Lietotājvārds
Parole
Ne, to izgudroja paaaargudraas tantites, kuras vel sobrid tup Izglitibas ministrija un i negrasas ladities prom. Sez un parkrame mapites, tada veida imitejot, ka nu taaaa strada beernu laba. Riebjas vispar rakstit..
"ne jau bērni izgudroja, ka dzejoļi nav jāmācās no galvas, ka var neko neatstāstīt nevienā priekšmetā uzdoto, ka glītrakstīšanu nevajag."- pareizi, to neizgudroja bērni. To izgudroja pārmodernie vecāki, kam vajag visu kā ārzemēs.
Nav jau jeegas. Kameer PSRS klikjes parstavji bus pie varas ar savu aprobezoto domashanu, tikmer latvju balelinji edis sausinjus.
nu moins. gribetu redzet tadu skolu, kur nepastav problemas. beidzat te murgot un ara ejat.peras ka vistas.problemas ir visas skolas. katrai savas problemas.
Tātad redz` ka uz manu jautājumu atbildēt neviens tomēr ne var, nedz arī grib!!! :-)))))
Mīļā pasaulīt, bet es jau to pieņemu. Jūs gan ne...nupat tikai attapāties...:-)))
Marta @mammai 23.05.2016. 16:15:22
Es jau nesaku, ka nepastāv problēmas citviet! Es saku, ka ir vietas, kur NEPASTĀV problēmas. :) Ne visur viss ir slikti! Manam bērnam, piemēram, ir fantastiski skolotāji, žēl, ka jums ir cita pieredze! Es tieši esmu pret šādu vispārināšanu. Ir vietas, kur ir problēmas, bet ir arī vietas, kur ir ļoti labi piemēri. :) Pieņemiet arī to.
Vēl pasakiet, ka mums ir KOLOSĀLĀKĀ izglītības sistēma!!! Sen tā neesmu smējusies! Ahahahaaaaa
Vispār jau es uzdevu pavisam elementāru jautājumu, uz kuru redz`, ka man tomēr atbildēt nevar šeit...TĀTAD VĒLREIZ: A kur vispār ir loģika un kāda atšķirība, vai tas bērns nokopē goglē un pēc tam izprintē un aiznes, vai arī nokopē no gogles un nosūta skolotājam e-klasē. Gudrāks jau tas bērns no tā nepaliek abos gadījumos. Lūk kas mani tracina! Jo mums 10 balles ieliek par tīrāko Copy+Paste...nevajag ne atsauces, ne ko citu. Mani nevajag šeit izskolot, kā Jūs to šobrīd te darāt, jo es zinu, kā būtu jābūt pareizi, bet tā diemžēl nav mūsu skolā. Un nestāstiet, ka Direktorus kas loti interesē. Vismaz mūsējam ir nospļauties. pasaka-kā maksā-tā strādā. Tā kā smīkņāt varat citur, nevis manā virzienā!
Mīļā Marta, kā Jums šķiet, es nerunāju par savējo bērnu??? Tak ne jau par Jūsējo. Tas , ka Jūs te cildināt savu skolotāju un "braucat" man augumā, ka viss taču ir OK, nebūt neliecina, ka problēma nepastāv citviet! :-)))
skolotājai no mammas 23.05.2016. 15:46:05
Kāpēc Jūs man to sakiet? Ne jau es izdomāju nevajadzīgus papīru kalnus!
Mums ir lielisks, izcils skolotājs, kurš tieši skatās, lai nebūtu vienkārši pārkopēts teksts. Lai būtu atsauce, jā, bet pie viņa skolēnam drīkst būt savas domas. Un viņš nav misijas skolotājs. :) :) :) VIenkārši jauns, talantīgs un ļoti saprotošs. Skolēniem viņa uzdotajos darbos ir jāparādas prasmes, savas domas, individualitāte. Nekādīgi neder nokopēt no googles vai vikipēdijas tekstiņus un iesniegt (vienalga vai digitāli vai ar roku rakstītus). Tā'dēļ, Mamma, nesakie, ka tā ir un ka izgl. sist. ir sapuvusi! Tad sakiet tikai par savu pieredzi!
skolotāja atbild MAMMAI 23.05.2016. 14:02:05
"Esi videi draudzīgs! Saudzē vidi - nedrukā bez vajadzības!" - manā darba vietā šis plakātiņš ir uz katra printera, arī oficiālajā epastā aiz paraksta
A kur vispār ir loģika un kāda atšķirība, vai tas bērns nokopē goglē un pēc tam izprintē un aiznes, vai arī nokopē no gogles un nosūta skolotājam e-klasē. Gudrāks jau tas bērns no tā nepaliek abos gadījumos. Failu mape skolotājiem bezjēgā pilna e-klasē un papīra kalni tāpat uz galda bezjēgā, kuri pēc tam nonāk miskastē.. Skolēns cik nezinošs bija, tāds arī palika, jo pārkopēt 10 rindiņas daudz prāta nevajag. Neies zin. jau iedziļināties teksta būtībā, jo neviens jau klasē neko neatprasa...atzīmi ieliek par kopēšanu, jo kāds tā redzies ir izdomājis, ka no tā ir baigais labums. Tā mums nepārtraukti. Tad kādas jūs gribat labas atzīmes piem abās vēsturēs, ja bērni nepārtraukti nodarbojas ar šādām muļķībām.
tagad tētis, kādreiz informātikas skolotājs 23.05.2016. 13:34:31
Precīzi pirms 5 gadiem maijā skolā saņēmām no Rīgas skolu departamenta Excel tabulu ar piebildi - izdrukājiet 3 eksemplāros, aizpildiet un atnesiet uz departamentu. Lasot komentārus, var secināt, situācija nav mainījusies - skolotājas liek bērniem internetā sameklēt informāciju, pārkopēt, izdrukāt un atnest uz skolu. Mīļās skolotājas! Ir 21.gadsimts, palūdziet, lai bērni sameklē informāciju, apkopo to un elektroniski jums nosūta, neaizmirstot norādīt informācijas avota adresi. Kad Ziemassvētku vecāku sapulcē uzdrošinājos publiski sākt par šo tēmu runāt, pēc pirmajiem teikumiem sapratu, labāk nē! Jātur mute, kamēr bērni vēl mācās pamatskolā! Kad pienāks laiks mainīties arī skolotājām?
pie pēdējā 23.05.2016. 12:58:55
Jūs paši skolā nemācat bērniem domāt, bet tikai liekat atķeksēt pareizo un ierakstīt. Kā kas, tā info jāmeklē Goglē. Manējais stundu meklē, bezjēgā pārkopē no datora, lai tik nu būtu...aizstiepj uz skolu Projektiņu kārtējo, lai par to pārrakstīšanu no interneta ieliktu labu atzīmi. Tā lūk notiek! Un nesakiet, ka tā nav. Jo pašiem neliek domāt vispār un izteikt savas domas. Ak jā, domu savu jau nedrīkst būt, jo tad automātiski soc.zinībās būs 4-as balles! Jo visiem ir jādomā tā, kā skolotāja domā. Tā lūk mums notiek!
Kāpēc Jūs pie tā bērnus vainojat? Ne jau bērni sastāda Tizlās Darba burtnīcas, kur jāatzīmē ar ķeksīti, vei ailītē jāieraksta pareizais vārds...ne jau bērni izgudroja, ka dzejoļi nav jāmācās no galvas, ka var neko neatstāstīt nevienā priekšmetā uzdoto, ka glītrakstīšanu nevajag...jo priekšā/pak....ā..ir Darba burtnīcas...Komunikācijas jau nav gadiem un ne jau bērnu vainas dēļ. Pārstājiet vainot bērnus. Izglītības sistēma smird, jo tā ir sapuvusi, bet visā vaino tehnoloģijas nezin kāpēc.
Ikšķiles vsk 23.05.2016. 11:39:22
Mēs vairs nemākam pacietīgi izlasīt mācību uzdevumus, ja tos izlasām, tad neatceramies, jo esam pieraduši pie īsiem tekstiem telefonā. Valoda domrakstos, esejās un pārbaudes darbos kļūst aizvien vienkāršotāka. Pasākumos kļūstam neuzmanīgi un neieklausāmies cilvēku teiktajā.
Mans ieteikums vecākiem. Planšetes un ekrāni kādreiz var būt noderīgi, jā. Bet uzmanieties no tā, lai tas nekļūst par ieradumu nosēdināt bērnus pie ekrāniem, jo tas pilnībā paņem viņu uzmanību un nomierina. tas var likties vilinoši vecākiem, bet tas ir ļoti viltīgs ieradums...
Arī varu ieteikt šādu interneta gavēni. Pavisam bez ekrāniem gan laikam neesmu iztikusi tik ilgi... Ja atsakos dažas dienas no soc.tīkliem, tad pavisam bez ekrāniem laikam nav sanācis padzīvot. Bez datora, telefona, TV... bet vasarā to pamēģināt jau būtu krietni vieglāk, kaut vai aizdodoties uz vasarīcu! Pavasarī tā vēl nevar atļauties. :)
Es arī varu ieteikt no savas pieredzes. Atvaļinājuma laikā izslēdzu wi-fi. Internetā negāju vispār. Tikai un vienīgi nepieciešami telefona zvani, arī Whatsapp neizmantoju. Tā divas nedēļas. Sākumā likās šausmīgi grūti, pat garlaicīgi. TIk daudz laika! Bet pēc pirmajām trim dienām sajūta jau bija fantastiska... Visvairāk laika nozog nemitīgā Facebook čekošana, soc.tīkli. Es patiešām iesaku pamēģināt vismaz pāris dienas visas vasaras laikā atteikties no interneta un paskatīties, kas notiek.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.