Lietotājvārds
Parole
Piekrītu. Tā nav produktīva mācīšanās, ja klasē ir 30 skolēni!!!! 30 cilvēki vienuviet var klausīties lekciju. Un katrs darboties savā nodabā. Taču skolēniem ir nepieciešama vadība, konsultācija - katru mācību stundu, viņiem vajag skolotāja uzraudzību un uzmanību. Tas ir iespējams, ja ir līdz 10 skolēniem. Ceru, ka ar laiku sabiedrībā to sapratīs.
Būtu jau labi, ja būtu problēma ar prātu, bet problēma ir ar legālo reketu. Skaudri, bet tā nu tas tur notiek.
Ja slinkums mācīties vai prāta tā mazāk, tad jāpērk...
atbilde Brum 12.01.2016. 08:03:24
Skolā ir labi ar skolotājiem, bet 30 skolēni ir par daudz....
LLU, tā augstskola kurā studentiem jāpērk pareizie kontroldarbi, ieskaites. Studentam nav iespējas citādi nokārtot (fizika) sesiju... Viss mainās, arī LLU vairs nav tā jaukā mācību iestāde, kurā mācījāmies 1980 -1990 gados. Skumji, bet fakts.
Lol ko lauksaimnieki tur rubiii!!!
Nesaku, ka švaki, bet atzīmes tomēr gribas uzlabot, sevišķi, ja tā ir 9.klase. Skolotāja ne vienmēr var sniegt tādu uzmanību un strādāt individuāli, kā tas iespējams pie privātskolotāja vai šādos kursos.
Vai tad skolā tik švaki ar skolotājiem, ka tik daudzos priekšmetus vajadzīgi privātskolotāji?
Šķiet, ka šie kursi varētu arī labi palīdzēt ne tikai talantīgajiem ekskatajiem prātiem, bet arī tiem, kurus vajag sagatavot eksāmeniem. Ilgi meitai meklējām priv'ātskolot'āju matemātikā, esam atraduši. Ķīmijai arī noderētu.
Šodien viss par eksaktajiem! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.