Lietotājvārds
Parole
Divās minūtēs nav iespējams, neticu.
Aizpildīju eksāmenu 2 MINŪTĒS un viss bija pareizi, bet izrādās, ka par mani labāk bijis vēl simtam cilvēku, atvainojiet, tas neizklausās reāli, eksāmena veidotājiem, būtu jāizdomājas, ja no viena skolas kārto eksāmenu daudz cilvēku, tad vienkārši 1 nokārto testu un pārējie paskatās, kādi būs jautājumi un tad pat nelasot aizpilda testu.Vai tas ir godīgi.
Man arī nelikās, ka jautājumi būtu bijuši aplam viegli! Daži bija tikai uz minēšanu. Turklāt nevar zināt, kurus jautājumus atbildēju pareizi, kurus- ne.
Es arī izpildīju. Rezultāts nebija nekāds labais. Šķiet, 6 kļūdas no 30 jautājumiem.
Nevajag jau atsevišķu priekšmetu. Lielākoties šos jautājumus nosedz pasaules vēsturē, politoloģijā utt.
...tikai ņemat vērā, ka skolā par EIropas savienību nav atsevišķa priekšmeta! :D
Es domāju, ka skolēniem tieši varētu būt vieglāk nekā daudziem pieaugušajiem, viņi tak zināšanas par to vēl ir svaigas! :)
Skolēniem varētu būt grūtāk tādā ziņā. Diez vai viņi tik aktīvi seko līdzi Eiropas jaunumiem, skatās ziņas utt.
L. @Kristaps 11.05.2016. 09:01:34
Es domāju, pietiek ar paša informēšanos, ziņu lasīšanu u.c., papildus pirms tam nemaz nebija nepieciešams īpaši mācīties. tas mans novērojums.
Arī es izpildīju Eiropas eksāmenu! Biju pārsteigts par salīdzinoši labo rezultātu. It kā jautājumi nebija viegli, ņemot vērā, ka pirms tam nebiju par to īpaši interesējies, bet no atbilžu variantiem nebija pārāk grūti atrast pareizo. Katrā ziņā, man bija interesanti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.