Lietotājvārds
Parole
Vai šo videokonferenci varēs skatīties atkārtoti?
Nu piedodiet, bet nesaprotu, kāpēc daudzi ir pret tieši šīm diskusijām. Neviens Jūsu bērnus skatīties nespiež, viņi to darīs, ja vēlēsies, un vecāk, ļoti labi, ja par to runājiet ģimenē, bet tā nav visiem. Bioloģijas skolotāj, priecājos, ka par to runājiet bet Jūsu klases bērni nav visi pasaulē. Zinu vairākus vienaudžus, kuriem par šo visu nav ne mazākās nojausmas, pat tad, ja skolā mācits, jo daudzi vienkārši neieklausās. Tad vēlāk, ja viņi saprot, ka šis tomēr ir svarīgi, šādas diskusijas ir nozīmīgas.
Par šīm tēmām ir jārunā ģimenē.
bioloģijas skolotāja->sievietei 01.12.2015. 11:53:09
Iesaku painteresēties , ko māca skolās! Gan sociālajās zinībās, gan bioloģijas (it īpaši bioloģijas) stundās apgūst šos tematus Ir diskusijas, ir informācija, skatāmies filmas, TV pārraides, veidojam kolāžas utt. Man pašai ir izveidota prezentācija par dīgļa attīstību no apaugļošanās brīža līdz dzemdībām, ko rādu skolēniem. Skolās runā par to!
Informētība vienmēr rada drošību. iesaku būt veseliem, atbildīgiem un drošiem!
Tiek. Par to tiek runāts, sieviete. Vismaz šajā diskusijā tiek, ja ne plašāk - katru dienu sab.medijos.
Par reproduktīvo veselību tikpat kā nemaz netiek runāts! Aizsardzība no STS nav reproduktīvā veselība, tā ir izvairīšanās no slimībām. Kāpēc netiek runāts par meiteņu un puišu organismu atšķirībām, ciklu, higiēnu, bērna ieņemšanu un unikālo attīstību utt.?
Ja neesi gatavs/gatava ar cilvēku nodzīvot mūžu un kopīgi audzināt bērnus un mazbērnus, tad jums vienā gultā nav ko darīt. Nevar seksu nonivelēt līdz primitīvās kopošanās līmenim, pat ja daļa no sabiedrības tieši tā arī dzīvo. Vienmēr ir jātiecas uz labāko.
Drīz vairs par to varēs nerunāt. Ja turpināsim lietot pārtikā E621 un citus E, ĢMO, neierobežotu laiku pavadīt, rakājoties mobilajās ierīcēs, lietojot antibiotikas un citus "bezseku" farmācijas brīnumus un ražošanā izmantot ķīmiju, (tā varētu turpināt), tad nākamajās paaudzēs bērnu nebūs vispār.
No diskusijas 01.12.2015. 09:31:48
"Ja ir bail - nevajag! Šo procesu vajadētu attālināt par pāris gadiem," Papardes zieds. Tieši tā, tā ir pirmā lieta, kas jāsaprot. Tad arī ir atbildībai jaunietis vēl nav gatavs.
mamma, vai jūs vispār klausāties? Tieš to arī saka - ka jāapzinās atbildība!!!! No jebkurām izsargātām / neizsargātām attiecībām VAR palikt stāvoklī, visādi var gadīties, tieši tādēļ ir 100% jāapzinās potenciālie draudi un jāuzņemās atbildība par katru darbību.
ak - šķiet, ka galvenais atgslēgas vārds jauniešu apziņā joprojām ir "izsargāties"... Un neviens no šī Papardes zieda netaisās viņus apgaismot, ka izsargāties var tikai no seksuāli transmisīvām slimībām, bet no bērna ieņemšanas izsargāties nevar - jo neviena kontracepcija - izņemot sterilizāciju - nav 100 %. Vienīgā pareizā rīcība ir atbildība - par sevi un par otru, lai nenonāktu bērna vecumā situācijā, ka jārisina pieaugušo problēmas. Un atbildība nozīmē ne tikai nelikties gultā, bet arī izvairīties no rīcības un situācijām, kas provocētu sevi un otru (it īpaši to nabaga puiku, kam bez seksa nekas cits pasaulē neeksistē) un novestu situācijā, kad gribasspēkam nav vairs varas. Tātad gudro tanšu ieteiktās "citas kopīgās darbības" - bučošanās, mīļošanās un kopīga vannā iešana - tas nu galīgi nav tas, kas palīdzētu bērnam un jaunīetim būt atbildīgam. Tas ir tā, kā teikt: jūs drīkstat iebāzt konfekti mutē, bet apēst gan ne!!
Paldies!
Rakstā ir integrēta teksta tiešraide, atverot rakstu, tā sāk atskaņoties.
Kur var pieslēgties?
Slimi ar savu reproduktīvo veselību! Problēma nav tumsonībā, bet gan liberālajā dzīvesveidā! Vecis ar veci, sieviete ar sievieti, partnerus manīt katrā ballītē, šņaukt, un durties. Vīra un sievas vietā dzīvesbiedri, utt. Pirmās, otrā, trešās.....laulības.
Izskatās vērtīgi, paldies! Kaut vairāk par šīm tēmām runātu skolas solā, jaunieši bieži vien ir tumsonīgi un nezina elementāras lietas par veselību un reproduktīvo sistēmu, seksualitāti. Bet nedzīvojam taču ne mucā, ne PSRS!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.