Lietotājvārds
Parole
Novārtā atstātas visas skolas. Leišmalītē tikpat, ja ne vairāk. te nevienam nav ienācis prātā, ka lietuviešu tautības bērnam kaut ko vajadzētu pasniegt lietuviešu valodā! Lauku skolās arī latviešu bērni ir cietēji- apvienoto stundu dēļ! Kā ar šo bērnu tiesībām? Vai šō bērnu tiesības drīkst ierobežot tikai tāpēc, ka viņi nedzīvo lielpilsētās?
Citēju: Kevins Rads – Austrālijas premjerministrs. „Imigrantiem, nevis austrāliešiem ir jāpielāgojas! Pieņemiet to, vai brauciet prom! Esam noguruši no tautas satraukuma, vai nav aizvainota kāda persona vai kultūra. Mēs runājam angliski, nevis arābu, ķīniešu, krievu vai kādā citā valodā. Izejot no tā, ja vēlaties kļūt par daļu no mūsu sabiedrības- mācieties valodu. Lielākā daļa austrāliešu, kuri izveidojuši šo valsti tic Dievam. Ja mūsu Dievs jūs aizvaino, tad es jums piedāvāju meklēt citā pasaules daļā savu valsti. Dievs ir daļa no mūsu kultūras. Mēs pieņemam jūsu ticību bez jautājumiem. Vienīgais ko mēs prasām – pieņemiet mūsu un dzīvojiet mierā un saticībā. Šī ir MŪSU valsts, MŪSU kultūra un MŪSU dzīves stils, un mēs jums dodam iespēju priecāties kopā. Bet pēc tam, kad būsiet beiguši vaimanāt un žēloties par MŪSU Karogu, Zvērestu, reliģiskajām vērtībām, es vēlētos jūs iedvesmot izmantot vēl vienu Lielu Austrālijas Brīvību – IESPĒJU PAMEST VALSTI! Ja esat šeit nelaimīgi – BRAUCIET PROM! Mēs jums nelikām šurp braukt! Tā kā, pieņemiet valsti, kuru esat izvēlējušies.”
Kas tās tādas krievu skolas?Krievu skolas ir Krievijā, Latvijā ir mazākumtautību skolas. Tādās parasti bērni mācās valsts valodā,bet papildus apgūst dzimto. Kas tev par daļu, cik šeit ir latviešu? Šeit ir Latvija!!! Vilciens Rīga -Maskava, ja kas nepatīk. Savādāk dīvaini sanāk - Eiropu baudīt gribas, bet valsts valodu cienīt ne .Tipiska okupantu uzvedība un bravūra. Lai IZM veicas. Sāciet jau no bērnudārziem un nolieciet šādas mamas ar vienu m pie vietas.
мама 3х 24.03.2014. 21:58:44
Поясню: дети на уроках биологии должны изучать биологию, на уроках математики - математику, на уроках химии - химию, а не латышский язык. Для изучения латышского языка достаточно часов латышского. У моих детей с латышским все в порядке, 9-10. Просто штаны удобнее надевать через ноги , а не через голову. Кто хочет, чобы дети учились на латышском - сразу отдают в латышскую школу. Оставьте детям их школы и возможность говорить на родном языке! А по поводу латышского языка.. мало вас латышско-говорящих уехало работать в Англии - Ирландии? Мало черных "латышских" детей приезжают в отпуск с родителями к бабушкам? Посмотрите вокруг! Скоро здесь некому будет говорить по-латышски! Одно правительство и старики остануться. В парке Кронвальда в центре Риги уже половина детей говорят на иностранных языках!
Pliners nozombējis.Nu žēl ,ka tie 3 bērni tik vāji garā, ka nespēj mācīties latviski. Man daudzi klasē bija ukraiņu, krievu bērni, kurus vecāki izvēlējās sūtīt tuvējā latviešu skolā, bet ne attālajā krievu. Un nekas, izauga, tagad ir konkurētspējīgi. Pokoi būs rossejā,tikai okupants spēj tik agresīvi uzvesties.
to portālam e-klase 24.03.2014. 13:54:21
Ja tādi komentāri kā mama 3X "изучение умирающего языка", nav naida kurināšana, tad lūdzu paskaidrojiet, kas ir? Ja izglītība valsts valodā ir genocīds un fašisma izpausme, tad visas ES valstis ir fašistiskas? Vārda brīvība paredz arī atbildību par izteikto!
мама 3х 24.03.2014. 12:31:05
Еще хотелось бы донести мысль до наших до наших ученых мужей, что с точки зрения заботы о детях, для повышения конкурентноспособности наши школьников- будущи взрослых, следовало бы в школах через одну вводить обязательное изучение китайского языка. Это было бы более дальновидно и перспективно, чем все силы бросать на изучение умирающего языка.
о конкурсах 24.03.2014. 12:19:20
Нет ничего хуже, чем когда регулярно менятся руководство. Это приводит к упадку и деградации, причем в рекордные сроки. Мы это все можем наблюдать в полной мере Латвии, где министры меняются раз в 4 года.
Vai "Lauku skolas direktoram" nepatīkami atcerēties Roberta Ķīļa ierosinājumu mācību procesa uzlabošanai ieviest skolu direktoriem terminētos darba līgumus – tas nozīmē, tiek organizēti atklāti konkursi ar ievērojamu pretendentu skaitu un skaidrām kompetences prasībām., kurā skolu vadītājus amatā ieceltu uz noteiktu laiku? Skolai jābūt spējīgai mainīties.
Lauku skolas direktors 24.03.2014. 11:04:09
Grūti saprast, kāpēc interneta ziņu lapās tik bieži tiek publicēts kāda sen izbijuša un neveiksmīga ministra viedoklis dažādos ar izglītību saistītos jautājumos?
мама 3х детей 24.03.2014. 10:33:16
Не надо прикидываться дураком, г-н Килис! Мы не против изучения латышского языка, и мы не волнуемся КАК его нам будут преподавать, мы просто категорически ПРОТИВ УЧЕБЫ НА ЛАТЫШСКОМ языке!!! Потому что это не забота о наших детях, это откровенный ГЕНОЦИД НАШИХ ДЕТЕЙ и русских учителей и насильственная ассимиляция. Прекратите этот фашизм 21 века! У детей с 1 класса 4 раза в неделю латышский, и этого вполне достаточно для изучения латышского языка. У нас нет с ним проблем. Но мы родители категорически против изучения других предметов на неродном языке . Тем более, что дети разные , и многим точные предметы трудны для понимания даже на родном языке, на котором их дома "подтягивают" родители. Оставьте наших детей в покое!!! Они не лягушки для экспериментов. Очень надеюсь, что г-н Килис прочитает мой комментарий.
Mazākumtautību skolas - tas nav tikai krievu skolas, tās arī ir lietuviešu, igauņu, poļu skolas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.