Lietotājvārds
Parole
Un šitādas vēl strādā ar bērniem!
Super komenti no učenēm!
Nau godīgi man viss bija pareizi kapēc es neiekļuvu top 10
Es tur nebiju.
Vau, esmu pārsteigs par lielo dalībnieku skaitu! Ar katru gadu arvien vairāk, bet notiek laikam tikai trešo gadu!
Negodīgs konkurss, negodīgi uzvarētāji.
Būtu interesanti uzzināt, kā tika noteikti uzvarētāji? Pēc jautājumu aizpildīšanas ātruma?
Atceros, pagājušajā gadā bija vēl visādi erudīcijas jautājumi skolēniem pirms apbalvošanas. Bija ļoti interesanti, ceru, ka šogad būs tāpat,uz tikšanos apbalvošanā!
Ja ir kaut ko iepriekš pamācījies, kādus materiālus apskatījies, tad noteikti nebija tik traki. Pašiem mazākajiem (5.kl. un tā) varētu būt krietni sarežģītāk, jo arī termini bija izmantoti utt. Bet kopumā man ļoti patika. Laba sajūta, ka nejūties kā pēdējais dunduks, jo sākumā man likās tā varētu būt, jo īpaši neinteresējos par ES jautājumiem.
Atkārtošos, bet vēlos teikt, ka eksāmenam iepriekš negatavojos, taču jautājumi šķita samērā viegli. Vismaz priekš pieauguša cilvēka. Skolēniem noteikti likās citādāk.
Urrā, 4.vidusskola! :) Malači, ka bijām tik aktīvi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.