Lietotājvārds
Parole
Tu Re un Sintia 03.11.2016. 10:35:11
Ļoti piekrītu RE, ka visam "apakšā" ir skolotājs - iniciators, vadītājs, organizators... Un par to skolotājam nemaksā- "nomēra un nogriež" tikai par "kailu" kontaktstundu. Iniciatīvām un radošumam vajadzīga iedvesma un apmierinātība ar dzīvi, bet skolotāji jūtas pazemoti un NENORMĀLI apmaksāti. Paradoksāli, bet starp skolotājiem pietiek "dullo" (vislabākajā nozīmē : ) ), uz kā balstās "Namiņš Latvija". Kā būtu, ja lielākā daļa skolotāju, tāpat kā daudzu citu profesiju pārstāvji, dzīvotu pēc domas, ka "tas ir TIKAI darbs - aizveru darbavietas durvis, un viss pārējais ir tikai mana personiskā darīšana"? Sintija aicina izdarīt laipnības aktus - LV skolotāji IR izdarījuši un dara nepārtraukti "laipnības aktus", turpinot strādāt savā profesijā. Ko Jūs spējat noorganizē BEZ skolotājiem?
Skolnieciņš 02.11.2016. 06:39:43
Var sakopt kapus, piem., uz kāda deputāta dzimtas kapiem uzliku melnas svecītes. Viena svece maksā 0,57€, bet pelēkās no RIMI maksā 0,37€, toties baltās no SUPER Netto maksā 0,25€!!!! Sagrābt lapas uz uzlikt torti!!! Un lētās Ukrainas šokolādes končas ar saviegiem ziediem!
Lai piedalaas visi!!!
Nu atkal darbs muļķiem. Neviens bērns bez skolotāja mudināšanas un līdzdarbošanās šajā konkursā nepiedalīsies. Te nu var redzēt, cik milzīgs ir skolotāja nenovērtētais darbs. Šādu konkursu ir simtiem. Katru mīļu dieniņu tiek sūtītas ziņas, lai piedalās, piedalās, piedalās... Ir jau sācis olimpiāžu laiks. un nabaga skolotājs skraida un meklē visa veida informāciju, vāc ziņas un ik pa brīdi vēl mēģina ko kādam iemācīt, pastāstīt, iedot. Sakiet ministrijas darboņi, ko un cik jūs darāt ārpus sava darba laika. Skolotāji varētu vienoties NEKONKURSU, NEOLIMPIĀŽU STREIKĀ. Darīsim tikai savu tiešo darbu. Kāpēc man kaut kas jādara nez kādā tur projektu nedēļā. Tūlīt būs valsts svētku dienas: lāpu gājieni, svētku koncerti. Un atkal tur visur būs skolotāji, reizēm daži vecāki. Atliktu tikai no tā atteikties, tad arī sabiedrība redzēs, ka pats no sevis nekas nenotiek. TAS VISS IR SKOLOTĀJA DARBS ĀRPUS STUNDĀM. POLITIĶI, NOVĒRTĒJIET TO!
Pirmais darbs būtu apkarot korupciju,kas kā rūsa saēd Latviju.
Par godu Latvijas simtgadei ierosinu Katram izdarīt piecus laipnības aktus. Tas var būt jebkas - uztaisīt papildu talku kopējā'dzīvojamā pagalmā, palīdzēt atnest prodktus un papusdienot ar vientuļo simrgalvi kaimiņos, pieņemt dzīvnieku no patversmes utt. Vaļu fantāzijai. Un katram, kas iesaistīts kādā no laipnības darbiem, pastāstiet par šādu ideju - lai katrs Latvijā izdarītu ko labu! Ne tikai kritizētu, ne tikai sēdētu bezdarbībā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.