Lietotājvārds
Parole
ak dievs, kāds sviests. šitie PB un RB pētījumi.... ah, kas par politbiznesiņu!!! pētījums 1x3 gados. pētījuma metodika - uzaicināt uz dārgām diskusijām politpļerkstoņas, par labi apmaksātu pļekšķēšanas stundu. telpu īres, organizatoru izmaksas, mediju kampaņas, uzcepts tekstiņš, kas pat īsti neatspoguļo saturu - vadlīnijas.... iesniegts IZM un pusmiljons kabatā... īzī pīzī. viegli. bet peļņu nesoši. sekas?... neviens nedomā par sekām. vēl mazāk, par jēgu šo naudu šādi šķiest. jau >10 gadus. bet visiem labi - neviens neprotestē...
Ko var ņemties ar saviem pētījumiem - Mainīsies situācija pēc dažiem gadiem un būs prioritāras pavisam citas nozares - vai atkal būs jāveic pētījums pa pusmiljonu? Un tā ik pa 5 gadiem?
Vai patiešām kāds uzskata, ka labāk būtu tā kā ar algu modeli? :) kaut ko izdomāt un tad trīs reiz trīs gadus ieviest, lai arī viss ir slikti? Manuprāt, gan visiem izdevīgāk būs varbūt arī lēnas, bet labas pārmaiņas. Lai nav tā kā alternatīviem modeļiem...
Miljonus neskaita 29.03.2016. 16:09:41
Grūdīs iekšā pus miljonu!!!!!!!!!!!! Lai tikai runātu un muļļātu atkal vienu un to pašu - kas NAV kārtībā augstākajā izglītībā. Tak jau simtiem runu un diskusiju par to ir bijis!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.