Lietotājvārds
Parole
Tiem, kas te piemin valsti, gribu jautāt: "Kas ir valsts? Kas to valsti veido? Kas ir valsts nauda?" - kaut kas mistisks, ārpus mums pastāvošs? Tie cilvēki, kas valdībā, nav no mūsu vidus? Tie zagļi, kas apzog valsti, nav no mūsu vidus? Un vai tie neesam arī mēs - tie, kas nemaksā nodokļus, bet saņem aploksnē, kas tā vien skatās, lai kaut kur kaut ko "valstij" noblēdītu, saņemtu, jo "man pienākas?" Nu ir uzradies vesels lērums fiktīvu auklīšu-vecmāmiņu, kas ne vairs pieskata savus mazbērnus, bet saņem par to algu? No kā? No tiem pašiem nodokļu maksātājiem - no valsts! Lielākoties šīs vecmāmiņas strādā citu algotu darbu, bet kaut kā pamanās arī caurām dienām mazbērnus auklēt...par algu...
Ai, kā mums gribas visu gatavu! Bērnudārzu, brīvpusdienas, bezmaksas pulciņus un pagarināto grupiņu skolā! Bezmaksas transportu uz un no skolas un nevienu mājasdarbu - ak, tas taču tik grūti, mēs esam TIIK noguruši no tā visa!
Tikai darba nebūs...
Kurš liek visiem spiesties Rīgā! Brauciet uz laukiem būs bērnudārzs, dzīvoklis un viss ko vajag!
Talisa Maegyr 02.06.2015. 11:49:55
Nu, bērnus radīt bez šaubām ir pašu vecāku izvēle un atbildība. Bet valsts lai aizveras un izbeidz kladzināt, ka jāceļ dzimstība, un izbeidz žēloties, ka jaunie cilvēki, redz, nerada šai velstij bērnus, ja ir tāda attieksme pret vecākiem un bērniem.
Njā, padomājiet vispirms, kā vispār ir citās valstīs - piedzemdēji, pati arī domā, ko darīt! mums vēl ir salīdzinoši labi... Protams, ar bagātajām Eiropas valstīm salīdzināt arī nevar. ;)
Hm, man šķiet, motivācijai radīt bērnus vajadzētu būt mazliet vairāk iekšējai... Nevis balstītai uz to, ko var valsts izdarīt pašu labā...
Tas būtu spļāviens sejā. Valstvīri tikai runā un runā, cik ļoti vajagot vairāk dzemdēt bērnus, ka daudzbērnu ģimenes ir vērtība utt., bet, skat, ko patiesībā dara. Tas ir nožēlojami, nekas vairāk. Kāda tieši motivācija ir plānot bērnus, ja valsts nekādā veidā ne tikai nepalīdz, bet pat nedara minimumu - nenodrošina bērnudārzus?!
Tikai 14 pašvaldībām!? Kas tas par murgu? varbūt tikai pāris pašvaldībām (mārupe, garkalne?) tā varētu būt, bet visur valstī cilvēkiem tā ir problēma! jaunie vecāki jau kopš bērna dzimšanas piesaka rindā bērnudārzam.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.