Lietotājvārds
Parole
Vai kāds man varētu konkrēti palīdzēt ar atbildi? Mani meitiņai ir gads un 7mēneši,ejam pie auklītes,kurai nav atbilstoša izglītība. Bērnu dārzs būšot no nākamā gada. Cik sapratu, tad līdz gada beigām ir iespēja,man šo pabalstu auklei saņemt, ar ko man ir jāsāk un kur jāiet> Aukļu kursu apmācību pabeigšanai ir noteikts pārejas periods, proti, no šā gada 1.septembra līdz gada beigām bērnu uzraudzības pakalpojumu varēs sniegt arī persona, kura neatbilst izglītībai noteiktajām prasībām.
īsti nesapratu...kam un par ko tiks maksāti tie 100 Ls ? var kāds sīkāk šo lietu izskaidrot?
Vecāki jau to pabalstu nesaņems, ja paši gribēs par bērnu rūpēties. Man jau liekas, ka līdz 4 gadu vecumama to naudiņu būtu mammītēm jāsaņem, lai nav jāiet strādāt un var pavadīt pirmos 4 gadiņus ar bērniņu.
Var vai varēs?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.