Lietotājvārds
Parole
tas rullē, nebūs jāmācas
Ja skolēns k-darbā kļūdās, viņš saņem nesekmīgu vērtējumu, eksāmenā- izkrīt. Ja skolotājs tā kļūdītos, atlaistu no darba un piedzītu trūkstošo.Ttā var strādāt tikai ministrijās un varbūt arī SAEIMĀ
Nebrīnīšos, ja drīzumā paziņos, ka IZM darboņi atkal nedaudz kļūdījušies, jo pietrūkst nevis 2.5 miljoni, bet gan 5.2 miljoni. (speciālisti netīšām samainījuši ciparus vietām).
ahah, kļūdaini aprēķini nu ja, nu ja
Nu ja, pēkšņi pazuda ''tikai'' 2,5 miljoni eiro. Diez kurai ministrijai šo ''nelielo'' summu iedos prēmijās?
Ja izdosies "pazudušo" naudiņu atrast, tas tiks pasniegts kā milzu varoņdarbs, un skolotājiem vajadzēs elst pateicībā, ka neko nesamazināja =)
Nu ņifigasibja ... ; ooo
šoks .24.02. 18.25. 24.02.2014. 18:30:04
Varbūt mūsu I Z M pārstāvji ir mācījušies knapi uz 3 ?
matemātikas učilka 24.02.2014. 18:22:30
Varētu mani pieņemt darbā IZM par algu rēķinātāju (un protams arī pašai lielu algu!) un tad visiem bez kļūdām būtu sarēķināts :D
Kas tur ko brīnīties, ministri pāris reižu paēda dārgā restorānā, izmantoja vēl šur tur ministrijas kredītkarti, un skat, atkal visam nepietiek. Šoreiz nieka 2.5 miljoni. nu ja katram pedagogam mēnesī neiedosim 10 Euro, tad gadā mierīgi trūkstošo saekonomēsim. Varēs atkal cienīgi "iekost" restūzī.
Un ministru, kura vadībā šī kļūda tika pieļauta, mudīgi uz ekonomikas ministriju. Lai kļūdās tagad tur...
Interesanti - aprēķinātāji kādu skolu beiguši un kuru augstskolu, ja jau ik gadus kļūdās vienā un tajā pašā pozīcijā. Pilnīgi nepārliecina , domāju, gan jau šī nauda noēsta glaunos restorānos, izdzīvota šikās viesnīcās. Ne jau viens cilvēks rēķina un sadala naudu. Nepūtiet miglu! Varbūt , pārmaiņas pēc, nauda nepietrūks pedagogiem, bet ministrijas ierēdņiem, ministrei. Kādēļ savas neizdarības novelt uz skolām?
Un vēl... kamēr ministri par valsts naudu lepni pusdieno, brīvprātīgie skolotāji par saviem līdzekļiem braukā pa Latvijas skolām vērot stundas tiem kolēģiem, kuri pieteikušies uz savas darbības novērtēšanu. IZM nesedz pat ceļa izdevumus, nerunājot par darba samaksu. Vai tiešām tas tāpēc, lai atkal kāds atļautos lepni uzdzīvot?.
Kļūdaini aprēķini.....:)), piedodiet, kā finansisti var kļūdīties par tik lielu summu. Saprotu, var kļūdīties par kādiem simtiem,bet miljoniem....!!! Kas šos aprēķinu pieņēma?! Vai arī pašu ministriju skars šī kļūda, vai ministrijas darbinieki joprojām saņems savas lielās algas un prēmijas? Domāju, ka IZM ļoti riskē, jo var saņemt streiku eksāmenu laikā!!! Nevajag paļauties uz to, ka skolotājam sirdsapziņa neļaus to darīt.............mēs esam nospiesti uz ceļiem, mums jau vienalga.......
Nu kā vienmēr, kad vienreiz kļudainu aprēķinu rezultātā varētu būt 2.5 miljoni vairāk! Kurš par to atbildēs, vai kā vienmēr vainīgos nevar atrast?
Nu ja,kad krīze beigusies, sākas KĻŪDA,taču tas nemaina rezultātu. Skumji,bet mēs jau paši to pieļaujam.
švaki ar matemātiku....
Kādu sodu saņēma vainīgais par tik liela mēroga kļūdu - algas pielikumu vai paaustinājumu amatā?
Ko var darīt, jāsamazina pedagogiem algas. Ja palielināt nav iespējams, tad samazināt nav problēmu.
Acīmredzot, vecās kļūdas palieka. Man gan tad ir jautājums uz cik ilgu laiku šie kļūdainie aprēķini tika veikti, respektīvi, cik gadus mēs vēl attapsimies ar paziņojumu, ka šogad algām trūkst tik un tik miljonu?
Tas ir pārpalikums no tās iepriekšējās kļūdas, vai tā ir jauna?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.