Lietotājvārds
Parole
Cik saņem arodbiedrības vadība?Kurš zina?Vai tā mūsu nauda ir novirzīta pareiziem mērķiem?Pirmsskolas pedagogi jau sen strādā 35-40 stundas 30 st. vietā,tā kā nav ko pielikt vairs.
maļ un maļ 13.05.2014. 21:35:17
Par"'paaugstinājumu" runā, par samaksu par padarīto- vispār nē! 30:300=1%
Vai ieturētā atdošana ir paaugstinājums? Piedāvātais paaugstinājums 20 gados nesasniegs ieturēto, bet 20 gadus varēs teikt, ka paaugstina, paaugstina un atkal paaugstina. Neaptvwrami!!!
Bezizeja totāla. Ticība valdībai- nekāda! Tikai streiks! Lai gan nesaprotu, kāpēc tas jāsakaņo ar valdību- kad, kur, kā streikot! Citās valstīs taču tā nav! Sāk vieni un citi (arī citu profesiju pārstāvji) pievienojas. Nodurtu galvu jālūdz, lai samaksā par darbu! Giness!
komentējot es Nevis "par ko", bet tieši "priekš kam". Arī izcili pavāri no sapuvušiem dārzeņiem jums svaigus un garšīgus salātus nepagatavos
Varētu jau samazināt ministru algas līdz skolotāju algām un atņemt visas privilēģijas, lai viņiem domātos ātrāk. Tikko skolotājiem palielinās algas, tad arī sev pieliek tik pat... Tad jau labāk izjūtīs.
Pirms kādiem 10 gadiem vairākkārtīgi Latvijā satiku kādu bijušo skolotāju (pensijas gados) no Skotijas. Brīnījos, kā viņš tā var atļauties braukt uz Latviju (arī par saviem līdzekļiem), un konsultēt jautājumos, kas saistīti ar pedagoģijas metodēm. Izrādījās, ka Skotu parlaments bija noteicis, ka izglītība ir prioritāra joma un tāpēc skolotājiem bijis labs atalgojums, un līdz ar to pietiekoši laba arī pensija. Patiesi - kas gan var būt vēl labāks, kā ieguldīt līdzekļus izglītībā un savas tautas jaunās paaudzes izglītošanā? Starp citu, metodes, ko no viņa apguvām, sekmēja kritisko domāšanu (jebkurā priekšmetā) un teorijas sasaistīšanu ar apmācāmā skolēna/studenta pieredzi un praksi. Tā rosināja uzdot "kāpēc? " jautājumus un analizēt plašākā kontekstā.
@ jau pārgaidījos 13.05.2014. 10:53:23
Samaksāt par padarīto un tikai tad runāt par kaut kādu paaugstinājumu! Kurš no GUDRAJIEM izdomājis, ka nesamaksājot par pusi darītā, pieliekot 25 naudiņās 200-300 neizmaksāto naudiņu vietā ir ALGAS PIELIKUMS? Jāstreiko, nevis kā Mikiško iesaka - pagaidīt un ļaut pastrādāt! Arī šīs 100 gudrās galviņas vairs nevēlēšu.
lauku situācija 13.05.2014. 10:34:31
Neprasu BŪTISKU algu palielinājumu, kā visur tiek deklarēts, bet SAMAKSĀT PAR PADARĪTO! Kur vēl maksā par 4 stundām, strādā 8???????????????????????????????????????????????
Labs arājs, par niecīgu samaksu, apars tīrumu, bet tas vēl nenozīmēs, ka tur izaugs laba raža.
Izglītības kvalitātes lielākā mēra ir atkarīga no tā, cik laba un sakārtota ir visa sistēma. Ja ir briesmīga sistēma, tad arī labākie skolotāji nespēs skolēnus padarīt izcilus. Bet sistēmas kļūdu dēļ maksāt skolotājiem minimālo algu (daudz kur vēl pašvaldības piemet, lai vispār sanāktu minimālā)? Tas nav pareizi.
Nav tik traki. Esam aptuveni vidū.
Negribas iesaistīties šajos strīdos, bet - nesen TV dzirdēju secinājumu - L-ja vidējās izglītības līmeņa ziņā Eiropā ir viena no pēdējām. Sakiet, lūdzu - par ko lielākas algas?
nevarētu teikt, ka tas ir īpaši pārsteidzoši...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.