Lietotājvārds
Parole
NVA tikai saka , ka palīdz, patiesībā tikai saviem paziņām, jo mūsu ģīmenē ļoti tālu līdz iztikai uz katru, bet meitu nepieņēma ne ķirsona Lido, ne 2.slimnīcā kaut vai par apkopēju, pakotāju! Tikai "blatņikiem" šie "otkati"!
Mēs brīvlaikā bijām strādajuši gan Rīgas parku labiekārtošanā, gan tekstilfabrikā "Māra" (B.Upīša ielā) par diegu uztinējiem, gan rūpniecības preču veikalos pie letes. Tagad gan, laikam, tik daudz darba vietu nav...
Ar 8. vai 9. klasēm visi grib būt uzreiz par direktoriņiem!
....->Krists 09.04.2015. 15:08:44
Interesanti ko tad tu gribi, lai tie bērni dara bez izglītības, uzreiz par ministriem. Lai strādā melno darbu, varētu arī podus tīrīt, varbūt ātrāk pieleks, ka izglītība ir svarīga un iemācīsies novērtēt arī tos, kas strādā melno darbu.
Vienkāršāk ir nedarīt nekā - skaties, ka nepārstrādājas, logus mazgājot un dobes ravējot. Pat senči godāja darba tikumu! Tagad pat par savām sekmēm pienākumu nekādu!!!
------------ 09.04.2015. 10:46:01
Skolēnus ir jānodrošina ar darbu tāpat kā agrāk , vismaz izauga lietaskoki un māk daudzko darīt , nekā tagad sēž tik pie datora un domā kā vairāk nopelnīt naudu un apkrāpt cilvēkus . Tagad arī jauniešiem nav nekādas atbildības sajūtas pret visu kas apkārt , dara ko grib , ar šo tā saucamo visatļautību , un nepareizu pedagoģisko audzināšanu ... .
Tā tikai liekas, ka negrib pieņemt skolēnus. :) Ļoti daudzi vienkārši nepiesakās NVA, bet pa taisno dod iespēju saviem bērniem, radu bērniem, draugu bērniem. Prioritātes. Un uzticamība arī tomēr lielāka.
Tiešām tik grūti oficiāli nodarbināt? Valsts jau tā apmaksā 50% viņu darba algu. Dusmas nāk. Tas, ka "daudzi tā darot" nenozimē, ka to vajag uztvert kā normu! Vajag sākt ar sevi! Man nebūtu patīkami apzināties, ka palielinu ēnu ekonomiku.
Protams, nav taču intereses! Ja ir kāds akurāt elementārs melnais darbs, tad ok., bet jebkurā gadījumā, man liekas, 90% tas nebūs oficiāli. Sīkie taču ir gatavi strādāt par grašiem, kādi viņiem papīri vajadzīgi?
Pēc pieredzes jāsaka, ka skolēniem vienalga ir ļoti grūti atrast ko jēdzīgāku par logu mazgāšanu vai dobju ravēšanu. Negrib tie uzņēmēji ņemt skolēnus!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.