Lietotājvārds
Parole
Amizantā --> "/" 15.10.2015. 10:25:52
Jā, lūdzu! Droši, cienītais - uzrakstiet gan, ko tad īsti Ušakovs skolām iedevis pēc Dzsv. u.c. Jūsu minētajiem notikumiem. Bet tad - lūdzu - detalizēti, bet konkrēti! Man, personīgi, nav ne jausmas, bet varbūt tāpēc, ka neesmu ne RD struktūrās, ne kādi citādi saistīta ar skolām, kā tikai vērojot no vecāku pozīcijas?
ar tām i-tāfelēm neviens normāls rietumnieks nestrādā! Kāds amizantais pats tā par citiem! Vienkārši uzrakstiet, ko kurai skolai Ušakovs iedevis pēc Dziesmu svētkiem, pirms 1.sept,... un ko tēvzemietis birks!
skolu biliotēkas kaudzēm izmet grāmatas, jo visu laiku jaunas - kādam jāpelnās! Nav labākas ķīmijas māčibu grāmatas par jelgavnieku Feldmaņu izstrādātajām PSRS laikos! Nav un neražojiet, Ķīmija nemainās tik strauji kā informātika!
skolotaja 15.10.2015. 07:35 15.10.2015. 07:37:17
Jā, un strādāju Rīgas skolā. Varbūt Nils varētu piešķirt lielākus līdzekļus grāmatu un tehnikas iegādei, jo lauku skolās ir vairāk projektoru un i-tāfeļu nekā Rīgā.
Kāda tur izvēle? strādājam no 10 gadus vecām bibliotēkas grāmatām. Digitālos materiālus nevaram lietot, jo nav ar ko parādīt. Kopētās lapas nevaram lietot, jo kopēt drīkst tikai pārbaudes darbus uz mazām lapiņām, ko lietos vairākkārt.
Kur man laiks pārrunāt ar visiem mācība satura jautājumus! Domātu, ka kāds cits manā vietā pildīs tiešos darba pienākumus.Direktora pienākumu loks ar katru dienu palielinās!
sanāk interesanta situācija - citvalodīgais politiķis ir atbildīgi norūpējies par latviešu valodas apguves līmeni un kvalitāti un cildeni ķeras pie savām tiesībām īstenot varu, lai glābtu valodas pasniegšanu vismaz Rīgā. (Es te redzu tikai sekli politiski teatrālu PR triku, piedodiet). Realizējot savu varu šis atbildīgais politiķis iztramda visas savā padotībā esošās institūcijas darbiniekus, lai tie "beidzot darbotoes" (lasi - imitētu "burnuju djeitjeļnost", bīdod visādas papīru kaudzes no uz skolām). Tā vietā, lai risinātu tiešām akūtus jautājumus - par mācību slodzes atbilstību vecumam, līdzekļu piešķiršanu, lai atbalstītu skolu pievēršanu progresīvām mācību metodēm utt.. Klaji... :(
Pats sapinies savā sviestā, Ušakovs. Kādas viņam tiesības spriest par ""tikumību"??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.