Lietotājvārds
Parole
vecā dziesma 31.03.2014. 12:51:55
Paredzēts, paredzēts, paredzēts....
1
no Druvietes 24.03.2014. 20:14:16
2015. gadā dažādām jaunajām politikas iniciatīvām paredzēts pieprasīt aptuveni 30 miljonus eiro - ja to arī veltītu skolotāju algām nevis bezjēdzīgi "apgūtu" - tas būtu jau 10x vairāk kā 2,5 mlj. kļūda - tad vēl algas varētu palielināt. Uzskatu, ka jāļauj beidzot IZM strādā un jāaizliedz LIZDAI uz IZM iet - lai tiek galā ar problēmām skolās, nevis vairo tās IZM!!! Protams - IZM uzbrukt vieglāk - turpat tuvu, cilvēciņi ar no izglītības procesiem tik pat maz cik LIZDA saprot... Kāpēc, ja skolotājs lūdz LIZDā palīdzību - vienīgais ieteikums "mainiet darba vietu"???
♥_♥ 22.03.2014. 22:03 nozarei ir nepieciešams papildu finansējums efektīvām pārmaiņām, tādēļ protesta akcijā atgādinās Finanšu ministrijai un Ministru kabinetam, ka IZM papildu finansējuma pieprasījumi nedrīkst tikt noraidīti. To jau neizdarīsim ar muļķīgu ap 20 euro ubagošanu - to ir jādara IZM. Ja IZM netiek galā - tad no skolām jāsūta uz IZM skolotāji, bet IZM darboņi Iespējamās misijas ietvaros kā brīvprātīgie - prom uz skolām:) Kur tā Iespējamā misija savām algām naudu ņem? Tātad - var...un IZM tas veicinās domāšanu. ♥_♥ 22.03.2014. 21:43 Ja streiko un piketē, tad visi kopā - mediķi, policisti, ugunsdzēsēji. Kas ir 420 ēras? 294 Ls - patiešām būtiska un ievērības cienīga izmaiņa...no 285.00 Ls??? Pašlaik ne jau NAUDA ir skolotāju lielākā problēma, bet IKVD un skolu vadība (kuras agresivitāti IKVD atbalsta).
ES piekrītu Skolotājiem, ne jau LIZDAI 24.03.2014. 20:04:07
ak mans dievs 24.03.2014. 16:37 Trīs reizes skatījos, brilles uzliku - nevar būt! 420 eiro???? Tas tā kā pa vecam būtu 295 lati ... Cik tad ir tagad par likmi - vai ne 280 lati jeb 398 eiro? Tad par kādiem grašiem te tracis sacelts? Vai mums tiešām būtu jāstreiko, jācīnās, lai saņemtu "pielikumu" - 20 eiro pajomā??? Līdz kam esam nonākuši ŠĪ RĪCĪBS TIEK PROVOCĒTA, LAI TIEŠĀM IZNĪCINĀTU VĒL PĒDĒJO CIEŅU PRET PSLIKUŠAJIEM SKOLOTĀJIEM??? IET ŅEMTIES NOŽĒLOJAMU 20 EURO dēļ??? Tādu muļķību laikam tikai LIZDĀ esošā skolu vadība varēja izper;et? Vai tad skolotāji tiešām ir tādi muļķi, ka ies sevi pazemot 20 euro dēļ? Ja prasa, tad jāprasa cilvēka cinīgu samaksu nevis tādu sīknaudu:( Kauns, jums LIZDĀ!!! Nu tad vismaz skolotājiem kaunu nedariet! No tā pielikuma labums būs tikai skolu vadībai - tāpat tās naudas pārdala un līdz skolotājiem nonāk pavisam citas summas....
ak mans dievs 24.03.2014. 16:37:06
Trīs reizes skatījos, brilles uzliku - nevar būt! 420 eiro???? Tas tā kā pa vecam būtu 295 lati ... Cik tad ir tagad par likmi - vai ne 280 lati jeb 398 eiro? Tad par kādiem grašiem te tracis sacelts? Vai mums tiešām būtu jāstreiko, jācīnās, lai saņemtu "pielikumu" - 20 eiro pajomā??? Līdz kam esam nonākuši ...
Nesen radioraidījumā, par elektroenerģijas tarifiem nākamgad, dzirdēju, ka valsts vidējā alga 2015.gadā tiekot plānota 700 eiro! Vai tiešām mēs skolotāji neesam pelnījuši vismaz valstī vidējo algu?! Nu kas tas ir!? Cik ilgi var vazāt aiz deguna un cik lētticīgiem un neuzņēmīgiem ir jābūt, lai to pieļautu!?
pēc pieredzētā 23.03.2014. 17:13:32
Ne streiki, ne piketi neko nav devuši un nedos. Kārtējo reizi logos smīnošas sejas varēsim aplūkot. Vienīgais- boikotēt vēlēšanas. Vecie spēki sevi pierādījuši atliektiem galiem, jaunie ir tie paši vecie jaunā mētelītī! Vēl jau bez pedagogiem ir arī citas aizmirstībā nolemtas sugas!
1.Ja streiko, tad skolotāji, policisti, mediķi 2. Ja streiko, tad tikai un vienīgi eksāmenu laikā. Viena iespēja apzināti tika palaista garām, martā vidusskolas angļu v. eksāmens 3.Savstarpējā "pļāpāšana" par streiku ir bīstama, jo "augša" -ministre, utt. to ļoti nevēlas.
nozarei ir nepieciešams papildu finansējums efektīvām pārmaiņām, tādēļ protesta akcijā atgādinās Finanšu ministrijai un Ministru kabinetam, ka IZM papildu finansējuma pieprasījumi nedrīkst tikt noraidīti
ja maija beigās summas nebūs, tad jūnijā varēsim kopā ar LIZDU streikot Kanāriju salās atvaļinājuma laikā...
Ja streiko un piketē, tad visi kopā - mediķi, policisti, ugunsdzēsēji. Kas ir 420 ēras? 294 Ls - patiešām būtiska un ievērības cienīga izmaiņa...no 285.00 Ls
kam to vaig
LIZDA ir ākstu biedrība ar vecām un ļoti vecām pašieceltām vecenēm...
40-gadniece 21.03.2014. 09:31:20
Vienreiz pietiek. Strādāju par skolotāju 20 gadu un nu beidzot saprotu - labāk nebūs NEKAD! Tāpēc - pametu šo darbu - jebkur citur būs labāk, nekā skolā.
veca skolotāja 21.03.2014. 07:44:56
Beidzot sāciet kārtīgu reformu. Pilsētā nevajag uz katra stūra pa vidusskolai ar 1 desmito klasi. Bet nē, vēlēšanas, sadusmos skolotājus, . Skolotāji jau arī - brēc, kad beidzot kaut kas mainīsies, bet patiesībā grib, lai nemainās nekas, tikai naudiņu ka varētu kokos paplūkt.
nekam neticu 20.03.2014. 20:41:00
Nekas nebūs - valstij nav naudas, politiskā situācija uttt... Kā skaitījām makā monētas, tā skaitīsim
jā, man ir tie 55.gadi. es labprāt aizietu pensijā, taču mans pensionēšanās vecums, ar katru gadu no manis attālinās. Un ,lai jaunie pedagogi, izdara to darba apjomu, ko izdara vecākie gadagājuma pedagogi.Tagad skolās ienāk mūsu pašu mācītie skolēni- pedagogi, kuri ļoti zina savas tiesības , taču no mācīšanas metodikām ir viena vienīga demokrātija.
Dons, jā. Esmu
Manā skolā ir skolotājas ap un pāri 70!
par pensionāriem 20.03.2014. 17:27:27
Es piemēram nezinu tādu skolu, kur pensionāri tā mierīgi atsēž stundas. Manā skolā un apkārtnē neviens pensionārs nav redzams, pat slimības laikā grūti pierunāt aizvietot un pa tām daudzām darbavietām skraida visi, kas slodzīti nevar salasīt (gan 30-gadīgie, gan 50-gadīgie). Lauku skolā biologam, vēsturniekam, svešvalodniekam, mūziķim, mājturības sk. un vēl citiem slodzi salasīt grūti- un skrien pa 2-3 skolām. TE ARĪ RODAS TAS LIELAIS SKOLOTĀJU SKAITS, KO MINISTRIJĀ SASKAITA. Vēl pieskaita kādu, kam 4-5 stundas nedēļā. Uz visu skolu 9 likmes, bet ne jau 9 skolotāji! Atkal- kā grib, tā pagriež. Senākos laikos skolotāji strādāja 1,5-2 slodzes, tagad to var tikai pilsētās skolās.
Skolotaajiem pensionaariem jaaiet pensijaa un jaalauj straadaat tiem,kas jaunaaki. Nu kaapeec skolotaaji ap 30 un 40 skraida no vienas darbavietas uz otru,tai pat laikaa pensionaars mieriigi atseez stundas vienaa skolaa un nestreso?Un nestaastiet,ka jaunie negrib straadaat ,muuk no skolas. Viniem vnk nav iespeeju straadaat slodzi,jo jaadalaas ar vecaako koleegi. P.S.Jauns nav tikai no augstskolas sola,jaunas ir sievietes arii ap 30 un 40!
Varbūt Juris un valsts pateiks, kur ņemt naudu pašizglītošanās procesam, bērnu uzturēšanai un izglītošanai,elektrības, gāzes, komunālo maksājumu, jaunu sadzīves preču, apģērba, pārtikas iegādei?
Varbūt skolotāji pateiks, kur valstij ņemt naudu lai izpildītu viņu prasības?
LIZDA norieta beigas!
Piekrītu Jannim 20.03.2014. 13:45:55
Ģenerālstreiks un vēlēšanu ignorēšana. Cik var... !
It kā jau vajadzētu priecāties, ka esam sasparojušies, ka vadzis beidzot (varbūt? tomēr?) lūzīs, ka mūs sadzirdēs, sapratīs... Bet ... nez kādēļ (jā, interesanti - kādēļ) neatstāj sajūta, ka tāds liels ČUŠŠ vien no tiem protestiem sanāks. Protestus grasās organizēt biedrība, kas skolotāju acīs zaudējusi jebkādu uzticību ... Daži streikos, daži nestreikos. .. Viena diena maija vidū, kad mācību viela "pa lielam" jau izņemta, bet līdz eksāmeniem un ieskaitēm vēl sprīdis laika, neko daudz nenozīmēs... Piketā, ja tāds būs, atkal saķersimies elkoņos un padziedāsim "Bēdu, manu lielu bēdu"... Saņemsim kārtējos solījumus, kurus, protams, pēc vēlēšanām atkal neviens ir nedomās pildīt ..
Tuvojas Saeimas vēlēšanas. Visas partijas (arī tās partijas, kas šobrīd vada un kontrolē izglītības procesus valstī) varēs atkal solīt pedagogiem zili-zaļus brīnumus. Un mēs ticēsim muti atplētušas. Ķīlis deva cerību, ka arī Latvijas skolotāji pelnījuši to pašu ko Igaunijas kolēģi. Bet mēs ļāvām pamest Ķīli zem riteņiem, ka tik kaut kas nenotiek ....
Tikai streiks 20.03.2014. 11:55:22
Jancim ++++++++++++++Bet vienmēr atradīsies nodevēji un pielīdēji!!!
Vislabākais streiks CE laikā, bet tad visiem, ko es ļoti apšaubu.
Vai mazums tukši streikots, kas nedod nekādu rezultātu, tikai ciniskus smīnus no saeimas nama logiem? Varbūt tomēr korekti izvērtēsim, kurš no deputātiem ir reāli strādājis tautas labā - par to arī balsosim. Piekrītu prezidenta teiktajam - jābalso par darbiem, nevis tukšiem solījumiem. Arodbiedrība ? - velti izmesta nauda, kas gada garumā ir visi liela. Es sen izstājos, neesmu tik bagāta, lai uzturētu inertu kārtējo kantori.
Ir vajadzīgs ĢENERĀLSTREIKS,kur visi skolotāji iziet darbā bet klasē iekšā neiet.Un tā 3 dienas pēc kārtas,sevišķi eksāmena laikā.Tad valdība sāks saprast skolotāju vērtību.
No 1. septembra par katru gadu ko strādā pēc pensijas -10% nost. Jo lielāks stāžs vienā skolā, jo mazāka alga.
galvenais nepiemirst pakaapes:)
esu pārliecināta 20.03.2014. 10:04:25
Varbūt vienīgi streiks- un arī diez vai. Piketiņos gudrie prāti stāv pie loga un smīn! Vēlēšanas- tās gan varētu ko mainīt!
Es neprotestēšu! Šaurs pedagogu (vai tiešām visi LIZDAS valdē esošie ir pedagogi?) loks 38 cilvēki lems visu vārdā? Nevienam citam nebija iespēja ietekmēt lēmumu. Lēmumu visu vārdā pieņēma 1/700 daļa. Ar streikiem un nožēlojamiem piketiem pašreizējā starptautiskajā politiskajā situācijā (kura neizbēgami ietekmēs arī valsts ekonomikas stāvokli) mēs necelsim prestižu sabiedrības acīs. Ja streiko un piketē, tad visi kopā - mediķi, policisti, ugunsdzēsēji.
te der tikai streiks!
Jā, un atkal nebeidzamais jautājums par kvalitāti. Kā var maksāt par kvalitāti, ja skolēnu kontingents ir tik dažāds - no Rīgas 1. Valsts ģimnāzijas līdz Sūnu ciema pamatskolai!!!
tie 420 eiro būs pamatlikme visiem skolotājiem, vai būs vēl kāda direfencēšana starp stāžu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.