Lietotājvārds
Parole
LA 22.augustā raksta 22.08.2014. 11:35:20
Aizkulisēs runā, ka ZZS ņems savā pārziņā IZM tāpēc, lai tiktu pie Eiropas struktūrfondu finansējuma, kas arī nākamajā plānošanas periodā izglītības un zinātnes jomai tiks gana dāsni. Izglītības un zinātnes ministre tad būtu D. Reizniece-Ozola, kura guvusi ieskatu šajā jomā, vadot Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju. Viņa atzīst: ja būtu skaidrs veicamo uzdevumu plāns un atbalsts no nozares pārstāvjiem un koalīcijas, šo amatu varētu uzņemties. D. Reizniece-Ozola uzskata, ka “Vienotība” izglītības nozari atstājusi pabērna lomā un svarīgi uzdevumi – profesionālās izglītības attīstība, jauna pedagogu algu modeļa izstrāde, augstākās izglītības sakārtošana – tiek veikti pārāk kūtri.
Nu dien, bez sēnēm vai kaņepēm skolā ar šādu pielikumu nav ko darīt! :)
tik tālu esam > Ilga 21.08.2014. 22:54:09
Tad tik tālu nu esam - neviltots prieks par 4 latiem (pirms nodokļu nomaksas)! Ilga, cik maksā (vidēji) viena kinobiļete uz labu filmu? Biļete uz teātra izrādi? Uz Rīgas zoodārzu? Grāmata? Frizētavas apmeklējums? Šķiet, ka, ik mēnesi atliekot tā saucamo "pielikumu" (pēc nodokļu nomaksas tie būs kādi 3 lati jeb 4,50 eiro), trīs mēnešu laikā varēšu atļauties vienu šādu pasākumu. Ar nosacījumu, protams, ka rudenī nepieaugs gāzes, elektrības, apkures cenas. Vai tiešām tik zemu nu ir nolaidusies mūsu pašapziņa?
Ilga, tās ir kaņepes vai sēnes...?
Nezinu, es gan priecājos. Pat ja palielina kaut par tiem pašiem 4 ls... Uz leju jau vairs neies, pamazām, pamazām, bet tas pielikums tikai augs!
Ļoti gaidīšu tikšanos... Tad arī varēs paskaidrot pedagogu algu aprēķinājumu... un "palielināšanu"....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.