Lietotājvārds
Parole
Nu skaidrs, ka skola vainīga, kas gan cits. Ģimene tak mums svētā govs, ko nedrīkst aiztikt. Tur tak viss ir labi un pareizi, gan audzināšana augstā līmenī, gan uzmanišana un ēdināšana (nu, varbūt kādā nelabvēlīgā ģimenē ar daudz bērniem ir problēmas, tikai ne jau nu ideālajiem vecākiem, kas savu sīci redz agri no rīta un vēlu vakarā, jo NAUDA jāpelna).
Vecmāmiņas privāt skolā :D Tās vienmēr saka, ka bērniņš švaki ēd un tik stūķē bulkas, končas un sazin ko tam mazulim mutē. Un tad pienāk pirmā klase un visi tādi nostūķēti iet uz skolu. Bet dakters pasaka, ka bērnam liekasis svars, māte vaino visus izņemot vecmāmiņu un protams sevi, jo nespēja aizliegt tādu ēdienkarti. Protams neizpaliek fakts, ka aizvien vairāk bērnu ir ar iedzimtām slimībām, kas ietekmē vielmaiņu un tur jau neviens tik tiešām nav vainīgs, izņemot piesārņotā vide un produkti, kururs mēs visi lietojam un pat neapzināmies, kā tas iespaido mūsu ķermeni.
'jā, kā tad 20.03.2014. 10:09:57
Kurā skolā tas pirmklasnieks tad to lieko svaru uzrāvis, jo pie šīs problēmas taču arī vainīga skola!
mazie tuklīši, ehehehēēē... :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.