Lietotājvārds
Parole
Par piedāvātā ēdiena kvalitāti arī vecāki, vecāku padome varētu iestāties. Mūsu skolā ēdiens tiešām ir labs, lētāks kā piešķirtā naudiņa un par atlikušo saimniecīte vēl iedod bērniem brokastis. Ļoti labi, jo daļa bērnu jau 8:00 ir skolā (skolas autobusiem jātaisa vairākas tūres, lai visus atvestu lIdz 9:00).
Maksāt neaizbraukušiem bērniem to pašu, koatbraukušjiem bēgļu bērniem (12-76) un aizmirst par brīvpusdienām. Tā nu mums ir - cilvēkiem samaksā pabalsta cienīgu algu un sludina, ka tas un tas par velti. Tas pats būtu attiecināms arī uz darba burtnīcām.
Privātfirmas tik un tā darīs kā gribēs
Ēšanas paradumi veidojas ģimenē. Attieksme pret ēdienu arī. Ja vecāki cenšas saskatīt labo, tad arī bērni un, protams, arī otrādi. Garšīgs vai negaršīgs ēdiens - atkarīgs no pavāriem. Paldies Ādažu vidusskolas pavārēm par garšīgām un sātīgām maltītēm. Paldies firmai par draudzīgām komplekso pusdienu cenām. SKOLAS PUSDIENĀM NO VALSTS FINANSĒJUMA BŪTU JĀBŪT VISIEM 1. -9. KLAŠU SKOLĒNIEM.
Salaspils pašvaldība par piemēru brīvpusdienas apmaksā arī ceturtajām un piektajām klasēm. Gatavo garšīgi, viss tomēr ir atkarīgs no ģimenes. Ja tā ir iemācījusi kārtīgas un veselīgas ēdienreizes, tad arī viss būs Ok.
Pirms kritizēt bērnus, ka neēd skolās pusdienas, paši no sākuma pagaršojiet. Ēdiena kvalitāte katrā skolā atšķiras. Mans bērns mājās ēd zupas, sautējumus, dārzeņus, bet skolā sūdzas, ka bieži ēdiens ir auksts un nav garšīgs. :(
Novèrotàja 18.11.2014. 20:34:49
Skolèni gatavotàs pusdienas neèd,lielàko dału sañem cûkas!Vecàki negatavo màjàs,tàpèc skolèns nezin kas ir uzpûtenis,skàbu kàpostu zupa,kartupełu biezenis,tà varètu uzskaitît un uzskaitît!Makaronus tikai èd !Valsts nauda tiek izniekota!Labàk ziedot Àfrikas bèrniem !Vecàki,lai baro paśi savus bèrnus!
Mani interesē pavisam cits. Kāpēc no manis maksātiem nodokļiem ir bērni, kas saņem brīvpusdienas, jau 3.gadu, bet mans personīgais bērns trāpījās tajā laikā, kad tikai 1. klasei bija brīvpusdienas. Negodīgi... Jo es maksāju viņam pusdienas no savas kabatas. Nē, man nav žēl, ka citiem tiek, es tikai gribu, lai tiek arī manam. Jo nodokļus maksājam mēs visi, bet saņemam labumus - dažādi.
Bērni neprot ēst pareizi un veselīgi , jo nav iemācīti...protams, ar izņēmumiem..
Mums labi, ja pēc 5g. būs tā prakse, kas šobrīd citus pasaulē...
un tas bērniņš pirks skolas kafee čipsu bumbiņas...lūk izvēle
Nebūtu jāfinansē nekas - jābūt kārtīgam pabalstam, lai bērns pats var izvēlēties, ko ēst, nevis izniekot porciju...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.