Lietotājvārds
Parole
Āgenskalna Valsts ģimnāzijā strādā izcils matemātikas skolotājs Aivars Ančupāns!
Pirms izvirzīt balvai, jāzina, ko nozīmē vārds "ekselence" un vai tas šajā sakarā tiek atbilstoši lietots. Skaisti jau skan, par vārda nozīmi nav domāts.
Progresīvi skolotāji nereti nepatīk direktoriem, jo cenšas ieviest ko jaunu direktora gadu desmitiem piekoptajā autoritārismā. Arī man gribēja izvirzīt mācību pārzine, bet direktore uzlika veto, jo es runāju viņai pretim.
Jelgavas Valsts ģimnāzijā vēl joprojām strādā arī 2015. gada EKSELENCES balvas ieguvēja Liene Sabule, tiešām progresīva, aktīva un atraktīva skolotāja.
Valsts Ģimnāzijā, Jelgavā bija forša matemātikas skolotāja Anete Zača, nu jau māca bērniem matemātiku Abu Dhabi.
Pārējie pedagogi otrā šķira?
В соседней Эстонии с 1 января 2016 года минимальная зарплата учителя за ставку - 988 евро. А в Латвии - 420 евро. Чего вы еще хотите от учителей ?
Nesakarīga nominācija.
Nevajag tikai progresīvus, bet arī labus. Progresīvus rezultātus var gūt arī ar tradicionālām metodēm. Tas atkarīgs no skolotāja personības.
tas tāpēc, ka progresīvu eksakto zinātņu skolotāju praktiski nav. ir skolotāji, kuri var labi un perfekti sagatavot eksāmeniem, olimpiādēm, iestājeksāmeniem. ar vecajām, labajām simtgadīgajām metodēm. un to no viņiem gaida skolēni, vecāki un administrācija.
Man patīk Valkas ģimnāzijas fizikas skolotājs!
Priede - TU ESI AIZ SKAUDĪBAS ZILI - ZAĻA VAI VIENKĀRŠI DUMJA!?
Balvu vajadze'tu pasniegt pe'de'jiem vi'ries'iem skola'!
Ak tā tagad sauc "ragaviņas"? Nelieši!
Kuri saņēmuši 08.01.2016. 13:31:28
Kāpēc nevar? Var. DZM mājas lapā, Notikumi, arhīvā 2015 gada februāris - viss ir, gan jau agrākos gados arī, neskatījos
slikti, ka nekur nevar atrast, kuri skolotāji šo balvu jau saņēmuši iepriekšējos gados
Šis pasākums ir eksaktajām zinātnēm, jo jauniešu, kuri to izvēlas studēt, ir daudz mazāk nekā humanitāro un vispār šādu zinātņu pārzinēju pietrūkst. Tādēļ atbalsts šiem skolotājiem. Un ne jau viņi saka, ka fiziķi, ķīmiķi un matemātiķi ir progresīvāki par citiem- vienkārši tieši ŠĪ balva ir progresīvākajiem ŠO jomu skolotājiem.
Vai tiešām skolotāju publika šeit ir vairumā gadījumu apdauzīta?! Ja DZM saviem skolotājiem taisa šādu pasākumu, kas liedz taisīt kaut ko līdzīgu viem valodniekiem, humanitārajiem, u.c. Laikam jau atkal skaudība lien ārā - redz šie sponsorus ir dabūjuši, bet mums neviens uz paplātes atkal nekā nav pienesis....
Cilvēki, vai lasīt protat? Šo pasākumu organizē dabaszinātņu projekta ietvaros. Dabaszinātnes ir fizika, ķīmija....nevis latviešu valoda.
Atkal e-klase seko "dzeltenās preses" paraugiem - rakstot „Ekselences balvai” aicina izvirzīt progresīvus skolotājus, "aizmirstam" norādīt, ka ģeogrāfijas, mūzikas, latviešu valodas, mājturības u.c. skolotājus izvirzīt NRDRĪKS. Piektklasnieki teiktu: "DZM projekts rullē!", bet ko pārējie????
Nezinu īsti ka viņam vārds, uzvards, bet manam puikam patīk tas bioloģijas, ķīmijas , kas tagad ģimnāzijā valkā.
ekonomikas skolotāja 08.01.2016. 10:52:42
Vai citu mācību priekšmetu skolotāji ir mazāk progresīvi? Kāpēc tāda diskriminācija?
Pārējie skolotāji nav progresīvi - tikai fiziķi, ķīmiķi, biologi un matemātiķi. Skolas varam slēgt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.