Lietotājvārds
Parole
Yo
bijušais skolotājs 22.11.2013. 11:02:14
es ar regulāri te šo to palasos
Skolotāj, protams, skola var darīt, kā tai ir ērtāk. Ja tā ir, saņemot informāciju papīra dienasgrāmatās - lai tā būtu. Citu skolu vecāki un skolotāji gan tā nedomā, tāpēc arī apmeklējums pieaug. Un par bezmaksas izglītību - E-klase nodrošina Uzaicinājuma komplektu, kas ir bez maksas, tajā ir tieši viss tas pats, kas papīra dienasgrāmatā. UN TĀS NAV TIKAI TRĪS DIENAS, BET VISS MĀCĪBU GADS. Ja ir vēlme skatīties atzīmju reitingus un izmantot citas papildu iespējas, par to ir jāmaksā. Jūs taču arī neejat uz darbu tāpat vien, bet saņemat algu par padarīto.
Skolas admins 22.11.2013. 09:47:17
Skolotājai! Manā skolā bija šitā pati dziesma! Strādājam mājās, rakstam e-klasi naktīs, tikai daudzas aizmirsa, ka ir tāda fīča - statistika. Paskatoties to, redzēju, ka visi ieraksti veikti līdz 16.00 !!! Skolotāji ir tā kategorija, kuri vienmēr izdomās simts atrunas ......
skolotāja Adminim 22.11.2013. 09:01:15
Es nerakstīju iepriekšējo komentāru, bet mūsu skolā ir līdzīgi. Ja iepriekš vecāki vēl gāja e-klasē, tad šogad ar principiem par bezmaksas izglītibu vecāki masveidā atsakās izmantot maksas e-klasi, pieprasa visu informāciju papīra dienasgrāmatās, jo nezmaksas versijā redz 3 dienas, taču pārbaudes darbus nereti nevar 3 dienās izlabot, šīs atzīmes bezmaksas dieansgrāmatās neparādās. Arī sekmju izraksti jāiet drukāt uz kādu no retajiem skolas printeriem, tā ka problēmu ir vairāk nekā vajag. Un te nebūtu jālepojas ar apmeklētāju skaitu, jo daudzi apmeklē piespiedu kārtā.
e-klasē arī var sarakstities
Tad jau tagad variet ieviest iespēju apskatīt sekmju reitingus, izrakstus, kavējumus visiem bez maksas? :)
Skolotāj, kurā skolā tas tā ir? Datoru piegāde skolām ir jau beigusies, tāpēc ar to pieejamību problēmām vairs nevajadzētu būt http://izm.izm.gov.lv/aktualitates/informacija-medijiem/9262.html Daudzas skolas ir atteikušās arī no papīra dienasgrāmatām un izmanto tikai E-klasi. Tikai dažas vēl turpina lietot gan papīra, gan elektronisko dienasgrāmatu. Varbūt ierosiniet to arī savā skolā?
Kas tad ir tie "mēs" - tu un tavs iedomu draugs? :) es lasu, piemēram, ziņas
Preicājos, ka tā, tikai pagaidām mums atkal viss dubultā! Jāieraksta dienasgrāmatās, jāieraksta E-klasē. Datoru pieejamība skolās... . Atkal strādājam vakaros mājās, pērkam skolas vajadzībām datorus, tērējam savu elektrību, BRĪVO LAIKU! Hobijs!
Ja jo mēs te nākam tikai mājasdarbus apskatīties neko citu
congratz!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.