Lietotājvārds
Parole
Māceklība
Ja nebūtu pazaudēts darba tikums, kā nīstajos padomju laikos- katru vasaru bija jāstrādā, lai pārceltu uz nākamo klasi, tad pašlaik nodarbināts tikai minimums, kas, ja arī strādā, tad gariem zobiem. Darba devējs labprāt gribētu no jaunieša sagaidīt nopietnu attieksmi pret darbu kā tādu, ieinteresētību, kārtīgi un precīzi padarīto, nevis argumentu - negribu, jo maz maksā...
Tas nav par vidusskolām 08.03.2016. 13:09:32
DEFINĪCIJA: "Darba vidē balstītas mācības - profesionālās izglītības ieguves forma, kurā izglītības programmas profesionālā satura teoriju un praksi izglītojamais pārmijus apgūst izglītības iestādē un uzņēmumā".
Smaidīgiem cilvēciņiem 08.03.2016. 12:16:06
Darba vidē balstītas mācības? "Pasmaidi", no kura gadsimta, nez tu izkāpis? :) Tas tak jau sen ir izglītītbā iegājies jēdziens, ko lieto ik dienas! Darba vidē balsītas mācības ir iekļautas ministrijas mērķos, stratēģijās utt., kas attiecas uz mūsdienu un nākotnes izglītību. :)
nu i virsrakstiņš! ha,ha! nez, kā to pašu varētu pateikt vienkāršā, cilvēciskā valodā? ir kādas idejas? :)
Tas jau atkarīgs arī no skolotājiem, vecākiem utt. Ne visās skolās vidusskolēni ir bērna prātā, kā sakiet.
Darba devēju piesaiste pieaug, bet skolēnu ieinteresētība - nevarētu teikt. 10., 11. klasē vēl pamatskola galvā. Darba devēji var kaut no ādas līst ārā, bet, ja jaunietis nav nobriedis, no tā lielas jēgas nebūs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.