Lietotājvārds
Parole
Bet kāpēc pati inspekcija neko nepiedāvā,? Jāstrādā viņiem ar likumu un tas jāizskaidro skolotājiem.Secinājums: Inspekcija vēlas visu gatavu atkal no skolotājiem, bet paši neko nevēlas darīt! Kāpēc man būtu jāstrādā par kaut kādām biļetēm, kur nauda? Vai inspekcijai?Pameklējiet vien muļķus, kas par velti Jums tāpat kā IZM izstrādās standartus, mācību programmas un tematiskos plānus, kurus atcēla, bet skolas vienalga prasa.Par pliku paldies jau strādājam ar apkopējas algu, tagad pastrādājiet vien paši.Pat pārtikai nepietiek, kur vēl apģērbam un zeķubiksēm, apaviem!Man nav tik daudz laika, lai vēl stutētu inspekcijas ar savu darbu, tērētu mājās elektroenerģiju un vēl piemaksātu inspekcijai par pliku paldies.Ir 21.gadsimts!Paldies par piedāvājumu, bet katrs dara savu darbu!
un kā ar autortiesībām? 28.09.2013. 09:27:17
Pareizi raksta fuj 27.09.2013. 10:40, gatavojies, rādi, citi nošpiko idejas, bet skolotājam-autoram par to labākajā gadījumā ''paldies''. Protams, arī skolotājs šīs idejas visbiežāk ''aizņēmies'', bet grāmatu un darba burtnīcu autori arī paši neizgudro no jauna. Vienu autortiesības tiek sargātas, bet citu - dāļātas par baltu velti. Zaudētāji abos gadījumos gan ir bērni.
Tad jau atkal būs teātris ko paskatīties ;-)
Veltījums Rīgas ... skolas administrātoriem 27.09.2013. 13:15:13
Kustības "Draudzīga skola" misija ir pilnveidot skolas psiholoģisko vidi, lai attiecības strap bērniem, vecākiem, skolotājiem un ADMINISTRĀCIJU tiktu balstītas uz SAVSTARPĒJO CIEŅU un SADARBĪBU.
klases audzinātāja 27.09.2013. 11:44:34
Nesaprotu jēgu! Stundu kā šovu var uztaisīt katrs daudz maz sakarīgs pedagoģiskās augstskolas absolvents ... Tas nenozīmē, ka šis cilvēks arī ikdienā ir labs klases audzinātājs. Un kāds ieguvums no šī šova skolai, skolēniem, skolotājiem, vecākiem?????
atkal par velti jātaisa citiem materiāli un metodes?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.