Lietotājvārds
Parole
Lenoniem Džoniem 24.03.2015. 20:36:24
Jāraksta par armiju. Mudaki. Negribas armijā-memļaķi?
Lenonam, Arturam....... 24.03.2015. 20:32:04
Džons sūta visus gulēt. Bet pats maita jau izgulējies? Es viņam trauku no galda nozagtu. Tā es tev saku. ja
Albertam no manis 24.03.2015. 17:50:25
Nu visāds esmu. Ēzelis gudrs dzīvnieks. Mūlis arī. Pārlasīju Einšteinu. Domāju. Tev gana ir liela taisnība. Tomēr Nobels izgudroja dinamītu. Es taviem kom. ielieku +. Viņi jau radīja tos ieročus. Tā lūk.
Albertam no manis 24.03.2015. 17:28:02
Nekrenķējies. Tu esi gudrs, paredzi nākotni. Īstais ekstrasens. Esi nomierinājies pēc pirmās čarkas. Nu un. Es laikam arī paņemšu.
Ja nepiekrīti šai Einšteina atziņai, tas pierāda tikai vienu, esi neizglītots, stulbs ēzelis, kurš gatavs apstrīdēt ģēniju pat neargumentējis kāpēc!
Pareizi, Zanīt. Kur man labi, tur man dzimtene. Bet tie citi - tie jau muļķi. Mēs ar čempionu tie gudrie.
Zane! Prieks par tavu dēlu-Latvijas čempionu pietupienos!
Albertam no manis 24.03.2015. 15:19:41
Prātu zaudējis esi? Ko lasi? Paņem labāku grāmatu.
Pats izgulies. Kāda tev alternatīvā armija neatkarīgajā LV. Piemaucis esi? Varbūt nedamauci? Nu mauc tālāk. Alkašš. Visus veselīgos puišus armijā. Ārsti pārbaudīs. Varbūt kādam atklās hemoreīdus?
"Tik ilgi kamēr pastāvēs armija, ikviens patiess konflikts varēs novest pie kara" - Alberts Einšteins APDOMĀJIET!!!
Lenons Džonam L. 24.03.2015. 15:02:36
Piedod, bet tu būsi mani ar kādu sajaucis, ej labāk izgulies un par šo visu padomā ar skaidru galvu. P.S. kāpēc neieviest izvēli armija vai sabiedriskais darbs, labāk tad atbalstītu šādu ideju, dažās valstīs tā esot.
pārgudrajam Darvinam! 24.03.2015. 11:07:29
Interesanti gan...kā Latvijas čempions(nerakstīšu sporta veidu) var būt memļaks????????????????? Aizej stūrītī nokaunies! Pats dro\si vien ka pietupienus 5 nevari uztaisīt...:-D Un rokas nost no mana dēla! Nav mana vaina, ka citi aug par dīkdieņiem un stumdāmiem un bīdāmiem! Ne tu mani taisīji-ne regulēsi. Ej un stāvi pretī lodēm! Mēs to nedarīsim! katram sava dzīve un dēļ kārtējo deputātiņu izgudrojumiem neiesim zin` te vergot! Un palūgšu bez apvainojumiem! IP adreses var elementāri noskaidrot! :-D
Baltijas ceļš 24.03.2015. 03:08:23
Ļoti labi par viņu pateica Igaunijas Prezidents. Pat nodziedāja priekš idiotiem-latviešiem. Atkārtoju. Vizuālo mākslu, mūziku no vidusskolas programmas izņemt. Sports 1-2 stundas nedēļā. Kultoroloģija nav vajadzīga. Mācīt militāro apmācību+Latvijas vēsturi. Profesionāļiem ar maģistra grādiem. Nost zemessargus, kuriem nav pat vidējās izglītības.
Šogad jāsākas studentu iesaistīšanai militārajā dienestā. Jau vasarā. Ko mīst tālāk. Tālāk par Baltijas jūru nesanāks. Krievu zemūdenes noņems analīzes. Idioti, kuri nezina šo slīpēto kremļa varu. Bēgsiet prom no LV kā vairiņas. Bet vajadzēja zelta. Turīga ģimenīte. Ja jau jūs latviešu tautu esat izsūkuši, lai jūsu kuģis nogrimst. Viens jau nogrima.
Kasparam jā 24.03.2015. 01:19:34
Ieviest valsts ,,jumtu". Lai maksā valstij, nevis jo----s Rundāles pilī . Valstī vajadzīga militāra roka ar Valsts Prezidenta pilnvarām. Prezidents jāmaina. Bērziņu bērzos.
Es zinu ka tu esi pretmilitāri noskaņots. Mēs kādreiz bijām vienā vēstures seminārā. Tu lektoriem pateici, ka esi pacifists. Nu un. Ja uz tevi šautu, es šautu pretī. Tu būtu dzīvs. Mani nošautu. Tu ,durak, dotos tuksnesī. Patiesība nav nevienā kabatā. Ne manā , ne tavā. Dzīvē jābūt pozīcijai. Es nevēlējos apvainot.
Džons Lenons 24.03.2015. 00:18:43
Es netaisos iestāties armijā un izšķirt visu ar vardarbību, tādā veidā pilnībā ignorējot tādu inteliģentu un lielisku cilvēku kā Dalailamas, Gandija, Nelsona Mandelas, Džona Lenona un Bono darbus. Atbilde ir tikai sarunas nevis ieroči, armija un studentu izmantošana valsts labā.
Ja gribi būt tāds-p----. Esi ar , bet vai tad LATVIJU neaizstāvētu? Psihs tak nēesi. Ieroci rokās var dot. Armija pārmācīs. Uz puišiem neviena tava galviņa negriezīsies. Tiec manā rotā. Pārmācīšu. Nēesi bāba.
Zane! Tāpēc jau arī mums tik smagi iet, ka pārāk daudz tādu memļaku kā Jūsu dēls.
Cik daudz gļēvu lupatu! Memļaki.
Ja piedalīšanās tik svarīga valsts dzīves sastāvdaļa kā aizsardzība ir tikai brīvprātīga... Kāpēc šo pašu "filozofiju" nevarētu ieviest arī, piemēram, nodokļu maksāšanā...
:(
ne jau vienkarshie cilveki grib to karu bet gan kungi. vai man zinot stastus par nirgashanos armija butu jaiet karot piespiedu karta par lietam kuras mani galigi neinterese? labak butu tie kungi aizbraukushi uz latvijas periferiju un apskatijushies kadi krumi izaugushi vinu darba laika, vinu demokratijas pec. tas nenozime ka neesmu patriots, bet man un citiem vienaudziem ir kas cits- efektivaks ko darit- celt latvieshus pari citam tautam! vai tiesham vesture nepietiek karu, vardarbibas un nevainigu cilveku nogalinashanas?
Ja krievi gribēs, viņi mūs apsitīs neatkarīgi cik liela mums armija - vai 1 tūkstotis vai 5.
Ne jau studentiem jādienē. Jādienē tiem kas nevar pabeigt pamatskolu. Visus cietumniekus uz fronti. Lai izpērk savas savārītās ziepes.
Reāli, ja šis pasākums tiks īstenots, turklāt ar obligātu iesaukšanu (visticamāk tā būs), es personīgi aizbraukšu no Latvijas, jo mēs neesam PSRS laikā, kad dienats bija savā ziņā obligāts. Katram ir jādod sava brīva izvēle - iet vai neiet! Turklāt ar obligāto kara dienastu (iespējams) studenti praktiski zaudēs laiku mācībām un varbūt iegūto un esošo zināšanu līmenis samazināsies. Es reāli to neatbalstu, turklāt nav nekādas garantijas, ka tevi vēl pēc tam nepaņem armijā....
Berna ar garam kajam 23.03.2015. 16:22:03
Nēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēē
DžonsLenons 23.03.2015. 16:15:57
Tad jau labāk gatavojamies taisīt jaunu Baltijas ceļu vai citu akciju, karš neko neizšķirs šajā inteliģences laikmetā, kad radam lieliskas idejas un ziņu Amerikai var aizsūtīt dažu sekunžu laikā. Neslīgsim pagātnē, radīsim labāku nākotni!
arī esmu pret! 23.03.2015. 15:07:41
tieši tā - vienkārši esmu pret! Esmu dēla māte un tādā gadījumā priekšroku dodu aizbraukšanai no šīs valsts (-
Tā, Vējonis sacīja, jā. No rīta pats dzirdēju. Doma tāda bija.
Padomju laikos gurķojās un neko nedarija?
Kamēr šajā valstī visu uzspiedīs ar varu, no bedres ārā netikt! Sarūkam, sarūkam...atkal būs iemesls pamest valsti!
Kā kaut kas obligāts var sekmēt patriotismu???
Nē, es tā nedomāju. Izvēle ir vienmēr un visur...kā jau iepriekš minēju..., jo dzīve ir tikai viena un katrs pats izlems, kā to dzīvot, nevis kāds no malas norādīs, lūk Tu iesi dienēt un pēc tam karot! (nedod Dievs) Mēs jau 20 un vairāk gadus solidarizējamies un tas ir novedis pie nekā! Nejūtu ne mazāko vēlmi aizstāvēt šo valsti! Nav tā patriotisma. Izčibēja pa šiem gadiem! Lai deputāti kopā ar saviem dēliņiem iet un dienē. No profesionāliem sportistiem, kuri LV vārdu nes pasaulē-rokas nost!
Kristaps @zane 23.03.2015. 13:03:45
Bet, vai tu neiedomājies, ka tavam dēlam var arī nebūt izvēles? Pienācis jau atkal laiks, kad puišiem un vīriem jāsolidarizējas un jāsaņemas. Diemžēl, bet tāds laiks (dzīve).
Nu, ...iemācīsies soļot ierindā...tālāk??? Ko dod soļošana? Es piem.uzreiz varu pateikt, ja tiks atjaunots obligātais dienests, tad mans dēls tajā neies. Nenāk ne prātā bojāt profesionāla sportista karjeru un veidot tajā nevajadzīgu robu! Nav mana vaina, ka mums aug tizka un nesportiska jaunatne. Dzīve ir viena un, ja kāds grib karot, tad piedodiet, bet bez mums...dienēt neuzspiedīsiet! Ja uzspeidīsiet, būs par vienu LV iedzīvotāju mazāk! Ir jābūt izvēles iespējām! Varat sākt noriet! :-D
Skolā jāiemāca jauniešiem soļot ierindā! Tas jau būs liels sasniegums. Tas ir vienkārši - sporta stundās ierindas mācība obligāta.
Bija tak 65. ZS studentu bataljons. Tagad vairs nav?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.