Lietotājvārds
Parole
Pēc gada mums būs par vismaz par vienu garīgo nabadziņu vairāk.
To Pēdējam 02.06.2015. 20:36:56
Tādēļ pēc tam ir tādi ķip sporta treneri, kas uztura sabalansētību vispār nesajēdz un tik dzīvo no vitamīniem. Tad pēc tam kļūsi par sportistu vai treneri, kurš vispār nejēdz kāpēc vingrinājumi jāizpilda tā kā viņus jāizpilda ne savādāk. Varēsi būt par bezsmadzeņu kačātāju.
Skolotāja Zēnam 02.06.2015. 18:04:04
Un kas būs mainījies pēc gada? Interesanti! :)
Zēns - Skolotājai 02.06.2015. 16:36:13
Man ir tikai viens teikums Jums sakāms - redzēsim pēc gada, kurš no mums būs nabadziņš.
>Eksāmens 02.06.2015. 09:28 02.06.2015. 14:11:11
Eksāmens pieaugs?????????????????? Kā šis pieaugs? kupris uzradīsies no augšanas, vai 10 rokas? Ja var rakstīt šādus teikumus, ar pamatojumu, ka pieaugs tāpēc, ka būs obligāts, tad nav brīnums par ķīseli galvā no tik "milzīgām" zināšanām.
Skeptiķis > Zēns 02.06.2015. 13:39:39
Aizej uz skolas bibliotēku un palūdz fizikas grāmatu (Buhovcevs u.c.) 11. klasei 80-to gadu izdevumu (ja nav izmesta no krājumiem) un paskaties kā toreiz pielietoja atvasināšanu un integrēšanu, ko tagad tikai augstskolās māca.. Ko var gribēt no tagadējiem vidusskolēniem, ja pat augstskolas studenti, lai izteiktu no formulas I=U/R R, ar zīmuli raksta uz kontroldarba malām 2=6/3....un tas vēl ir labi, ja tādu "algoritmu" zina, citi tikai nodarbojas ar minēšanu.
Skolotāja Zēnam 02.06.2015. 13:31:11
Ak, Tu, nabadziņš! Bet es kā bioloģijas skolotāja ar 20 gadu stāžu varu gan salīdzināt. Tas, ko mums bija jāmācās skolā, nav salīdzināms ar tagadējo programmu. Zinājām jau skolā to, ko tagad augstskolā māca. Un katra jaunā programma kļūst nevis grūtāka, bet vieglāka. Brīžiem jau kauns tik vienkāršas lietas kontroldarbu jautājumos rakstīt. Vēl vairāk gan kauns, atbildes saņemot. Tā ka nevajag sevi žēlot. Šobrīd sekmīgi nokārtot eksāmenus (jebkuru) jāvar katram, kam galvā ir smadzenes, nevis datorspēļu ķīselis.
Skeptiķis > Aleksejs 02.06.2015. 13:20:37
"...vai es gribu klut par arstu, man vel jarupejas par eksameniem,kuri dzive nedak neiederes.."(C) - - - - Es negribētu nokļūt pie ārsta, kurš ne būū, ne mēē no dabas zinātnēm (bioloģijas, fizikas un ķīmijas), kurš dabas zinātņu zināšanu un metodoloģijas vietā piedāvās kaut kādu ezoterisku šļuru. Uz to jau iet,... nupat politoloģe, profesore Ostrovska nošokēja ar to, ka savā "analīzē" izmanto numeroloģiju...
Tieši pirms dažām dienām kārtoju bioloģijas eksāmenu un teikšu, ka bija grūts ( negribu runāt nemaz par fiziku un ķīmiju ) Kad šie eksāmeni būs obligāti, būs daudzi nesekmīgi tas ir fakts. Bet nu iespējams, ka eksāmens kļūs vieglāks, bet es stipri šaubos, jo līmeni tikai aug. Un lūdzu tie cilvēki, kur ir pabeiguši skolu pirms 5< gadiem, nemaz neizsakiet savu viedokli, jo jūs NEZINĀT, kas mums jāapgūst šobrīd, to pat nevar salīdzināt ar to, ko jūs esat pabeiguši.
Pietiekoši labi mācos visos priekšmetos.(7-10 balles) Kāda velna pēc man šie ekši, stājoties Sporta Akadēmijā? Negrasos kļūt ne par fiziķi, ne ķīmiķi... un tikai nevajag man te tagad sākt borēt, ka tas ir manis paša labā utt....nevajag...es zinu ļoti labi, kas man noder un kas nē..
Kam man Sporta Akadēmijā tie vajadzīgi????????
Kāda starpība, vai ir galā eksāmens vai nav? Mācību priekšmets tāpat ir jāmāca tik labi, cik labi var iemācīt. Ja skolēni nesajūk prātā tagad, kāpēc lai sajuktu eksāmena gadījumā? Matemātikas un latviešu valodas skolotāji visu mūžu gatavo skolēnus eksāmenam, kāpēc citos priekšmetos nevar?Uztversim eksāmenu kā lielu gala ieskaiti, tikai atšķirība - vērtējums piedalīsies lielajā konkurences cīņā augstskolās.
3182 personas nokartoja eksamenu no visas valsts un vini grib izdarit sos eksamenus par obligatiem! Tas ir pilnigs absurds, jo kartotaju skaits ir niecigi mazs! Pats interesentakais,ka par obligatu daris ne biologiju,kurs ir popularakais,bet citus. Piem., ja es gribu turpinat macibas huminitara virziena vai es gribu klut par arstu, man vel jarupejas par eksameniem,kuri dzive nedak neiederes... Ministra stulbibas del, driz berniem vajadzes kartot pa 7 eksameniem. Vinam ir viegli lemt par to ,bet kas notiks ar berniem? Vini neies uz vidusskolu, bet tie, kuri ies, nojuks prata no tadas slodzes!
Zināšana jau nav kaitīga un bīstama, nezināšana gan.
Drīzumā pieaugs vēl 10 kārtīgi, jo tas būs obligāts... :) :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.