Lietotājvārds
Parole
skolotājam 26.11.2013. 06:21:33
IZM, cerams, vēl visi speciālisti nav izdzenāti. Svarīgi ir uz vietas pašiem KATRĀ skolā skolotājiem saņemt drosmi un prasīt - ko vajag, ko gribat, un pašiem skaidri zināt - vai turpināsim gļēvā paklausībā atbalstīt patvaļu no vadības un katru muļķību no augšas... Skolotāji - ir jāpaceļ galva un jāiztaisno mugura, lai beidzot ne tikai bērniem tukšu teoriju mācītu, bet arī paši redzētu, kas apkārt notiek. Jaunatne ir un būs tāda, kādu to veido arī skolā. Bet, lai mācītu citus, vispirms pašiem ir jāsaprot, kas tad tā "pilsoniskā sabiedrība" ir...
Daļa nemaz neko negrib darīt! Izdevīgāk saņemt pabalstu! Ir vēl viena ļoti izplatīta lieta- tētuki nemaz nemeklē oficiālu darbu- pašiem nekāda labuma! Liela daļa aiziet alimentos!
Mums profesija ir, darbs arī, bet- vienalga tikai pabalsts, nevis alga. tātad mēs esam vēl neapskaužamākā stāvoklī ... .
Lielākoties- neapmierina samaksa! Nav sakārtota (un vai vispār sakārtos) nodokļu sistēmu. Ērtāk ir strādāt neoficiāli, visu naudu saņemot un pieprasot vēl pabalstu!
Varētu rakstam piekrist.Tomēr dažas pārdomas.Pirmkārt.Nauda seko skolēnam bija kļūda.Un nevis kļuda ,bet mērķtiecīga skolu sitēmas sagraušana.Jo lai būtu daudzmaz normāla samaksa ,skolās ņema visus pēc kārtas Otrkārt.Likvidēja tehnikumus un profesionālās skolas lauku rajonos. treškārt jābeidz uzturēt pustukšas skolas (īpaši Rīgā) lielākajās pilsētās.Un beidzot jāpāriet uz izglītību valsts valodā visā valstī. ceturtkārt jāveido tehnikumu tīkls un profesionālo skolu tīkls ar vidējo izglītību,Protams saīsinātu kursu.Ar domu ka augstskolā nemācīsies. Tikai vai mūsu IZM speciālisti ir spējīgi reāli spriest,nevis stumt ciparus pa tabulām?Jāpalasa ārzemju prese,par šiem jautājumiem.Jāparunā ar nozares speciālistiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.