Lietotājvārds
Parole
Ieejot eksāmena telpā mums uzreiz, skaidri un gaiši, pateica,ka telefoni pie mums atrasties nedrīkst,ja pie kāda ieraudzīs-nāksies rakstīt paskaidrojumu un darbu anulēs. Tiem,kam vajadzēja uz labierīcībām-tika izsaukts skolotājs,kurš pavadīja līdz pat ķemertiņa durvīm un atpakaļ. Vagari gods godam pildija savus pienākumus.:)
Mani vairāk satrauc eksāmena gaita, kad laikā no desmitiem līdz diviem nebija paredzēts starpbrīdis. Tātad ne izkustēties, pastaigājot, ne ko uzkost, lai gan brokastis ēstas septiņos no rīta, ne apmeklēt tualeti, nezaudējot rēķināšanai atvēlēto laiku. Fizioloģija un veselīgs dzīvesveids eksāmena laikā neiederas (ikdienā stāstām, cik svarīgi izvēdināt telpas pēc stundas, pakustēties, lai uzlabotos asins cirkulācijā ķermenī, lietot ūdeni, pēc tam, protams, apmeklēt tualeti, utt.)! Kā gan ikdienā skolēns nedrīkst rakstīt divus pārbaudes darbus par vienu tēmu pa četrdesmit minūtēm, jo tā ir pārslodze, bet nu ir izaudzisi - jāsēž četras stundas no vietas?
novērotājs 02.06.2015. 05:58:32
Eiropas valstīs un pasaulē ir pieņemts, ka ieejot klasē mobilie telefoni ir jānoliek speciālā plauktiņā, klases priekšā...! Daudzās valstīs, jebkurā darbavietā ir aizliegts sarunāties, darba laikā, pa tālruni, bet mūsu valstī ir nevis demokrātija, bet anarhija. Zinu savas tiesības, bet pienākumi ir domāti ,,žirafēm"! Daudz interesantāks ir jautājums, KĀ NESEKMĪGAIS, gada gada garumā, kļūst sekmīgs eksāmenu laikā?! Par to vajadzētu nopietni padomāt!
ano marķīzam 02.06.2015. 00:40:43
Nu tā arī var būt. Kautko gribēju vēl rakstīt. Apskatīšos tavu rakstīto. Izlasīju. Nu novilkt tekstu var, bet ja nāks eksāmena atkārtošana, tad rezerves eksāmens ir padusē IZM. Teiksi ka ne. Bļ--ka , viss apnicis. Tā es. Skolotājs, kura matemātiķe ir skolniece un tagad mācību pārzine(sliņķe, siļķe), bet direktore bija viņas bijusī audzēkne. Abas labas ma---s. Es esmu pietiekoši korekts. Ceturtdien tikšos.
Marķīzs de Karabass -> "Kāda jēga?" 01.06.2015. 23:58:43
Iepostēt twitterī jēga nav, taču fotogrāfēt gan dažkārt noder, piemēram, lai parādītu eksāmenu kādam skolēnam, kas rakstīs vēlāk, jo eksāmena laikā ir bijis "slims".
Nav ko teikt. ano 01.06.2015. 22:55:33
Mūsu skolēni pat savu miesaskāri nelaiž no rokām. Pirms eksāmeniem viņiem nav uztraukuma. Bija eksāmenu vadītāji, kuri ,,pačurāt" laida skolēnus, bet bija skolotāji, kuri par naudu pārdeva. Uz pēdējo eksāmenu pārbaudiet Alūksnes rajonu( tāda nav, bet viss notiek). Latvijas vēsturē būs viszemākais līmenis, jo LV viszemākā līmeņa mācību pārziņi-zema līmeņa matemātiķi ir pie mums, kuri neprot pat stundu sarakstu sastādīt. Nosaukt uzvārdus? Varu, jo Alūksnes raj. ir arī krietni matemātiķi. Matemātiķes. Jo puiši nav prostitūciski un naudaskārīgi noskaņoti, tāpēc es neapvainošu pārējos. Matemātiķei māc., pārzinei ļoti viegli bija nopludināt uzdevumus. Braukā ar labu mašīnu, personīgais printeris. Galvenais, ka pati laboja darbus. Eksāmens ir jāanulē visā Latvijā. Un nekavējoties. Ja nespējat kontrolēt, tad atkāpieties no amatiem un atceliet matemātikas eksāmena vērtējumus. īpaši pārbaudiet iepriekšējos eksāmenus un eksāmenu Latvijas vēsturē. Vienā otrā skolā -veikals.
Bet kas darās augstskolās. Meitene uz poda sēž un diktē atbildes draudzenei. Vai tad pa LR1 neklausījāties tās profesores gadījumu? Ienāca sieviešu tualetē un dzird, ka burtiski tiek diktēta viņas lekcija. Tika konstatēta viena lieta. Policijas koledžas studenti mācās LU juristos u.c. augstskolās. Pasniedzēji nevarējuši saprast-kāpēc viņi tik identiski atceras pasniedzēju lekcijas? Nu uzzināja. Pirms eksāmeniem no savām policijas noliktavām ir saņēmuši mini, mini ieraksta un klausīšanās ierīces. Iegādājušies priekš darba(operatīvajam darbam). Nu skolēni izmanto visprimitīvāko tehniku. Kā gribu, tā mauju.
Nav ko teikt 01.06.2015. 17:24:39
Skolēni jau savus telefonus nevar izlaist no rokām pat uz pāris minūtēm. Pat eksāmena laikā- jo tālāk , jo trakāk. Atkarība jau tā ir, ka viss jāietvīto un facebook jāieliek.
Visos eksāmenos tiek nodrošināts klusums, par ko jāpateicas dežūrskolotājiem. Maz ticamības, ka klusuma nav bijis. Spriedumam jābūt objektīvam - vai nu darbi jāanulē, vai nu IZM ēkas konkrētajā kabinetā radīt iespēju eksāmenu pārlikt par jaunu.
Kāds nu vairs mobīlais ,tehnoloģijas tak attīstās,pildspalva ar vebkameru vairs nav retums.
Kādai jēgai 01.06.2015. 14:21:32
Twitterī tak daudz liek arī laikus, kad gāja pakakāt...
sūdzas par klusuma nenodrošināšanu. Diez kā skolā, kurā vēl pilns citu klašu skolēnu, var nodrošināt klusumu
Nu, tādu prātvēderu dēļ arī ir kāds eksaminētājs, kurš uzrauga notiekošo!
Ričij, un kas teikts par gredzenu eksistenci pirkstos, un kādas krāsas apaviem jābūt...? Fotoaparāts ir no šīs kategorijas. A tas, ka fotogrāfēts ar mobilo telefonu - ir tikai nepierādīts minējums.
fotogrāfēts taču ir ar telefonu. Turklāt nav gan taisnība. Ir skaidri noteikts, ko drīkst izmantot eksāmena laikā, pat kādas krāsas pildspalvu.
> Mobilā telefona lietošana eksāmena laikā ir aizliegta, paskaidroja VISC. Kopš kura laika , lai fotogrāfētu ir nepieciešams mobilais telefons? Ar fotoaparātu nedrīkst fotogrāfēt? A par fotoaparātu lietotošanas aizliegumu eksāmana laikā nekas nav teikt! :P
Pie tam vēl zinot, ka pašam var sanākt tikai nepatikšanas... Redz, darbu var vispār nelabot.. :) Nu, jocīga izvēle jauniešiem.
Kāda jēga? 01.06.2015. 11:37:49
Es tikai nesaprotu, kāda no tā jēga? Ja jau tu raksti eksāmenu, vairs nekāda labuma no tā nebūs, kaut ko postot Twitterī!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.