Lietotājvārds
Parole
Man šķiet, ka šādu konkursu labāk izvērtētu kāda žūrija. Tā balsošana internetā nu ļoti kaitinoša. Nav teikts, ka uzvar labākie un interesantākie, bet aktīvākie. Paskatījos vairākus dalībniekus - jaunieši malači. Nu jā, taču sauklis - atbalstām savu skolu, nevis labāko
Vairāk uzmanības būtu jāpievērš izglītojošajam konkursa aspektam - fizikas apguvei! Taču tik daudz runā, ka vajag dabaszinības attīstīt, tehniskos prātus Latvijā vairāk. Ļoti laba iniciatīva, ceru, ka skolās īsto vēstījumu izdosies nodot, un tas būs uzmanības centrā, nevis jauniešu mūzikas apvienība.
Viņu koncerts liecību dienā skolēniem noteikti patiktu. Nezinu, ar ko īpaši, bet, manuprāt, visas jauniešu grupas ir puslīdz līdzīgas. Pirms viņiem topā bija Musiqq, ja nemaldos.
Tad ir jābalso par savas skolas video. ;) Bet, ja godīgi, nesaprotu to Olu fenomenu. Ar ko viņi šķiet tik īpaši?
ES gribu Olas mūsu skolā, lai viņi ierodās un uzstājās!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.