Lietotājvārds
Parole
Skolu vide? Tā ir māju vide, ne skolu... Ja skolā apēdīs vienu bulciņu (ko tāpat var apēst aŗi mājās), no tā nekas būtiski nemainīsies. Mainās tādēļ, ka bērni vairs neiet uz skolu, bet visus kā kravu pieved ar mašīnu, ka bērni vairs pēc stundām ārā neiet, nebraukā ar velosipēdiem, nespēlē ķerenes, nelec klasītes un visādas spēles ar auklām, nebūvē štābiņus un nerāpjas kokos... Sēž pie datora vai TV un viss. Tā arī aug apaļdibeni.;)
sieviete un mamma 24.03.2014. 10:54:19
ja ģimenē ir neveselīgi ēšanas paradumi un mazkustīgs dzīvesveids, tad arī šīs ģimenes bērniem būs problēmas ar lieko svaru ieteiktu veikt pētījumu par ēšanas un fizisko aktivitāšu paradumu ģimenē saistību ar bērnu lieko svaru, bet vai tas kaut ko mainīs? drīzāk jau jānovērš cēloņi, nevis jācīnās ar sekām - intensīvi jāpopularizē veselīgs dzīvesveids un jārāda uz visiem stūriem kā antireklāmu - aptaukojušos cilvēku torsus (bez personībām - kā uz cigarešu paciņām smēķēšanas seku foto)
strādāju skolā 23.03.2014. 17:35:16
Mūsu skolā neveselīgie čipsīši un koliņas nav iespējams iegādāties un veikals atrodas 0,5 km attālumā no skolas. Taču itin bieži visādi neveselīgi našķīši bērnam somā jau ir, kāds ābols, apelsīns vai mandarīns- ļoti reti!
Var jau būt, ka kādam tāpat ir liekā svara problēmas ar visu pareizo vai nepareizo ēšanu ģimenē, bet tāpēc nevajag bērniem vēl jābojāt skolā veselība ar burbuļūdeņiem un čipšiem!!!
IZCILI GLUPI! 20.03.2014. 22:17:50
Tā, blakus ielikti divi raksti. Viens par to, ka liela daļa pirmklasnieku, uzsākot skolas gaitas ir ar lieko svaru. Nākamais raksts- skola esot vainīga pie skolēnu liekā svara!! Kur loģika? Skolas garā roka sniedzas līdz ģimenei un bērnudārzam, tā es to saprotu? Lielā sazvērestības teorija par ĻAUNO SKOLU:)
Vainīgas ir slinkās mammas un tēvi, kuri neiemāca bērnus ēst veselīgu un normālu ēdienu līdz 2 gadu vecumam, kad veidojas ēšanas paradumi. Vieglāk ir iemaisīt, uzsildīt, nopirkt ! Skolēni pusdienās gandrīz neko neēd, kas paredzēts normālai augšanai un attīstībai.Vairums aizbildinās, ka negaršo . Tās ir muļķibas, jo vecāki nav iemācījuši ēst zupas, sautējumus, putras .
ka jus nesaprotat nu un ka aptaukojusies? ta katra pasa cilveka izvele
Nu skaidrs, ka skola vainīga, kas gan cits. Ģimene tak mums svētā govs, ko nedrīkst aiztikt. Tur tak viss ir labi un pareizi, gan audzināšana augstā līmenī, gan uzmanišana un ēdināšana (nu, varbūt kādā nelabvēlīgā ģimenē ar daudz bērniem ir problēmas, tikai ne jau nu ideālajiem vecākiem, kas savu sīci redz agri no rīta un vēlu vakarā, jo NAUDA jāpelna).
Prātiņ, nāc mājās! Beidziet tērēt naudu ķeksīšu pētījumiem.Redzams, ka domāšana pilnīgi nobloķējusies, ja atrasts vainīgais - atkal skola. Vai Latvijā ir kaut kas tāds, kur skola nav vainīga? Beidziet ķēmoties un sauciet šauro prātiņu steigšus mājās, lai nāk apskaidrība, ka viss sākās ģimenē.
94.vsk uz durvīm uzlikts direktora rīkojums, kas aizliedz iziet no skolas! 1. Klasē neesmu redzējis nevienu aptaukojušos skolēnu! Vispār skolā nevienu tādu nemanīju! Kad pirms 10 gadiem biju vienās skolā Norvēģijā, tad nevarēju saprast kā var būt tik daudz aptaukojušos skolēnu, tagad saprotu, kāda tur pārtikas "kvalitāte"! To pašu ražotāji mēģina ievažat pie mums, bet nevajag!
Skolu vide? Tā ir māju vide, ne skolu... Ja skolā apēdīs vienu bulciņu (ko tāpat var apēst aŗi mājās), no tā nekas būtiski nemainīsies. Mainās tādēļ, ka bērni vairs neiet uz skolu, bet visus kā kravu pieved ar mašīnu, ka bērni vairs pēc stundām ārā neiet, nebraukā ar velosipēdiem, nespēlē ķerenes, nelec klasītes un visādas spēles ar auklām, nebūvē štābiņus un nerāpjas kokos... Sēž pie datora vai TV un viss. Tā arī aug apaļdibeni.;)
Un pie tā, ka 30 gados kādreizējie smalkie apveļas arī vainojama skola? Visi taču ir bijušie skolēni!
Un kura vide ir vainojama pie liekā svara bērnudārza vecuma bērniem?
Skolā dod tos čīpsīšus, kolu, našķus! Daudziem mājās vārītu ēdienu pat negatavo- tikai pusfabrikātus, picas....- atsildītus mikrenē!
Psakiet, kāpēc Lauku skolā nav liekā svara problēmas?Bet Rīgas skolās ir?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.