Lietotājvārds
Parole
pienu dzer! tas tā patiešām ir. Bet ja samuļļās noteikumus vēl tālāk, tad šobrīd pāri palikušais jāizlej, jo piena zupu vārīt skolā nedrīkst! nu kur tāds absurds!!!!
Piens Ir Labs 13.01.2015. 21:29:38
Eu piens! Tie kas nedzer skolas pienu ir es atvainojos bet stulbi! Ta ir vislabaka lieta ko musu skola dod!
Kāds no "populārajiem" būs pateicis, ka pienu dzert nav stilīgi/
Piens sekmē slimības 13.01.2015. 21:07:03
Smieklīgi, ka skolēnus uzskata par zīdaiņiem.
nezināju gan ka bioloģiskais piens būtu lētāks, tieši otrādāk, tas ir dārgāks. Un kur tagad ņems tik daudz bioloģisko zemnieku,kuri būs gatavai sadarboties un attdot savu preci pa pusvelti. Atkal kārtējais triks, lai kāds uz to pelnītu. Kā jau mūsu valstī Visas vienkāršās lietas vajag saržģīt.
Ir redzēti arī brīnumi - skolā pienu nedzer, bet mājās, tādu pašu no tetrapakām gan...
Nedomāju, ka solēni nedzer pienu. Dzer, un kā vēl. Daudziem tās tiešām ir brokastis, īpaši, ja, kā musu skolā, pie piena var piekost maizes šķēli ar ievārījumu.
Labak lai vienkarsi dod pienu . Nevajag nekadas manNa putras utt
Mūsu skolā pienu izdzer ļoti ātri! Daudziem bērniem tās ir brokastis...
Neteiktu gan, ka bērni nedzer pienu. Mūsu ēdnīcā pirmais gājiens pat ļoti daudziem ir pēc piena glāzes pie pusdienām.
kāpēc nevar no tā piena skolās kaut ko uztaisīt ,piemēram, piena zupu vai mannā putru, saldajā piens un uzpūtenis. Svaigu pienu dzer ļoti maz skolēnu. Ja piens tiktu sajaukts ar kaut ko ,domāju ,ka tad arī vairāk bēnu to lietotu.
ne jau tās prasības ir bērnu dēļ. :D Kur nu vēl veselības! Tas ir tīri tāpēc, lai samazinātu izmaksas, piegādes izmaksas un lai skaitītos "zaļi". To jau prasa ES un valsts - lai piedalītos finansēšanā, nevar atteikt!
Jā, bet galvenais taču lai bērni dzer veselīgu produktu!
Piegādātājiem gan būs jārēķinās ar neērtībām.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.