Lietotājvārds
Parole
Neviens nerunā par to,ka Latvijā nevar dabūt darbu jaunieši,kuri slikti prot krievu valodu. Šaubos ,ka ārzemēs uzaugušie to prot .Būs krievu valodas kursi vai liegta iespēja piepelnīties ?
L.L. @Raitis 12.05.2016. 09:25:33
Tas jau vairāk attiecas uz tiem, kuri ir bērnībā ar vecākiem emigrējuši vai pat dzimuši ārvalstīs, bet pieaugot izjūt interesi par Latviju. Gadu pamācās šeit, varbūt arī valodu mazliet apgūst, iepazīst LV utt. Protams, ne tik daudz tas ir domāts tiem, kuri pēdējos gados ir izceļojuši uz Lielbritāniju darba meklējumos utt. Skaidrs, ka viņiem ir sava motivācija un tas īsti neiet kopā ar plānu gadu pastudēt Latvijā. Viņi aizbrauc, lai nodrošinātu kaut kādus labākus dzīves apstākļus un tā, tur studijas LV tik pēkšņi diez vai ieinteresēs.
Nezinu, man šķiet, ka tie, kuri ir aizbraukuši, diez, vai gribēs braukt uz Latviju, lai tikai studētu. Ne jau bez iemesla viņi aizbrauca.. Un ja reiz ir ārzemēs tad ar pamatojumu, ja nu gribēs studēt tur jau arī ir labas augstskolas, parasti pat labākas... Varbūt kļūdos.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.