Lietotājvārds
Parole
Tikai ne Žaks, tā vates firma vispār neko garšīgu nespēj pagatavot, pat padomju laikos gatavoja labāk. Nez, vai tik viņi tos konkursus nevinnē ar labiem otkatiem skolu direktoriem?!!!
SIA"Žaks 2" arī vajadzētu pārbaudīt, kā viņi indē bērnus ar pretīgu, bezgaršīgu, vienveidīgu un lētu pārtiku, ūdeņainiem makaroniem, apbārstītiem ar norakstītu sieru, dod pie ūdeņaina boršča piedzert klāt Rasēnu, turklāt visu to komplektu pasniedz krievu valodā
Acīmredzams fakts, ka arī vecākiem biežāk jāiesaistās, jo bieži vien bērni neēd ne veselīgos burkānu, ne cita svaiga veida salātus. Jauki, ja pavāri prot dažādot sortimentu un garšīgi pagatavot. Vecākiem jāmāca, ka veselīgi ir ēst, nevis brokastīm līdzi pildīt vāceles ar saldumiem.
Interesanti 14.04.2015. 18:30:57
Strādāju skolā un katru dienu ēdu kompleksās pusdienas, ko ēd arī skolēni. Bērni kotletes nepazīst un neēd! Iecienīti ir griķi, ļoti labprāt ēd arī ne tik izskatīgos flotes makaronus, kartupeļus jau mazāk, dārzeņu sautējumu neēd un arī salātus ēd reti kurš. Ja skolās dotu frī kartupeļus un ceptus pelmenīšus, tad visi būtu apmierināti un laimīgi!
Otrdien Siguldas novada pašvaldība sagatavojusi uzņēmumam «Kretingos maistas» paziņojumu par līguma «Par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Siguldas pilsētas izglītības iestādēs» vienpusēju laušanu. Siguldas novada pašvaldībai rūp bērnu un skolēnu veselība, tādēļ, saņemot informāciju par pārkāpumiem skolēnu ēdināšanā, pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu lauzt līgumu ar minēto uzņēmumu. Jau ziņots, ka 24 Latvijas izglītības iestādēs, tostarp trīs Siguldas vispārējās izglītības iestādēs, skolēnu ēdināšanu nodrošina uzņēmums «Kretingos maistas». Šajā mācību gadā PVD inspektori veikuši 53 pārbaudes «Kretingos maistas» ēdnīcās visā Latvijā, un 40 gadījumos Latvijas skolu ēdnīcās konstatēti pārkāpumi.
Varētu saņemt sarakstu ar izejvielām,kuras izmanto kokrētais ēdinātājs. Jo kad ir vecāku sapulces,tad nu slavē sevi un iesniedz tādu ēdienkarti. bet kad pakalusies kas katru dienu ir pusdienās,tad vai nu makaroni ar taukos peldošu "gaļu", vai zupa ar dzelteniem taukiem pa virsu. Pati esmu pamēginājusi tos makaronus apēst, jāsaka ,ka pavāram mīlestības pret ēst gatavošanu nav. Bērns pēc tādām pusdienām sūdzās par vēdersāpēm.
Dažreiz tas ēdiens pēc ēdiena neizskatās , vajag lai ari ediens pēc ēdiena izskatās nevis tā kā ir, cilvēki instinktīvi neēd to kas izskatās pēc neediena , jus taču neestu putru no cementa jo pēc izskata to varat pateikt tapat ir ar ēdienu ja tas pēc tāda neizskatās tad neviens to neēd
Mūsu skolā ir ļoti garšīgas pusdienas, BET bērni neēd, jo nav pieraduši pie normāla ēdiena. Diemžēl.
Skolās gatavotā pārtika nav nemaz tik slikta. Vairāk jāsatraucas par skolās (piemēram R. 41.vsk. tirgotajiem saldumiem. bulciņām, saldajiem dzērieniem, utt. Skolu bufetēs būtu jātirgo veselīga pārtika - mazgāti augļi, salāti, rieksti, sliktākajā gadījumā rupjmaizes sviestmaizes ar gaļu. Un skolās jābūt pieejamam dzeramajam ūdenim, ne jau no toksiskos bisfenolus saturošām plastmasas bundžām un pudelēm.
Ļoti laba ēdināšanas firma skolās ir Žaks - 2 iesaku tām skolām, kurās ir problēmas sazināyties ar šo firmu un izmatot tās pakalpojumus un problēmu nebūs nekādu!
kvalitāte un kvantitāte 14.04.2015. 10:42:32
Ne tikai par kvalitāti jārunā. Arī par tiem kotlešu spaiņiem, kuri pēcpusdienās tiek nesti mājās. Kāpēc lai ēdiens paliktu pāri, ja tas skaitās garšīgs? Sākumskolnieku (bezmaksas) porcijas tikpat lielas, cik lielajiem. Varbūt mazāk, bet kvalitatīvāk, garšīgāk?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.