Lietotājvārds
Parole
...šķiet, ka komentētāju bērni neapmeklē šos kursus, līdz ar to nevērtēju komentētāju viedokli kā pamatotu ar faktiem, bet tikai pašu emocijām un neziņu. Manas meitas skolā arī šogad sāka pasniegt datoriku kā pulciņu (šaubos gan vai šī projekta ietvaros, jo par to papildus jāmaksā). Šie datorikas pulciņi ērtā veidā māca programmēšanu, nevis vnk. spēlīšu "dzenāšanu" pie datora. Bērnus šīs nodarbības aizrauj un rosina matemātiski un loģiski domāt! Liels paldies pasniedzējiem!
nevajadzīgs darbs 21.01.2016. 22:59:53
Pilnīgi nevajadzīgs darbs. Bērni tagad iemācās apieties ar datoriem tāpat kā iemācās ēst. To varētu arī tā īpaši nemācīt. Vienīgi, varētu runāt par programmēšanu. Un tad jautājums, vai VISIEM jāmāk programmēt? Bērni jau tā daļa ir atkarīgi no datoriem. Pildspalvu vēl netur rokās, bet datorpele jau apgūta. Izglītības sistēma tiek tikai grauta, nevis uzlabota. Nožēlojami.
Mani visvairāk satrauc virsraksts - "Datorikas programmas aprobācija rit sekmīgi". Kaut kas tik komunistiski padevīgs, birokrātiski liekulīgs, pretīgs sen nav lasīts. Kādās rokās atrodas mūsu bērnu nākotne? Ar kādām tiesībām šie aprobētāji veic eksperimentus ar mūsu bērniem un par to vēl saņem samaksu? ? Kas vēlāk atbildēs par šiem eksperimentiem ar dzīviem cilvēkiem, jo to rezultātā viņi kļūst par zombijiem? Vai šī datorizācija vispār nav hibrīdkara paveids, tikai adaptēts.
Manuprāt, datorika 1.klasei ir galīgi garām. Bērnam jāiemāca pamatprasmes latv. val.,matemātikā utt.. Interesanti, ka mikrosoft izgudrotājs savus bērnus vispār nelaiž pie datora...
Nu forsi
ko
Milzīgs paldies materiālu autoriem.. Viņu ieguldītais darbs ir nenovērtējams! Beidzot atkal ir kāda vietne, kur paskatīties kā vēl varētu mācīt. Ļoti labi, ka ir skolēna skats, nav visi materiāli jādala vai jāsūta. Paldies!
Kā jau rakstā teikts - skolēniem zūd motivācija. TIEŠI tādēļ, ka ikdienā viņi pieraduši pie datoriem darīt ātras lietas, kur visu laiku uzmanība tiek noturēta. Tiklīdz tā zūd - momentā ir iespēja atrast citu spēli no 1000000 iespējamajām vai noskatīties citu video.
Kas tad skolēniem, jo vairāk laika pie datoriem - jo labāk! :) Problēmas varētu būt vien skolotājiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.