Lietotājvārds
Parole
Pilnībā piekrītu Andra rakstītajam par komentāru dzēšanu - RKV interesē tikai sava iedomātā ''prestiža'' celšana, jebkuri viņiem neizdevīgi komentāri tiek dzēsti. Arī mans iepriekšējais komentārs tika dzēsts. Es domāju, ka tas vien daudz ko liecina par šīs skolas kompetenci.
Pirms kāda laika apmēram pirms nedēļām ierakstīju tādu nopietnu patiesību par šo skolu - šodien ieeju intereses pēc paskatīties - komentārs izdzēsts. Laikam lepnajai skolas vadībai patiesība iekoda acīs. Ko, lai saka par šo skolu - ELLE! NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEIESAKU IET UZ ŠO SKOLU!!! (Paši pēc tam sapratīsiet!)
Mērķtiecīgiem jauniešiem 24.05.2016. 09:11:42
Man sakāmas tikai pozitīvas atsauksmes par skolu! :)
Все вы успокойтесь - скоро будете только арабский учить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pluss - valodas mīnuss - nervu sabrukums pusaudža vecumā
pearpiebaby 17.05.2016. 19:19:12
Es tā vēlētos mācīties korejiešu valodu bet tādas iespējas nav :( Kā arī otrajā vietā vēlētos mācīties ķīniešu valodu ;)
Mācīties nav jēgas. Visi nevar būt gudri.. Kādam arī par sētnieku ir jāstrādā, visi nevar būt priekšnieki. Ieņēmumu dienests-----> Priekšnieks priekšnieka galā... LOL LOL LOL
Super! Kāpēc, nē? Apgūt tik dažādas valodas jau vidusskolā ir lieliska iespēja! Jaunieši, aiziet!
Pati mācos šajā skolā. Apgūstu spāņu un ķīniešu valodu, kā arī pamatskolā četrus gadus apguvu franču valodu. Skolotāji ir ļoti jauki un atsaucīgi. Ķīniešu valodā apgūstam ne tikai valodu, bet arī uzzina pašu kultūru. Arī labi var trenēt angļu valodu kontaktējoties ar valodu skolotājiem. Tiešām laba skola, mācos jau 11 gadus šeit.
kādas mīlīgas skolnieces bildē! :) Šī ir tā pozitīvā globalizācijas, manuprāt. Vēl labu piemēru atceros - Ručiņš un Nori. Ja pareizi uzrakstīju.
Nezinu, kā kultūras skolās ir ar matemātikas virzieniem, bet par profesionālā virziena programmu KULTŪRA UN PRODUCĒŠANA dzirdētas daudzas labas atsauksmes.
Nezināju, ka kaut kur Rīgā var jau vidusskolas līmenī mācīties eksotiskās valodas! Patīkami.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.