Lietotājvārds
Parole
Lai ko arī darītu un stāstītu par smēķēšanas nelabvēlīgo ietekmi, jauniešiem tas viss iet gar ausīm un smēķējošie to uzskata par pilnīgu "bullshit". Visbiežāk jau ņem piemēru no citiem, kaut vai pašiem vecākiem un draugiem, un vispār apkārtējiem cilvēkiem, gribas līdzināties un būt kādā noteiktā sabiedrības grupā, tāpēc arī uzsāk smēķēt un pēdējā laikā jauniešu vidu tas jau ir pieņemts fakts, ka visi smēķē.
sito jau vaidzetu nevis 7-9 bet jau no kadas 5 klases
Cik sapratu pēc mājaslapas, šie jaunieši, kuri strādāja pie materiāla izveides to darījuši brīvprātīgi, nesaņemot pieminēto "naudiņu". apsveicami!!
Mani pārsteidz tas, cik smalki pamatskolas skolēni var izstāstīt par smēķēšanas kaitīgo ietekmi uz veselību, diemžēl tas netraucē izsmēķēt pat 8 cigaretes dienā... Tie, kuriem rūp sava veselība, manuprāt, spēs atturēties šā vai tā, arī bez visiem projektiem, viņiem pietiks ar pamēģināšanu, bet principā piekrītu "nesmejiet vis!"
nesmejiet vis! 27.02.2014. 09:33:01
Grupa cilvēku par šo materiālu radīšanu saņēma naudiņu. Viņiem bija darbs (vismaz kādu laiku), nopelnīto cilvēki droši vien tepat mūsu zemītē arī patērēja. Naudiņa apgrozās, ekonomika plaukst un zeļ! Vai tad mēs visi to nevēlamies? Un, ja kaut vienu jaunieti šie materiāli atturēs no smēķēšanas, vai par to arī nebūtu jāpriecājas? Jauku dienu visiem un pozitīvāku skatu uz dzīvi!
it kā tas palīdzētu skolēniem ieskaidrot, ka nevajag bāzt mutē visus sūdus, ko piedāvā...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.