Lietotājvārds
Parole
Par ko tevi cien'it? 07.07.2015. 08:18:16
>treiks 04.07.2015. 10:45
Par ko tevi cien'it? 07.07.2015. 08:17:51
Tu pat norm'ali teikumus veidot neesi iem'ac'ijusies, ...
Pedagogs -tas ir talants,kas nav dots katram, tā pat kā dziedāšana, zīmēšana utt. Kļūda ,ka skolā katram priekšmetam jābūt skolotājam ar speciālo augstāko izglītību.Tas rada situāciju , ka skolās ir cilvēki, kuriem tur vispār nevajadzētu būt. Kā arī slodzes trūkums pedagogiem ,kuriem skolā tiešām arī jābūt. Naivi cerēt ,ka katrā priekšmetā būs pedagogs. Kļūda ,ka dzenoties pēc slodzes sākumskolas skolotājs strādā pamatskolā. Valsts kļūda , ka bērnudārzs tagad ir skolā. Bērnudārzam jāatrodās citā ēkā, tālu no 1.klases ar savu direktoru, saimniecību. 1.klasē nevar nonākt bērnudārznieks, kas vēl nepilda skolnieka pienākumus un dezorganizē klases darbu. Jaunā sistēma, nauda seko skolniekam, diemžēl to veicina! Padara direktoru par grāmatvedi , finansiālu mahinātoru, nevis par cilvēku ,kurš skatās kārtību! Valstij jāpasaka ,cik skolotāju vienā priekšmetā skolā var būt , nevis to noteiks direktors-nereti cilvēks ,kurš maz strādājis skolā. Klasē ne vairāk par 2o skolniekiem, kas arī ietekmē kvalitāi. Par mācību pārzini nevar būt cilvēks ,kurš vienu gadu nostrādājis skolā un 1.klasē. Apbrīnojami, ka skolā ienāk jaunie, kas neprot pat sveicienu atņemt, kur te var runāt par pedagoģiju?
Ienāci, uzrakstīji...un tālāk??? Jūs nav neesat spējīgi streiku sarīkot...par mīkstu jūs visi esat ! Tieši tā, par mīkstu! Jūs ļaujat sevi pazemot! Paši vainīgi !
Esmu skolotājs 25 gadi,tātad profesionāls skolotājs.Mana alga par slodzi TIKAI 420 eur uz papīra! Man ir tikai otrā pakāpe! TĀ IR CIEŅA ? TAS IR PAR TO ,KA CAUR MANĀM ROKĀM ,PRĀTU ,SIRDI,nerviem IR IZGĀJUŠI TŪKSTOŠIEM SKOLNIEKU,viņu vecāku? 25 GADUS ES GAIDU ,TICU AKLI VALDĪBĀM ,KA MANI KĀDS SPĒS NOVĒRTĒT , SĀKS CIENĪT, MAKSĀT CILVĒCĪGI SKOLOTĀJU ALGU.Kad beidzot manai gimenei nebūs jābūt trūcīgo statusā. MAN VIENS PRIEKŠLIKUMS -SEPTEMBRĪ NEIZEJAM SKOLĀS!
AITAS jūs visas esat, A I T A S !!! 04.07.2015. 00:15:54
Barā saspiedušās mekšķat, pa vienai blējat, bet nevarat zobus parādīt tiem, kas jūs piesmej, apcērpj un čakarē!! Un tā arī jums vajag - algas pielikumu un vilku LIZDAS galvenās vietā! Maksājiet vien savus meslus tai arodbiedrībai, kas jūs uzmet! Nekādu streiku viņa jums neorganizēs, tā arodboiedrība! Un no arodbiedrības būtības tur nav ne smakas, ir tikai piekārta birka - apkāšanas kantoris! Nu, AITAS, pablējiet vēl! Meeee....
Tā vietā lai atgrieztu nogrieztās algas valdība sabiedēja skolotājus ar jaunu, briesmīgu bubuli, atvainojos, modeli. Pedagogi kā aitas nobijās, ierāva astes pakaļā izdvesa "neprasīsim vairs neko, mums ir labi tāpat, tikai neieviesiet jauno modeli" un aizmirsa ko gribēja sākumā. Happy End.
Jādomā, jārīkojas un jāpieņem lēmumi ar prātu, nedrīkst bezatbildīgi nojaukt sistēmu. Kas šeit ir jāsasteidz, šis nav jautājums kas jārisina steidzamības kārtā!!! Protams, pārmaiņas nepieciešamas, bet pamatotas, līdz galam izsvērtas ar SVID analīzi pierādītas un pamatotas ne vienkārši tāpēc, ka kādam - Papules k-dzei. tā gribas "Sīkums 6%, ieguvums 70%... Ko vēlamies sakārtot un uz kā rēķina?!? Ir jāizveido saprotams modelis, nevar iziet no pedagogu vienībām ar, atvainojiet, aprakstošu veicamo pienākumu izkāstu. Tarifikācijai jābūt kā vienam no izejas punktiem + klases audzināšana un tad pārējais jāliek klāt. Daudzi vecāki šobrīd ir ar: man pienākas, man tiesības, nodrošiniet to un šo..., jūs- SKOLA esat atbildīgi par manu bērnu, viņa veiksmēm, neveiksmēm, jo viņš iet jūsu skolā!!! Nevar rēķināt un pārdalīt to kas ir, jāparedz tas, kas nepieciešams, protams, saprotot un iedziļinoties skolas ikdienā, uzklausot skolotājus, skolas vadības pārstāvjus, ņemot vērā ieteikumus...
adodied tos 50 procentus un viss būs kārtībā un nevajag izgudrot jaunu Ameriku, kā nav kauna mānīt mūs .
Laikam jau LIZDA nojauš, ka šis modelis ne pie kā laba nenovedīs.
Kāda vēl aptauja? Hallo ? Kur kaut kas par aptaujām minēts? Tā taču ir LIZDA, kas arī IR pedagogi, pedagogu pārstāvji!
interesanti 03.07.2015. 13:41:17
Kuri pedagogi tika aptaujāti? Lūdzu, publicējiet uzvārdus, konkrētas skolas!
Neko jaunu nevajag izdomāt! Skolotājiem jāatdod krīzes laikā nogrieztie50% algas! Algas palielināšanas grafiks jau bija izstrādāts pirms krīzes!
vnk skolotāja 03.07.2015. 10:45:37
Kāpēc pedagogu algu jaunais modelis ir jāpiedzen pie konkrētas summas, kāpēc nevar būt otrādi?
Kārtējais mānēklis tikai, lai aizmālētu acis - algu modelis, kas it kā palielinās algas... Nu, taču skaidrs, ka muļķības! Ir, protams, iespēja cīnīties LIZDAi, izspiest konkrētas atrunas, lai tā nebūtu kārtējā algu apcirpšana, bet izdevīga reforma pašiem skolotājiem.. bet vai viņi cīnīsies..? To mēs nezinām. Iepriekšējā pieredze neko labu neliecina.
Ja jau modeli vairās ieviest nevis IZM, bet gan pašu skolotāju pārstāvji, tas ne par ko labu neliecina. Tātad labāk, lai paliek tā kā ir.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.