Lietotājvārds
Parole
Vērienīgs projekts 28.10.2016. 10:04:23
Vērienīgs 5 gadu projekts IZM,VISC pieaicinot citus,kuri strādās viņu vietā.... un VISC par lieliem līdzekļiem iepirktās kafijas pauzes... darbošanās imitācija domnīcās.
Būtu labi, ja reizē ar rīkojumu sākt strādāt "pa jaunam" 1. un 4. klasē jau 2018. gadā, reizē dotu arī gatavus un uzreiz izmantojamus materiālus nevis kautkādas vadlīnijas un prasmju aprakstus, neliktu programmas un saturu likt pašiem pedagogiem neapmaksātā darba ietvaros, radītu arī kaut kādus paraugus ar ko iesākt strādāt.
Vajadzētu nevis ļurināt, bet gatavot reālus materiālus, grāmata - citādi atkal būs kā vēsturē,kad 5 gadus mācību līdzekļu nav, bet priekšmets jāmāca. Augšas pavadīs laiku tērzējot un miljonus tērējot , bet pēc tam apakšas par baltu velti domās kā veidot mācību materiālus stundām .
Sakiet, lūdzu, kur, kad un cik pārstāvju no vienas skolas var pieteikties uz konferenci?
Cik tādu konferenču jau nav noticis- jēgas nekādas. Rada iespaidu, ka kaut kas tiek darīts. Patiesībā uz ceļa izdevumiem, telpu īri un kafijas pauzēm norakstīs pazudušos miljonus.
Konferences 27.10.2016. 12:44:42
Tur pat norises vieta netiek norādīta. Piedalīties var viens cilvēks no skolas. Vēlams neuzdot neērtus jautājumus. 14 miljoni pacieš visu. Naudiņu taču nedrīkst zaudēt! Tad nu pārsauks citiem vārdiem, sajauks saturu. Neviens jau pretī nerunās. Nepagūs.
Interesents 27.10.2016. 10:16:56
Kur iespējams pieteikties reģionālajām konferencēm?
Labprāt dzirdētu par kompetencēs balstītu mācību pieeju dažādos mācību priekšmetos. Ceru, ka IZM pārstāvji pratīs atbildēt uz jautājumiem par katru mācību priekšmetu, nevis tikai skaidros "vadlīnijas".
Piekrītu! Interesanti, kāda būs apmeklētība katrā no konf. dažādās pilsētās.
Ļoti labi, ka viss nenotiek tikai Rīgā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.