Lietotājvārds
Parole
Piekrītu, tādā veidā bērniem būtu iespēja saprast, kas viņiem tiešām patīk un interesē.
Piezvanīju un zinu,ka cena ir 152 eiro. Manuprāt ,nav dārgi. Protams,ka vajadzētu iet tiem,kuri arī merķtiecīgi vēlas būt mediķi vai arī tie,kuri šaubas ,lai pieliktu skaidrību.
vai tad vēl pa vasaru bērniem arī būtu jāmācās? ;))
intersanti, cik šāda nometne maksā.. It kā jau būtu vērts arī maksāt, ja arī pa vasaru var iegūt labu izglītību un vērtīgi pavadīt laiku.
Pat, ja arī ir, es par tādām neko neesmu dzirdējis. Jebkurā gadījumā, arī ja tādas pastāv, tad ļoti slikti reklamējas, jo neko neesmu dzirdējis!! Savu dēlu labprāt vasarā aizsūtītu uz kādu šādu eksakto nomenti.
Vai tad tādu nometņu nav? Tas būtu kas neparasts?
Lieliska ideja! Šeit ir vesels iespēju lauks, patiesībā. Līdzīgas nometnes vajadzētu rīkot arī citām valstija pašlaik tik ļoti nepieciešamajām profesijām, kurās valda speciālistu iztrūkums - inženieriem, tehniķiem, fiziķiem un matemātiķiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.