Lietotājvārds
Parole
--------------- 17.07.2014. 16:14:59
Ja skolēns var, bet neko nedara- derētu piedzīt iztērētos līdzekļus. Tikko skar maciņu, arī atsevišķu vecāku nostāja pamainās. Bija mums skolā gadījums, kad bērns (tiešām "švaks) auga pie omas, jo mamma mirusi, visu laiku bija nesekmīgs, vairākus gadus pasēdējis un 9. kl. puikam bija 18 gadi. Nesekmības gadījumā oma vairs uzturlīdzekļus nevarēja saņemt. Attieksme stipri mainījās. "Lika" zēnam mācīties, apmeklēt konsultācijas ... . Pabeidza 9. klasi- un sekmīgi.
Un kas izvērtēs, cik vainīgs skolēns, kurš nevar/negrib mācīties un cik liela vaina skolotājam, kurš negrib/neprot iemācīt?
Interesanti, kurš tad mūsdienās ir tas īstais un vispārliecinošākais arguments, kāpēc bērnam ir jāmācās?
Njaaa.....jaarada motivaacija, bet ja maajaas beernam nav, kas atbalsta, ja vecaaki dzer un kaads seezh cietumaa, skolotaajas motovaacija neko nedos, ja maajaas beerns dziivo kaa ellee :( skolas reitingos ir super duper prestiizas un tur ir gruuti nokljuut, protams arii vecaaki tur dara visu, lai vinju beerns buutu gudraakais :)))) bet ir skolas, kas atrodas nelabveliigajos rajonos, kur klasee seezh kriminaalistu beerni, narkomaanu beerni, chigaani, izdzimtenji :(((( un juus varat buut super puper skolotaajs, bet straadaajot ar taadiem beerniem un ar taadiem vecaakiem juus rakstiitu pavisam ko citu :(((
Uzskatu, ka skolai un pedagogam ir jārada motivācija mācīties! Ja klasē lielākā daļa skolēnu ir ar viduvējām un vājām sekmēm, tad tas jau, droši vien, liecina par skolotāja prasmi iemācīt skolēnām. Protams, ja skolēns nemācās, iekasēs no vecākiem, tādā gadījumā, ja pedagogs savu darbu izdara pavirši - nespēj iemācīt vai nēvēlas , tad vajadzētu ieturēt no algas!!!
Skolotājam jau vajadzēs pierādīt, ka "dārgums" nemācās ne tik, cik melns aiz maga...
Vajag, tad sāks domāt gan paši skolēni, gan arī vecāki!
Vajag, vajag piedzīt! Kas gan cits labāk spēj motivēt kā nauda.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.