Lietotājvārds
Parole
Interesanti, kas un kad mērā šo t., jo oficiālais mērīts 5 no rīta, bet ja 6 no rīta pie mājas bija - 18, tad 7.30 kad sīkos vedu bija jau - 24...., bet pie skolas 7.50 bija - 19.. Tad kurš mērījums ir īstais???
Man ir 13 un es tāpat neiešu!
beebja atbildetajs 26.01.2014. 17:16:03
pirmklasnieki gribeja iet uz skolu jo pirmaja klasee viss viegls ir :D
Nebūs jaatstrādā stundas.
Atbilstoši Ministru Kabineta noteikumiem aukstā laikā skolēni var palikt mājās. Skolēni vecumā līdz 12 gadiem izglītības iestādi var neapmeklēt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 20 grādiem, savukārt skolēni, kuriem ir 13 un vairāk gadu, var palikt mājās, ja gaisa temperatūra ir zemāka par -25 grādiem
jes un kaa vel
Nav jāatstrādā stundas - vismaz ne visur! Pieļauju ka tas gan varētu būt skolu individuāls lēmums, vai tas ir nepieciešams...
Vispaar ka tik neiet uz skolu: mes jau ka mikstie Eiropieshi. Pashi pa pilsetu dauzas pec tam. Un vel pec tam stundas jaatsradaa.
Kā man vienmēr ir paticis, ka salst jau tikai 1. klases audzēkņiem, kas lielākā daļa tiek nogādāti skolā ar mašīnu bērni pēc 13 gadu vecuma jau nav cilvēki, viņiem jau nav tiesību salt zem - 20.
yeah
bebim piekriitu no rita mums skolaa arii bija pilns ar 1klasniekiem k-gan bija -22 lidz -25
Dobelē 7-os no rīta -19.
Starp Olaini un Kekavu 8 norita bija -25gradi,pirmklasnieks vienalga gribeja iet uz skolu
LOL. Kas par laika novērošanu?! Saulkrastot, kuri pie pašas jūras bija - 20 no rīta. pff
Madonas novadā arī jau 3. rītu ir -22 līdz -24 grādi...
uz ogres pusi ap septiņiem bija mīnus 24 grādi, takā slikts jums tas termometrs

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.