deva rezultātus, mums kā skolniekiem patika. Tas cēla pašapziņu, pienākuma izjūtu un arī disciplinēja.
skolotāja no Rīgas 12.05.2016. 08:14:40
Ir ļoti liela atšķirība (pēc būtības) starp obligāto pamatskolu un ģimnāziju, kur mācās motivēti skolēni ar skaidru izvēlēto mērķi. Tāpēc ģimnāzijā , iespējams, arī vidusskolā tas ir tikai dabiski, ka skolēni, jau gandrīz pieauguši cilvēki, paši var lemt par to, kā labāk apgūt zināšanas. Patiess prieks par Preiļu jauniešiem un viņu skolotājiem! Lai viņiem būtu sekotāji!
Izklausās ļoti interesanti (jā, nav tas nekas jauns, ārzemēs bieža prakse, bet nebiju dzirdējusi, ka kas tāds notiek arī pie mums), labprāt paviesotos šajā skolā pieredzes apmaiņā! :)
Atbildīga par saviem vārdiem! 11.05.2016. 18:31:44
Labākā skola visā Latvijā! Visfantastiskākie, pretimnākošākie, zinošākie skolotāji! Lieliskais četrinieks, kas bija pelnījuši uzvaru, lai nestu skolas vārdu tālāk un parādītu, ka mēs varam! Tiem, kuriem skauž, paturiet savu žulti sev un priecājaties kopā ar PVĢ! ;)
kas notiktu, ja bērns kaut kādas problēmas izdara, tajā laikā ? Skolotājam būtu lielas problēmas
Liels prieks par Preiļu panākumiem!
uz skolu ātri vispār varēs iet pēc brīvprātības principa.
Nedomāju, ka viņu radītais ir kas sensacionāls valstiskā mērogā, bet nu lai jau rosās!
Prieks redzēt, ka Mārīte Seile vēl tik aktīvi darbojas izglītībā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.