Lietotājvārds
Parole
No sirds apsveicu Kandavas tehnikuma audzēkni, redzams,ka meitene daudz piestrādājusi pie visiem sīkumiņiem.Jūtama arī pieredze.Priecājos,ka Latvijā vēl 6 talantīgi pavāri būs nākotnē! Tas nekas, ka rociņas trīc,trīc arī konkursos pieredzējošiem viesmīļiem un pavāriem ar darba stāžu. Mēs visi esam tikai cilvēki.Lai veicas Kandavniecei Eiropas sacensībās!
Ja jau tik vien to dalībnieku, tad varēja nosaukt arī pārējos...
Elementāri! Pārrunās ar skolotāju, eksāmenu kārtojot arī mutiski, vismaz daļu. Tādējādi ir iespēja reāli redzēt un spriest, ko cilvēks ir iemācījies. Uz papīra var nošpikot un debesu zīmes sarakstīt. Mūsu laikā katrs skolotājs reāli zināja januieša zināšanu līmeni, jo katru bija individuāli pārbaudījis.
Planēta Zeme 02.05.2016. 08:16:54
Kādi praktiskie eksāmeni?! Tieši kā matemātikā varētu būt praktisks eksāmens?!
Var jau redzēt, kā trīcošām rokām apkalpo meitene! Prakstiskais eksāmens, arī vidusskolās vajadzētu vairāk šāda tipa prakstiskus 1:1 eksāmenus, nevis tik daudz teorētiskos.
Apsveicu jaunos profesionāļus! :) Latvijā, kā esmu novērojis, ir samērā augsts viesmīļu līmenis.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.