Lietotājvārds
Parole
Lūdzu neprasiet par padarīto darbu algu,strādājiet ar misijas apziņu,ka darāt citiem labu un no tā arī dzīvojiet.
Nu, nāc mūsu vietā, pastrādā.
Un cik godprātīgi jūs tērējat savu budžetu, kas sastāv no pedagogu iemaksām?
Beidziet vienreiz runāt par skolotāju algām!!!!!!!!! nepatīk nestrādājiet!!!!!!!
Murgs turpināsies tik ilgi, cik ilgi skolotāji ļaus sevi apjāt un nerīkosies!
Cik ilgi vēl šis murgs turpināsies............
Algas daudzviet jau tiek amazinātas. Tā, piemēram, Jūrmalā vairākās skolās netika apstiprinātas dažas izglītības programmass ( Valsts ģimnāzijā it kā tāpēc, ka skolēnu skaits par četriem esot mazāks netika apstiprināta matemātikas programma.Rezultātā VISIEM skoltājiem vidēji alga samazinājās par 72 EUR ""uz rokām"' ). Nevienā Jūrmalas skolā alga, protams, netika paaugstināta. Ņirgāšanās par skolotājiem ir sākusies...
Arodbiedrība! Organizējiet streiku uz nenoteiktu laiku!!! Laiks ir pienācis...
==>>> skaisti (par priekšnieku algām skolā) 15.10.2015. 11:14:58
Ja departamentā nebūtu tik daudz galveno un mazāk galveno speciālistu, ekspertu u.c. ierēdņu, kas praktiski katru dienu skolai pieprasa kārtējo dokumentu (ir VISC datu bāze, visa informācija savadīta, bet "speciālistei" grūti vai negribas paskatīties!), tad vietnieku skaitu skolā varētu samazināt atbilstoši likmju skaitam. Šobrīd jādala un, piemēram, 2 pilna laika vietnieku vietā izdevīgāk ir 4 vietnieki pa 0,5 slodzēm. Ja nebūs atbilstoša alga - vietnieces labāk strādās par privātskolotājām.
...ko te vēl teikt...ir sāpīgi...dvēselei...jel atstājiet visu kā ir un sāciet rīdīt savā starpā kādus citus, piem.,mediķus...mēs skolotāji esam pārguruši no ieilgušajām diskusijām. Pietiek liet netīros ūdeņus!
"LIZDA aprēķinos nav iekļauti skolu direktori, viņu vietnieki... " Straujuma pirms jaunā mācību gada sākuma intervijā uzsvēra, ka, ieviešot jauno algu modeli, skolu direktoru algas palielinās par 40%. Vietnieki saņem 80% no direktoru algām. Par kādu vnk. skolotāju algu pieaugumu vispār var runāt, ja pielikumu skolu algu fondam "apēd" skolas administrācija .
LŪDZU NESAGRAUJIET SISTĒMU, NEĻAUJIET TO DARĪT BEZATBILDĪGI. PARŪPĒJIETIES PAR VISIEM SKOLOTĀJIEM - ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Stado poslushnyh baranov use ispolnit
Un LIZDAi vajadzēja pusotru gadu, lai to saprastu? Tak sen jau par to runāja, ka patiesībā šis modelis ir vērienīgs r e ā l o algu samaziņāšanas pasākums.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.