Lietotājvārds
Parole
Ex Skolotāja 30.05.2015. 20:05:31
Latvijā ir degradēta skolu sistēma. Būt par skolotāju Latvijā ir nožēlojami. Cik labi, ka manis tajā zampā vairs nav!
Vai tas ir slēpts lauku skolu likvidācijas modelis? Nost ar provinci! Lai dzīvo lielpilsētas!
saprotošā 24.05.2015. 12:11:27
Pilnīgs vājprāts,ka IZM ierēdņiem tādas algas! Pilnīgi piekrītu Laurim,ka nevajag Ministrijā šos uzpūstos štatus. Un tiešām; ja jau Ministrija netiek galā ar savu darbu,skolotāji nav vainīgi! Skolotāji veic visiem redzamu darbu,sagatavojot mūsu bērnus dzīvei! Pat mazās lauku skolās ir tik daudz audzēkņu.kuri guvuši panākumus Olimpiādēs. Vajadzētu prēmēt katru skolotāju,kura audzēknis guvis panākumus Olimpiādē! Un,pēc dzīves pieredzes-lauku mazajās skolās ir daudz sirsnīgāki,iejūtīgāki skolotāji, kā lielajās Rīgas skolās! Bet tas jau arī saprotams,ka Rīgas skolās,sakarā ar lielo audzēkņu skaitu,skolotājam nav iespējams veltīt tik daudz uzmanības katram bērnam! Vienalga,kuras skolas skolotājs Jūs,skolotāj,arī nebūtu- LIELS LIELS PALDIES KATRAM SKOLOTĀJAM PAR MANU UN MANU BĒRNU, MAZBĒRNU IZGLĪTOŠANU!
saprotošā 24.05.2015. 11:52:04
Pilnīgi pareizi,ka skolotāju algām jābūt adekvāti skolēnu skaitam klasē! Nevar prasīt vienādu samaksu!
Ne-ministre 13.05.2015. 15:52 19.05.2015. 09:40:40
Domāju, ka Latvijā ar tik mazu skolēnu skaitu NEDRĪKSTĒTU būt tik daudz IZM ierēdņu un darbinieku kā pašlaik. Un arī ar tik lielām algām!!! Kāpēc mums jāmaksā alga vairāk kā 4000 uz rokas katru mēnesi atašejam? Tādi ir vismaz 4!!! Ko MINISTRE dara šajā jautājumā? Vai varbūt atkal kāds pēc kāda laika būs iztērējis miljonus un pazudis šo "dižo" algu reformu bīdot?
no mazās skolas 15.05.2015. 08:26:53
Neviens likums neparedz , ka kādā profesijā PIENĀKUMS strādātr bez samaksas! Steidzīgi jāizstrādā jauna programma mazajām skolām, kuri mācību priekšmeti atstājami! Lauki vēl galīgi par muļķu zemi nav pārvērsti- jāpiestrādā. Valsts politika jāīsteno!
Pietiek!!!! 14.05.2015. 15:55:43
Kolēgi, pietiek būt neaudzinātiem un skatīties citu makos...man vienalga. EJAM IELĀS, KA TE JAU AICINA, SKOLAS CIET UN EJAM IELĀS..........IZTIKSIM BEZ ZIEDIEM 1.SEPTEMBRĪ.......LAIKS STREIKAM, AR VAI BEZ ARODBIEDRĪBAS, STREIKS, STREIKS......
Jāsāk ar "veiksmes stāstu", atdodiet man manu algu, kas bija apcirpta 2009.gadā, tas ir sākuma punkts! Tad sāciet paaugstināt, kā bija solīts ar 2010.gada septembri - katru gadu 25Ls( tagad ap 35eiro) klāt. Piedodiet-atvainojiet, šodien ir 2015.gads, cenas arī ir mainījušās, un TAD valsts no manis un manas ģimenes aizņēmās 200 eiro mēnesī, valsts man ir parādā 200x12x6, tagad saskaitām. Slodze nav samazinājusies, darot to pašu darbu, saņemu arvien mazāk. Kā tas nākas, ka vieniem ir ko pielikt - aizsardzībai - a, mums atkal jāsarauj jostas? Par kontakststundām varētu būt vienota samaksa visiem skolotājiem Latvijā, un tālāk, ņemot vērā atšķirīgo skolēnu skaitu klasē, - par labošanu visiem pedagogiem, jo VISI labo darbus, par gatavošanos, jo visi gatavojas stundām ikreiz sameklējot ko jaunu un interesantu, par kvalitātes pakapēm, ieviest dažādas piemaksas par nostrādātiem gadiem skolā, jo nevar salīdzināt mani tikko svaigi izceptu pedagogu un mani tagad ar 12 gadu stāžu. Ja pedagogs piedalās tematisko nedēļu organizēsanā, arī piemakasa par papildus pedagoģisko darbu. Par aizvietošanu piemaksa - man nav jāstrādā idejas pēc, man arī ir bērni un ģimene, kas vēlas kaut ko redzēt un dzirdēt, garšīgi paēst un skaisti apģērbties. Pamats tam visam ir visur apkārt. Es ieeju bankā, apmaksāju rēķinu, izprintēju lapiņu, man vajag parakstu un zīmogu, par to man bankā prasa naudu, celtnieks mājās pieskrūvēja reģipsi, aizmirsām, ka vajag papildus stiprinājumu virtuves skapīšiem, noskrūvēja reģipsi, uztaisīja papildus stuprinājumu, pieskrūvēja atpakaļ loksni. Prasot samaksu - pierakstīja reģipša loksnes atkārtota montāža un demontāza 3eiro. A jūs vēlaties, lai pedagogs dāvina savu laiku, zināšanas, veselību. Cilvēki ar vairākām augstākām izglītībām pelna dienā 15-20eiro (!) , savaldot baru ar dažādiem temperamentiem, psiholoģijām, cenšoties iemācīt savu priekšmetu, manikīrs stundā, apkalpojot vienu klientu, izmācījies 6 mēnešus ilgus kursus - bieži pat bez vidējās izglītības, pelna 15 eiro. Apstādiniet planētu - es izkapšu! Man nav žēl, ka citi pelna vairāk, bet es arī esmu pelnījusi dzīvot, nevis izdīvot no tā, ko pasviež kā sunim. Un es nemainīšu profesiju, es par to izmācījos, es tur sevi redzu. Ja valdībai nav naudas apmierināt skolotāju prasības, tad jāsāk sev pašiem apcirpt algas.
Kādam tajās augšās jāķeras pie augstskolu mafijas. Bezjēdzīgi uzpūstas universitātes ar visām filiālēm. Jaunie skolotāji tiek sagatavoti -nekā! Par metodiku viņi neko nezina, par mācību grāmatām - it neko! Bija 3 augstskolas - Liepājā, Daugavpilī, Rīgā ar izciliem pasniedzējiem. Tagad - murgs! Kad to visu sāks kārtot?!!! Cik būs liekas naudiņas!
Piekrītu - Tāda nu laikam ir tās "iespējamās misijas" dziļākā daba - tingeltangeļi , liels troksnis un .... caurums no barankas.
Kādēļ NEVIENAM (!!!) nav pat prātā ienācis revidēt IZM daudzo darbinieku lietderīgumu, ja jau skolēnu skaits mūsu valstī sarūk? Tāda nauda ietaupītos!!! Bet nē - ķeras klāt skolām, un rodas problēmas gan skolēniem, gan vecākiem, gan skolotājiem. Bet par tiem jau IZM maza bēda..., lai dzīvo, kā prot..., paši vainīgi, ka vieni izvēlējušies MAZAPMAKSĀTU un NENOVĒRTĒTU profesiju, bet otri - mācīties kaut vai mazākā skoliņā, bet tuvāk dzīvesvietai. Un vēl tās trakās idejas, ka mūsdienās, kad tik daudz informācijas, atklājumu utt., utt., skolotājs varētu mācīt vairākus māc. priekšmetus! Tad jau arī medicīnā viens ārsts varētu būt kompetents vairākās specialitātēs. Tā nav, katrs darbojas savā nozarē, un speciālistam jābūt zinošam tajā specialitātē, kurā saņēmis attiecīgu izglītības dokumentu. Tas attiecas arī uz skolotājiem.
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS MARTĀ 14.05.2015. 05:10:27
Ievietoju FAILIEM.LV IZM ierēdņu algu apkopojumu par 5 mēnešiem līdz martam AR ALGĀM, KĀDAS TĀS IR UZ ROKAS. . . . . . . . . Lai gan jau ir maija vidus, vēl arvien IZM mājaslapā nav datu par aprīļa ierēdņu algām. . . . . . . Tabulas beigās var apskatīt kopējo IZM ierēdņu algām izlietoto summu un vidējo summu IZM ierēdnim katrā mēnesī. . . . . . . Tāpat redzams, cik bieži ierēdņi dodas atvaļinājumos. (!!!) . . . . . . . . . Labākai pārskatāmībai izmantotas krāsas: ZILĀ - algas līdz 700.- eiro (kas varētu būt labāk atalgoto skolotāju algu apmērs), . . . . . . . . ZAĻĀ - algas līdz 1000.- eiro, . . . . . . . . DZELTENĀ - algas līdz 2000.- eiro, . . . . . . . . . SĀRTĀ - algas virs 2000.- eiro. . . . . . . . . . . . . . . . . SKATIETIES, PĒTIET, SPRIEDIET! DOMĀJIET!!! . . . . . . . . . . www.failiem.lv/u/wvcskdn
Lasīju par IZM ierēdņu algām martā. Tas taču ir ārprāts!!!! Vesela armija ierēdņu tik mazā valstī vienā ministrijā, kur nekādi ar savu darbu netiek galā! Vesels lērums ekspertu, sekretāru u.c. darboņu. Vai tik daudz vajag? Ko viņi ik dienas, ik stundu paveic? Un kādas algas!!! Par kādu titānisku darbu viņiem tādas algas?! Īstie darbarūķi - skolotāji - pat sapņos tādu samaksu neredz. Izskatās, ka par skolotājiem tikai smejas..., ka viņus uzskata par zemākas kārtas ļaudīm, tāpēc neņem nopietni...
jaukā dāvana 13.05.2015. 23:34:49
Pirms kāda mirkļa man bija dzimšanas diena. Skolā tieši tai dienā notika sapulce par jauno modeli. Mīļā IZM un tās darboņi, LIELS PALDIES PAR DĀVANU MANOS APAĻAJOS........ skolā rit 30 gads, man patīk, vecāki vadībai mani pieprasa, ja tā drīkst teikt, ar bērniem labs kontakts, mīlu darbu. Tiesa, grēkoju, strādāju arī brīvdienās un vēlu vakaros. Nu apjomu tā kā palielina, algu tā kā "palielina", vismaz radi un draugi, lasot presi, tā domā. reāli - man mīnuss 230 eiro mēnesī. EJAM TAJ BEIDZOT IELĀS.......
Tauta ir dikti raiba. Ik dienas mēs cenšamies stāstīt patiesību... Uz skolotāju skatās mazliet diatancēti = laikam gudrs... bet, kā viņam neizdodas... visus grib mācīt... cik strādāt un domāt ir grūti...gribu savam bērnam labāku dzīvi... Nekādu "solidaritāti" neparedzu. "Haizivs sindoms" ir uzaudzēts. Esmu bijusi pedagogu kursos, kur pasniedzēja to ar pilnu muti cildināja. Bērniem jāmācot, citādi neizdzīvošot.
Vajadzētu solidarizēties un tautai pastātstīt patiesību varbūt ar žurnālistu palīdzību, varbūt arī vecāki atapsies, kas tagad strādās ar viņu bērniņiem, jo parasti vecāki zin kā skolotāju pamācīt un visādi citādi bīdīt, varbūt beidzot to enerģiju likt īstajā vietā, palīdzot un atbalstot skolotāju, jo kā redzam skolotāju visi var grozīt un stumdīt, gan no valdības, gan no vecāku puses. Varbūt apvienot spēkus un cīnīties pret galveno gaisa maitātāju.
Jā, solījumi sen aizmirsti. Ja atdotu krīzes laikā noņemto 1/3 no algas, tad jau arī būtu algas paaugstinājums, jo jaunais modelis jau nenodrošinās cienīgu algu. Bija brīdis, kad skolotājs varēja saņemt par lielāku slodzi pat 600 latu uz rokas, bet tagad iet runa par aptuveni 400 - 600 eiro uz rokas , tas jau ir kritums, nevis pieaugums. No misijas jau visi dodas labāka darba meklējumos, skolā paliek retais.
Cienījamie kolēģi! Prieks salasīt jūsu komentāros gana daudz asprātības un dzīvīga spēka! Izskatās, ka IZM vājāprāta rosība uzņem apgriezienus. Skaidrs, ka visu nosaka nauda (īpaši tā - ministrijas darboņu maciņos). Ja jau valsts būtu bagāta, gan jau, ka visi gribētu labi un dāsni būt. Tagad - misionāru un kvalitātes mapīšu karjeras takās apmaldījušās dāmas pasūta mūziku. Viņas nepieļaus, ka tik daudz skoltāju! Un nedrīkstēs to mazumiņu vēl paši dalīt, kā gribēs! Tie 24% ir liekie, lai iet ellē! Latvijai lauku patriotus nevajag.
Pirms pāris gadiem biju seminārā, neatceros kurš toreiz bija IZM ministrs, toreiz runāja Papule par standartiem, lielām naudām grāmatām un saulaino nākotni, runāja kā vadone. Nekur jau nav pazudusi, būtībā viņa arī visu nosaka. Ķīlis bija ar saviem putniem, bet arī viņu salauza. Tur jau sava mafija, pamēģiniet rumāt pretī Papulei. Viņa gadus padsmit atpakaļ bija mana pasniedzēja, tikai pa labam jau toreiz tā bija
lakam muļķe 13.05.2015. 22:13:02
vai kāds man var pateikt, cik man būs alga? direktors saka, ka mazāk, bet par cik , nezin, te lasu par kaUT KĀDĀM FORMULĀM!!!!!!!!!!!!!! kad mūs beigs uzskatīt par muļķiem?
Piekrītu!
Bioloģijas misionāram netrūka pašpārliecinātības par savu misiju,bet 12.kl.skolēni bija nelaimīgi,kuri savus nākotnes sapņus saistīja ar studijām Stradiņu universitātē,jo misionārs nezināja atbildēt uz jautājumiem, neprata sagatavot interesentus olimpiādēm...bērni misionāram norādīju uz kļūdām,lai taču pats izlasa mācību grāmatu.Izlīmējis klases sienas ar lozungu teikumiem..."mācieties vecā kliķe kā jāstrādā..."Ļauts izteikt viedokli par misionāriem publiskajā telpā norādot skolu un autoru-,lai varētu kritizētājus kontrolēt un pierādīt...tavas metodes ir novecojušas...Lūk Seiles lielais sasniegums...Valsts izglītības lauciņu pieaudzēt ar pašpārliecinātiem,uzpūtīgiem Visvarīšiem...viņi sajūtas tik vajadzīgi un novērtēti,ka atalgoti divus gadus dubultā,lai taču saprot,ka pēc diviem gadiem būs jāstrādā un jādzīvo ar nemisionāru algu....Misionāri runājiet ar savu ministri!
Bet skolotājai mēnesī uz rokas 341,15 par slodzi un nekādu piemaksu ar visu maģistra izglītību.
Skumji ,kaitinoši ,bet ne bezcerīgi-varbūt skolotāji tomēr var apvienoties protestam.Kas tās par nejēdzībām,ka atkal nekas nav skaidrs-minējmi un varbūtības.Kad mēs saņemsim to,ko mums atņēma krīzē ar solījumu atdot....Kas tas īsti ir,kas notiek mūsu ministrijā...Vai zinām,kā to nosaukt un ko ar to darīt...Domāju ,ka daudziem ir skaidrs, bet ne tiem,kuri lemj...
Ko jūs te visi rejat uz Seili? Viņa tak kārtējais ieliktenis, ne k;ada vara, ne teikšanas, tik muti ieradusi brūķēt.
Tāda nu laikam ir tās "iespējamās misijas" dziļākā daba - tingeltangeļi , liels troksnis un .... caurums no barankas.
Vai kāds var pateikt,ko dara šie daudzie eksperti un kāpēc tie ierēdņi katru mēnesi iet atvaļinājumā? Gribētos redzēt kopīgo summu ministrijas uzturēšanai.
Valdībai jau no sākta gala bija zināms - naudas nav un nebūs. Sarunāja ar Papuli un Co, izvēlējās zosi - misionāri Seili, ar karjeristi un konjuktūristi Mikiško bija bez problēmām, un iznācis tas, kas jau sākumā bija ieplānots - projekts par skolotāju algas palielināšanu jāturpina pilnveidot vismaz vēl vienu mācību gadu. Skolotāji "šūmēsies"? Nu un!!!! Kur viņi dēsies? Va' Straujumai un Seilei un Mikiško mēle nokaltīs, pasakot "Mēs pie tā strādājam". Arodbiedrībai jau janvārī bija jāpasaka "Projektu uz galda". Februārī - vai nu streiks, vai piekrišana. Tagad viss pēc valdības scenārija. Divi gadi novilcināti, novilcinās arī trešo....Cik valdībai izdevīgi skolotāji - misionāri!!!!!! Bet mani bērni nesaprot "Mamm, mēs nevaram aizbraukt....." Man jāatbild: "Nē, bērniņ, es nezinu, cik es septembrī pelnīšu, vai man būs darbiņš..."
skolotājam minimālo algu, lai nevarētu bērnus uzturēt, kamēr katram bēglim 256 eiro mierīgi! Latvijas valdību jāiesūdz ES tiesā, ja skolotāja ģimenē uz cilvēku nesanāk 256eiro!
Nu, ko, LIZDA? 13.05.2015. 19:17:58
STREIKS būs?
Tāpēc jau IZM ierēdņi nesaprot, ka skolotāja budžetā algu paaugstināšanas rezultātā z a u d ē t i e pārsimt eiro IR nauda. Viņiem tāda summa ir - peanuts, kapeikas.
Kādas muļķības! Tieši otrādi- lielajās skolās algas varētu paaugstināties, bet mazajās palikt vēl mazākas. Acīmredzot, ministres kundze tomēr situāciju nepārzin! Žēl!
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS MARTĀ 13.05.2015. 19:04:21
Jūs domājat, viņi šo algu UZ ROKAS saņem par vairākām darba slodzēm un darbu līdz pusnaktij pie rakstāmgalda, kā arī regulāru darbu brīvdienās? . . . :D Palūdziet viņiem, lai sarēķina TĀDU ALGU UZ ROKAS par 1 slodzi arī jums, skolotāji!!!!!!!
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS MARTĀ 13.05.2015. 19:00:42
TURPINU: . . . . . . 51.Ilze Sīle Vecākais eksperts 1192,42 t.sk.atvaļinājuma nauda 52.Inese Stūre Departamenta direktora vietnieks 1200,54 53.Ainārs Sviklis resora IKT vadītājs 1399,94 54.Santa Šmīdlere Departamenta direktora vietnieks 1338,35 55.Inta Švirksta Vecākais eksperts 1833,29 t.sk.atvaļinājuma nauda 56.Inese Terinka juriskonsults 1064,03 t.sk.atvaļinājuma nauda 67.Laura Treimane Departamenta direktora vietnieks 1599,68 t.sk.atvaļinājuma nauda 68.Elīna Usāre eksperts 1069,03 69.Anita Vahere-Abražune Departamenta direktora vietnieks 1855,24 70.Ina Vārna Projektu vadītājs 1152,28 71.Artūrs Veidemanis vecākais eksperts 1414,25 72.Aldis Vindačs Departamenta direktora vietnieks 1321,10 73.Ingars Zariņš nodaļas vadītāja vietnieks 1568,69 t.sk.atvaļinājuma nauda 74.Kristīne Zeltiņa nodaļas vadītājs 1017,12 t.sk.atvaļinājuma nauda 75.Maija Zvirbule vecākais eksperts 1182,51 . . . . . . . .. . . . . .. . Te beidzas saraksts ar tiem, kas PAR KAUT KO (?) saņem uz rokas pāri 1000,- eiro. Starp šiem var būt arī Roberta, kas kaislīgi cenšas pierādīt, ka skolotāji par savu ikdienas darbu saņem par daudz (!!!) . . . .. . . .. BET. Irvēl desmitiem tādu ierēdņu, KURU ALGAS IR, piemēram, 999,64 eiro uz rokas. It kā nevaru pierakstīt pie tiem, ar 3 nullēm, bet cik tad to centu vai dažu eiro šķir no tūkstoša! :D Šoreiz viņus nerakstīšu – taupīšu savu laiku.
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS MARTĀ 13.05.2015. 18:58:29
TURPINU: . . . . Šī ir lieliski atalgoto daļa: . . . . . . 39.Vadims Murašovs Nozares padomnieks 3391,52 t.sk.pabalsts atašejam 40.Irina Musaeļana finanšu speciālists 1079,23 41.Santa Ozoliņa Nozares padomnieks 3427,80 t.sk.pabalsts atašejam 42.Evija Papule Valsts sekretāra vietnieks 2513,63 43.Initra Pavloviča Vecākais referents 1069,03 44.Jolanta Puznere nodaļas vadītājs 1863,48 t.sk.atvaļinājuma nauda 45.Ira Raciņa Projektu vadītājs 1056,01 46.Kaspars Randohs eksperts 1101,02 47.Māra Reča Vecākais referents 1069,03 48.Egija Saļņikova Ministra padomnieks 1339,71 t.sk.kompensācija par neizmantoto atvaļinājumu 49.Edgars Severs Valsts sekretāra vietnieks 2342,20 t.sk.atvaļinājuma nauda 50.Lauma Sīka Nozares padomnieks 4086,06 t.sk.pabalsts atašejam - šis ir LIELĀKAIS IZM ATALGOJUMS!!!!!!!!!!!!!!!!!
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS MARTĀ 13.05.2015. 18:54:44
TURPINU: . . . . 16.Vineta Ernstsone Departamenta direktora vietnieks 1422,11 t.sk.atvaļinājuma nauda 17.Inga Griķe Departamenta direktora vietnieks 1517,56 t.sk.atvaļinājuma nauda 18.Liena Grošteina nodaļas vadītāja vietnieks 1398,24 19.Kristīne Grundmane eksperts 1129,30 20.Zenta Iļķēna eksperts 1160,14 21.Ineta Īvāne Departamenta direktora vietnieks 1609,65 t.sk.atvaļinājuma nauda 22.Inga Jēkabsone Departamenta direktora vietnieks 1142,87 t.sk.atvaļinājuma nauda 23.Modra Johansone vecākais grāmatvedis 1054,89 24.Rūdolfs Kalvāns vecākais eksperts 1041,24 25.Raimonds Kārkliņš Departamenta direktora vietnieks 1374,37 26.Elīna Kasperoviča-Kazbare Vecākais referents 1069,03 27.Māra Katvare Vecākais eksperts 1017,53 t.sk.atvaļinājuma nauda 28.Andris Kerls Ministra padomnieks 1662,58 29.Agrita Kiopa Valsts sekretāra vietnieks 2045,55 30.Vanda Kondeļevska Departamenta direktora vietnieks 1159,50 t.sk.atvaļinājuma nauda 31.Valda Krēsliņa vecākais eksperts 1048,90 32.Rimants Krūmiņš juriskonsults 1045,56 33.Aļina Kučinska eksperts 1245,89 34.Līga Lejiņa Valsts sekretāra vietnieks 2416,83 35.Edgars Lore Vecākais eksperts 1418,63 36.Elmārs Martinsons Valsts sekretāra vietnieks 1601,86 t.sk.atvaļinājuma nauda 37.Arvis Mastiņš vecākais administrators 1017,05 t.sk.atvaļinājuma nauda 38.Anda Mičule Vecākais eksperts 1190,73
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS MARTĀ 13.05.2015. 18:52:55
Tagad es sākšu publicēt te to, ko jau publicēju APOLLO pie raksta par LIZDAs prasību uz gadu atlikt skolotāju algas. . . . . . . . Te būs visi tie ierēdņi, kuri IZM UZ ROKAS (ne uz papīra!) saņem pāri 1000.- eiro algu. Daudzi regulāri, katru mēnesi izmanto iespēju iet atvaļinājumā. Sāku: . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . 1.Karīna Aleksandra vecākais eksperts 1069,55 t.sk.atvaļinājuma nauda 2.Gunta Arāja Valsts sekretāra vietnieks 1615,44 3.Ulrika Auniņa-Naumova Departamenta direktora vietnieks 1143,35 t.sk.atvaļinājuma nauda 4.Linda Austere Ministra biroja vadītāja 1560,24 5.Aļona Babiča eksperts 1116,34 6.Baiba Bašķere Departamenta direktora vietnieks 1176,31 7.Inita Blačforda eksperts 1245,89 8.Evelina Bole vecākais eksperts 1097,32 t.sk.atvaļinājuma nauda 9.Liene Bramane Nozares padomnieks 3812,03 t.sk.pabalsts atašejam 10.Līga Buceniece Departamenta direktora vietnieks 1245,15 11.Ilze Buligina Vecākais eksperts 1008,62 t.sk.atvaļinājuma nauda 12.Aigars Cirmans Vecākais referents 1076,26 t.sk.atvaļinājuma nauda 13.Velga Dadzīte Vecākais referents 1531,09 14.Anita Depkovska juriskonsults 1007,61 15.Eduards Duhanovskis vecākais eksperts 1552,77 t.sk.atvaļinājuma nauda
jaunā arodbiedrība 13.05.2015. 18:37:53
Latvieši vienmēr bijuši izglītota tauta. Bet nu šķiet - MUĻĶU ZEME. Ik dienu, ik uz soļa no valdības kaut kas stulbs, nesaimniecisks, bez ilgtermiņa koncepcijas, neprofesionāls. Nu pamet jaunu ideju - liksim "āžus par dārzniekiem" un palielināsim atlaisto skolotāju rindas bezdarbniekos. Nu būs ietaupīts, vai ne? Ir jābūt citai streiku formai - nodokļu nemaksāšanai. Tikai kaut kas tāds spētu VIŅUS pamodināt. Piemēram: pēc divreiz rakstiski izteikta aicinājuma valdībai atgriest skolotāju algas 2009.gada līmenī (+inflā. koef.) paturam tiesības nodokļus nemaksāt un kavējuma naudas ne tik (sava veida tiesiskās aizsardzības process).
veca kā pasaule 13.05.2015. 18:26:41
Man nav spēka iedziļināties tajā murgainajā projektā. Skaidrs ir viens - būs sliktāk. Kāpēc, Seile? Kāpēc? Atbildi taču vienreiz skaidri un gaiši - kāpēc kārtējo reizi gribat apzagt skolotājus?
Ļoti gribētu, lai ir atklātībā tie skolotāji un skolas, pamatojoties uz kuru pierakstiem TO jauno algu modeli veido! Vai tāds saraksts ir? Ja jā - kur?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.