Lietotājvārds
Parole
mana meita gan valodās, gan eksaktajās izcilniece, un ? NVA : "neejošš diploms!" Kāpēc ir inženierspecialitātes, ja tās jau godmaņlaikā sagrāva?!
Jādomā par studējošo atbalstu vispār - lai var mācīties, nevis domāt, kā izdzīvot...
Garāmgājējs 20.05.2016. 11:45:52
Atvainojiet, kas par muļķībām. Kur tad tos izcilniekus ņems, ja nesakārtos pamatu pamataus?! Kādi šie izcilie būs, salīdzinājumā ar vidusmēru valstīs, kur tiek nodrošināta kvalitatīva vispārējā izglītība. Kas tas par izņēmumu stimulējošo pieeju?! Ko atsevišķi izcilnieki vieni paši var dot vispārējai sabiedrības attīstībai? Kā var šitā plivināties pa gaisu, bet pamatus vispār nekārtot?!
Drīzāk uzmanību pievērstu sadrumstalotībai! Augstskolās māca visu ko, ļoti visparināti, taču dziļumā savu specializāciju līdz galam neiemācās.
Tādēļ jau darbojas dažādi fondi un atbalsta programmas, @Rīdziniece
Rīdziniece 20.05.2016. 09:57:21
Jā, arī kāds prātīgs vārds no OECD! Tas ir obligāti jādara - jāatbalsta pēc iespējas vairāk izcilie studenti, kuri paši nevar finansiālo apstākļu dēļ sasniegt augstus rezultātus labās skolās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.