Lietotājvārds
Parole
www.kasjauns.lv/lv/zinas/199908/neiepriecinosas-zinas-skolotaju-algu-jautajuma .... var palasīties atkal rosinošus tekstiņus un komentārus par tematu...
я все не пойму, что не нравится учителям ,считают что у них малые зарплаты нет проблем открывайте частные школы ,если считаете себя такими спецами ,кто мешает ? только боюсь что на деле хотят сидеть в хороших классах и нечего не делать и только вопить много учеников ,зарплата маленькая...у самого сын в школу ходит от туда приходит дурак, дураком только узнает какие новые игры есть в интернете и в результате мне надо сидеть и обучать, если не хотят работать вон вся Европа открыта дуйте туда и там своим образованием хвастайтесь . Я считаю можно людям повышать зарплату только если качество образования повышается , но в данном случае видя этих бездарных учителей ни цента лишнего не плотил бы.
Es tomer septembri uz darbu neiesu. Varbut novembri..ne,tomer pec Ziemassvetkiem varbut paradisos..
Valdībai vienaldzīga izglītība , vienaldzīgas skolotāju algas! Vienaldzīgi skolotāju ģimeņu likteņi. Finansu ministrs domā -bomži spēj izdzīvot, tātad skolotāji ar 420 par slodzi uz papīra arī ! Apzinīgie, godprātīgie skolotāji turpinot strādāt to tikai apliecina. Skolotāji , tikai streiks -septembrī neizejot darbā šo absurdu var apturēt. Varbūt, mani abi bērni , skolnieki būs cietēji, bet 25 mani naivā uzticībā nostrādātie gadi ,valdības tukšos solījumos, pierāda ,ka nevar ticēt ne izgl.ministrijai ne valdībai, ARODBIEDRĪBAI INFANTĪLAJAI arī ! STREIKS UN TIKAI STREIKS!
Līdz mistiskā jaunā modeļa izstrādei strādāju ar visu atdevi, skolēnus konsultēju ne tikai individuālo nodarbību laikā, bet arī brīvdienās, šis darbs vainagojās ar tiešām labiem rezultātiem olimpiādēs, eksāmenos, konkursos. Mācību gada beigās man vadība paziņoja, ka pēc jaunā modeļa man alga samazināsies vairāk kā par 175 eiro, tad lai nāk gudrīši no jaunā medeļa komandas un strāda ar bērniem. No manas puses pēc tādas apzagšanas nekāds darbs ar atdevi nebūs.
bezemocionālā un nekustīgā seile saka, ka modelis ir labs. Nav jau ko citu vi'ņai teikt, ka ir izgāzusies. nav viņai vieta IZM
Lielo ļauno bubuli, atvainojos, algu modeli joprojām atstāsim tepat pagultē, taču profilaksei laiku pa laikam tomēr par viņu atgādināsim, lai nerātnie skolotāji nesadomā piecirst kājiņu, apvienoties vienā skaistā un kopīgā prasībā (kura nepazemotu nevienu no viņiem), sākt streikot, trakot un kopistiski apvienojoties pieprasīt to, ko sākotnēji bija iecerējuši pieprasīt..
Ну Вы поняли наконец, что этому правительству на Вас наплевать по большому счету.
Nu bet kādēļ kaut ko darīt ja var nedarīt. Atslābstiet - skolotājiem atvaļinājums. Neviens atvaļinājuma laikā neprotestēs. Turklāt liela daļa skolotāju tāpat no tā jaunā baisā modeļa bīstas vairāk kā velns no krusta. Un tas ir tikai labi, jo ar šo jauno modeli ir smuki izdevies skolotāju masu sašķelt vēl kvalitatīvāk, kā nekad. Tie kam modelis draud pielikt slodzi un/vai algu mazāku padarīt vispār būs pat apmierināti ka pagaidām uz priekšu vēl nekas nekust. Galvenais jau ka savas sākuma un izejas pozīcijas savām prasībām skolotāji līdz ar ziņām par jaunu modeli ir sekmīgi aizmirsuši (kas patiesībā bija arī ši modeļa galvenais mērķis). Eksāmeni tagad galā, viss padarīts, septembrī viss notiks ar jauniem spēkiem. Skolotāji stādās, varbūt kādreiz klusi pabubinās un notrausīs pa asarai uz kolēģa pleca skolotāju istabās. Tad kaut kad ap skolotāju dienu varēs pasolīt (daļu gan pabiedēt), ka ar jauno gadu varbūt kaut ko darīs, bet jaungadam tuvojoties pasolīs (pabaidīs) uz nākamgada septembri t.i. jauno mācību gadu. Tad pienāks jaunu eksāmenu laiks, skolotāji atkal sajutīs sirdsapziņu un negribot nodarīt pāri bērniem un piespiest augstskolas rīkot iestājeksāmenus, kā tas bija senos laikos atkal visu sadarīs kā nākas, solījumi un modeļa bieds atkal tiks pavirzīti uz septembri, bet skolotāji atklal ies atvaļinājumā, lai septembrī saņemtu kārtējo solījumu/biedējumu uz janvāri, t.i. uz nākamgada septembri, aiznākamgada janvāri, septembri.......janvāri, septembri, janvāri, septembri.......janvāri, septembri.......
Simtiem ierēdņu (uz katriem 3000 izglītojamiem, ieskaitot bērnudārzniekus un studentus), kas atsēž laiku, bet vairāk kā gadu spēj tik draudēt un solīt, un nespēj sakārtot jauno algu modeli. Privātajās struktūrās, kur prasa rezultātu visi jau sen visi būtu izmesti.... Impotences ministrija....
Beidziet čīkstēt par to modeli. Ja nepieņem, tad ne jau tāpat vien! Tas ir pilnīgi greizs, nepareizs, neizstrādāts un neizdevīgs. Labāk, lai norok, nevis atkal tikai samazina algas !!!
Novilks tik ilgi, kamēr pēdējais skolotājs būs aizbraucis.
Līģelīte 23.07.2015. 10:18:17
3...2...1... kuram par šo ir pārsteigums?! :) :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.