Lietotājvārds
Parole
kā naglai uz galvas 30.12.2015. 13:01:41
Jaunups "Suņubūdā" par Seiles , IM, darbu izteicās visatbilstošāk, kas vispār redzēts un dzirdēts!
Kaščejevs satraucies par savu Seiles konsultanta vietu:) Bet tiešām interesanti, ko Seile tādu vispār ir paveikusi? Tikai līferē un jauc ūdeni. Un vēl - vienkārši necieš skolotājus, kā man sāk likties,
Tā notiek manipulēšana ar sabiedrības viedokli, kāds kaut ko pasaka, visi pieņem par patiesu esam. Cik var melot. Neviens no faktiem nav pārbaudāms. Pats sabalsoja, lai paliktu konsultanta statusā.
Skolotājs no Vidzemes 14.12.2015. 17:19:31
Mans 100% atbalsts I.Druvietei.
Es vēl joprojām nesaprotu Seiles kundzi un viņas atbalstītājus, kā par vienādu darbu var maksāt dažādu algu? Neatkarīgi no tā vai skolotājs strādā lauku skolā vai pilsētas skolā viena stunda klases priekšā ir viena stunda. Burtnīcu labošana, klases audzināšana - jā, te ir atšķirības vai klase ir 10 skolēni vai 25 skolēni. Kāda vella pēc mums ir vajadzīgi likumi, ja pati valdība tos interpretē pēc sava prāta?
Interesanti, kur tad tā aptauja bija pieejama un kas varēja tajā piedalīties. Un kas vispār piedalījās... Kaut kā nemanīju, ka tā aptauja tika izplatīta skolās...
Par ministri nevajadzētu būt cilvēkam, kura darbības rezultāts noveda pie skolotāju streika. Druvietei es saku JĀ!
Waldis =>> skolotajai 14.12.2015. 13:01 14.12.2015. 13:06:19
Protams, ka Ina Druviete! Neviens cits IZM ministrs Latvijā nav uzdrošinājies intervijā uzsvērt, ka Latvijas skolās galvenais ir .... skolotājs (nevis bērni, kā citās valstīs).
Man arī ministres amatā vislabāk patika I.Druviete, - kompetenta, nacionāla, uz konstruktīvu darbību vērsta.
Kārtējo reizi atkal mēs dzirdam tautas, vārdā izteiktu viedokli, bet,ka skolotāji nav apmierināti ar seiles darbu, to neņems vērā,tiešām,vai tad viņa skolotājus grib redzēt skolās, vai tikai misijas
Ja kolēģi atceras, tad vienīgā,kas tikās ar skolotājiem konferencēs, atbalstīja latviešu valodu kā vienīgo mācībvalodu skolā,kategoriski iebilda pret mazo skolu slēgšanu un publiski atbalstīja skolotājus bija- I.Druviete. Žēl, bet Latvijas politiskajās spēlēs viņai nebija vietas, jo nespēlēja pēc citu Latvijā dzīvojošu kopienu noteikumiem, bet stingri pauda savu nostāju.
Seiles lēmumi - samazināt algas, slēgt lauku vidusskolas.... ļoti "populāri" un "jauki"... Kā nav kauna.
Lai eksperti birdina savas krokodila asaras par zudušo misiju. No viņu patronētajām mācību grāmatām var izrakstīt citātus un izveidot no tiem anekdošu grāmatu. Kā nu tā iznācis, ka galvenā misija nupat tik uzzināja, ka Latvijas diplomi un, galu galā, arī viņa pati nekam neder. Un nav ko piesegties ar starptautiskajiem pētījumiem. Ne kauna, ne goda. Prom, pa Straujumas pēdām. Un, starp citu,no visas pegadoģiskās literatūras Lielbritānijas eksperti visaugstāk novērtē A. Makarenko darbus, nevis monopolista Vigotska teoriju, uz kuras drupām joprojām parazitē lielākā daļa Latvijas ekspertu.
Atbilde "Jautājums visiem": Jūs taču saprotat-pēc IZM veiktajām izmaiņām(vad.M.Seile) jaunajā modelī mazās skolas likvidēs,skolotāju skaits samazināsies un reti kurā ārpuspilsētas skolā skolotājam vadība varēs nodrošināt 36 stundas.
Seiles kundze ir pārspējusi visus bijušos ministrus nekompetencē. Skolas vidi vispār nepazīst. Viņa ir ļoti negatīvi noskaņota pret skolotājiem(streiks), pret skolēniem (dziesmu svētki), pret sabiedrību (izteikumi presē). Kāpēc man viņa būtu jāslavē?
Viena prātīga doma!!!!
Ja darba rezultāts ir pedagogu streiks, tad noteikti jāatstāj amatā. Varbūt būs lielāks streiks.
Ja kāds kaut ko spēs mainīt pēc būtības, tad tā būs M. Seile.
Jautājums visiem 14.12.2015. 10:28:40
Ka tikai noriet! Pasakiet vienu konkrētu lēmumu, ko pieņēmusi Mārīte Seile, kas ir bijis negatīvs?!
Ir nu gan jāturas pie krēsla! Tāpēc vajag visādus balstītājus! Kauns!
nekādā gadījumā seili!
VĀJA PROPOGANDA... kuri ir nepopulārie, konstruktīvie ministres lēmumi??? Jā, rezultātus gada laikā prasīt ir grūti, bet TENDENCI var ieraudzīt un izvērtēt!!! TENDENCE - TRADICIONĀLA PASĪVA NEIZLĒMĪBA, BEZ PRIORITĀTĒM, BEZ REDZĒJUMA, BEZ NOSTĀJAS, BEZ MORĀLES, BEZ MOTIVĀCIJAS STRĀDĀT LATVIJAS BĒRNU LABĀ...mārītes seiles kandidatūra NEPĀRLIECINA...
Ja IZM un Departamentu/Izglītības pārvalžu ierēdņu skaitu samazinātu kaut par 1/3, vēl labāk 1/2, atbalstītu arī skolotāji.
Es neatbildēšu, to es vēl nezinu- populāras ministres atbildes
Vjačeslavs Kaščejevs ir Mārītes Sieles padomnieks. Parasti mainoties ministram mainās arī padomnieki. Vai tikai god. Kaščejeva kungs nav satraucies vairāk par savu amatu?
@atbalstītājai 14.12.2015. 09:35:23
Bet par ko tieši?! Ir kāds racionāls iemesls?
Ingrīda Skudra 14.12.2015. 09:34:57
Es arī, lai arī cik tas nepopulāri nebūtu, gribu paust atbalstu Mārītei.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.