Lietotājvārds
Parole
Kāpēc mūsu valdība nepublisko visu, ko zog no mums. Esmu bijusi braucienā kopā ar vienu pārstāvi no valdības. Komandējuma naudas viņai pietiek lai dzīvotu tur viesnīcā, ēstu un pirktu sev un savai ģimenei dāvanas. Telefonsarunas arī pilnībā apmaksātās. Sava alga nav jātērē! Brīnišķīgi! Mums par savu algu ir jāuztur ģimene, bērni. Kauns mūsu politiķiem par tādu rīcību. Kārtējo reizi vēlēšanās bija tautas apmuļķošana.
Publiskojiet !Ko cepaties!?Laukos ar 36 gada darba stāžu ,3.pakāpi uz rokas 440 ! NU ko PRIEKS !!
Vajag publiskot izpeļņu - cik ir alga par slodzi attiecīgajā jomā. Ja cilvēks spēj strādāt 2 slodzes - malacis, ja strādā tikai pusslodzi, tad lai padomā, kur vēl var strādāt. Lai skatītājiem no malas vieglāk saprast, tad vajag publiskot algu par 1 slodzi (pēc nodokļu nomaksas).
Tiešām Seiles pirmais darbs. Tas liecina, ka mums ir ministre, kas vēršas pret skolotājiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nevis aizstāv skolotājus, kā tam vajadzētu būt.
Man grūti saprast, kāpēc tāda pretstāve... Iespējams, ka algas nemaz nav tik mazas, kā skolmeista raud...
Policistu algas publisko jau labu laiku, kāpēc nedrīkstētu publicēt pedagogu algas? Protams, arī IM ierēdņu algas. Būtu interesanti salīdzināt, cik par kafijošanu maksā un cik - par dzīvo darbu ar skolēniem
:@ kas par sviestu. Kaut ko labāku nevarat izdomāt. Publislot pedagogu algas
Stulbums !!! Skolotājs nav amatpersona !!!! IZM vispār Koks kurām jau sen nav sāknes !!! Varbūt no IZM gribas pastrādāt skola vai Nē ?????
I.Druvietes teiktais par to, ka viņa izprot IZM ieceri publiskot atalgojumu un uzvārdu, neiztur kritiku,jo IZM jau šobrīd ir visu skolu tarifikācijas, kur redzams, cik kurš strādā un cik saņem. Ko M.Seile domā ar teikdama, ka skolotāju algu publiskošanas mērķis ir likvidēt necaurspīdīgo finansējuma sadali pašvaldībās? Faktiski- viņai piedodama nezināšana. Vai tiek gaidīts, ka sabiedrība ietekmēs procesu, vai ka sarīdot un radot neveselīgu interesi, var atrisināt problēmu? Seiles pirmais darbs.
IZM ir publicētas patuveni 150 darbinieku algas. Cik darbinieku ir IZM? Jo amatpersonu algas ir jāpublicē obligāti, tas tiek darīts arī skolās, jau labu laiku. Skolotājs nav amatpersona, tāpēc līdz šim nepublicēja algas. Ja ķeras klāt ne-amatpersonām, tad, lūdzu, publicē visiem, kā saka Tiesībsargs.
STREIKU PAR ATKLĀTĪBU! SKOLA - SKOLĒNU SKAITS - lIKME PAR SLODZI - PAŠVALDĪBA Vairāk nevajag!
Skolotāja Katrīna 07.12.2014. 21:28:24
ja publiskos manu algu, es iešu prom no mūzikas skolas, jo man ir kauns...
Līdz šim neviens manas algas apjomu nezināja, bet tagad... lasīs bij.klasesbiedri, lauku radi, turīgi radi...un varbūt pat pasmiesies par to, cik saņemu. Protams, ka būs kauns. Būtu labāk, ja viņi to nezinātu.
Straada 3h stundas dienā un čīkst par algu
Obligāti vajaga publiskot. Piesaistīt vajaga VID un citas struktūras. Izglītības sistēma ir korumpēta. Ja vidusskolēns neprot lasīt un rakstīt dzimtajā valodā, tad jādomā-kā varēja tikt līdz vidusskolai???!!! Absurds. Nav kauna noniecināt padomju izglītības sistēmu vai 1. brīvvalsts laika gadus. Skolēni tika iemācīti. Tagad bērnudārzos interaktīvās tāfeles, datori. Ko tas ir devis? Neko. Viņš prot rakstīt datordrukā. Manā uztverē analfabēts. Drīz aizmirsīs rakstāmrīkus. Jākontrolē bērnudārzu skolotāji un sākumsskolu skolotāji. Viņu skaits jāsamazina. Mazāk kafiju dzers, bet strādās.
Kas no tā mainīsies, ja publiskos ?
Ne jau konsultācijās, bet kopsummā/
Strādāju 2 slodzes lielā pilsētas skolā, kur man ir daudzas klases ar 28-30 skolēniem, audzinu klasi ar 30skolēni, esmu MA vadītāja, vadu skolēnu projektus pēc stundām, konsultācijās saņenu ap 900 Eur mēnesī, laboju burtnības ilgas stundas izejamās dienās, bet ģimenes dzīve....
Muļķībai robežu nav.
Koplīgumā noteikts, ka algas jautājums - konfidenciāls, algas apmērs nav izpaužams.
Manu lielo algu tagad zinās visi!
Zuze! Ko tad tādu tik šausminošu varēji rakstīt? Uzraksti vēl!
pl. 17:00 uzrakstīju komentāru un tik ātri to izdzēsa!? Cenzūra strādā labi!!!
Tāravas Anniņa 04.12.2014. 18:18:46
Kad jau, tad jau. 29 kontaktstundas, audzināšanā 4. klase. Skaitliski mazākā klase, kurā strādāju - 15 skolēni, lielākā - 24. Nākamgad būs nostrādāti 30 gadi skolā. Maģistra grāds. Pakāpe - nulle. Principā netaisīšu to mapi - neuzskatu, ka virtuālas vai reālas makulatūras savākšana atspoguļo mana darba kvalitāti. 690 EUR. Daudz? Uz lauku kolēģu fona - jā, daudz. Uz biroju planktona fona - nedomāju vis, ka tik daudz. Ķirsītis uz tortītes - 16 EUR(pēc nodokļu nomaksas no pirmā lata, amatu savienošana taču!) par laboranta darbu dabaszinībās + bioloģijā + ķīmjā.
Publiskoju savu algu jau tagad - ar augstāko pedagoģisko izglītību, vairāk par 10 gadiem pedagoģisko stāžu, strādājot pilnu slodzi un ar 2 nodokļu grāmatiņā ierakstītajiem nepilngadīgajiem bērniem mana alga ir 500 Eiro. Vai tad te ir ko slēpt???
Pārbaudīju, IZM mājaslapā ierēdņu algas ir publiskotas ar visiem vārdiem un uzvārdiem
Mīļie skolotāji, ierēdņu algas jau sen ir publiski pieejamas!!! katras iestādes mājaslapā. Un no kā tad jābaidās, no tā ka kāds redzēs cik maz saņemat vai kā...??? Jūs taču saņemat tā pat kā ierēdņi no nodokļu maksātāju iemaksām....
1.Te jau ne tikai skolotājiem grib pārējo sabiedrību uzrīdīt vēl agresīvāk. Skaidri taču redzams plāns - sarīdīt savā starpā pašus skolotājus. Nav noslēpums, ka lielo un vidējo skolu skolotāji ar jauno modeli algās zaudēs. Un zaudēs daudz(kuluāros runā par simtos skaitāmām summām). Vai IZM ir kliedējusi šīs bažas - ka par to pašu darbu daudziem skolotājiem atkal būs jāsaņem krietni mazāks atalgojums? 2. Reiz ir arī skaidri jārunā par to, ka skolotāja darbs sastāv no radošās daļas(un te ir gandrīzvienalga, vai klasē ir 12 vai 28 skolēni) un nosacīti tehniskās daļas(nu, nav ķīmijas skolotājam vienalga - sagatavot laboratorijas darbu, novadīt un novākt visu 12 vai 28 skolēniem). 3. Kad runāsim par klases audzinātāja darba adekvātu apmaksu? 3 stundas nedēļā? Vai patiesi t i k a i 3 stundas nedēļā? Dokumentācija. klases stundas, pasākumi, individuālās sarunas ar skolēniem un vecākiem, un vēl, un vēl.
Kur es varu redzēt IZM darbinieku algas?
Jā publicējiet! Visiem IZM darbiniekiem vispirms, tad pārējiem. Visiem Latvijas iedzīvotājiem! Un tad būs godīgi! Bet ir jau tādi, kas nemaz nevēlas strādāt, tikai saņemt pabalstus. Un skolotāji lai pieliek klāt čekus par nopirktiem mācību piederumiem, jaunāko literatūru...Sanāk summiņa ne pa jokam!
Vajag, vajag publiskot, jo ļoti gribas zināt mirušo dvēseļu skaitu skolā un viņu saņemtās algas:)
Ir gan vērts, ka mūsu IM darbiniekiem ir augstākā izglītība. Nudien ir vērts mācīties augstskolā, lai varētu ģenerēt tik spožu ideju. Par tā sauktajām reformām.... Tās nav tikai 20 gadu senas, šo vārdu skolā klausos 36 gadu garumā. Lai kā mēs censtos, mūžam mums neaizsniegt Vinķeles dzīvesbiedra iemaksu apmēru mūsu pensiju fondos.
Jā, jā. Publicējiet arī nodokļus un tos, kas ar 2 l alus pudeli rokā no maniem nodokļiem saņem pabalstus ...nevis uzkrājas manam un manu vecāku pensiju fondam, veselības aizsardzībai u.t.t.
Domāju, ka šādu sarakstu publicēšanas gadījumā, (protams, ja tiks publicēts saņemtā summa VISIEM skolas darbiniekiem arī tehniskajiem darbiniekiem, atbalsta personālam, u.c) atklāsies ne mazums skolā strādājošie, kurus sastapt var īpaši retos gadījumos, Nu un varēsim salīdzināt un noteikt, ziepju, stučīšanas un radniecības koeficientus savā skolā,
Tad jāpublisko ārstu algas, kas ir "ļoti mazas", ministrijas ierēdņu algas, tiesnešu algas un visu pārējo arī, kuru darbu apmaksā valsts. Kā kaut kas tāds var ienākt prātā. Kāpēc arodbiedrība negriežas pie tiesībsarga?
kurzemniecei 04.12.2014. 13:36:23
Vai sagatavoties vienai stundai paralēlklasēs ir vieglāk nekā gatavoties 7 dažādām stundā- katrai savā klasē?
tikai godīgi 04.12.2014. 13:28:22
Domāju, ka būtu tad jāpublisko arī Latvijas dzelzceļa, Latvijas Gāze un Latvenergo utt valsts uzņēmumu darbinieku algas!
"Paldies" mūsu IZM! Tā vietā, lai piedāvātu tiešām konstruktīvus sk. atalg. problēmas risinājumus, nodarbojas ar ...... O, Saprāts ! Kur Tu esi?
Skolotāja. 04.12.2014. 12:48:48
Vispirms publiskojiet IM ierēdņu algas ar amata aprakstiem!Ja publiskos skolotāju algas ar uzvārdiem,sāksies tiesu darbi!!!
Publiskojet!!! Neaizmirstiet blakus atzīmēt: par kādu slodzi? kāds priekšmets! Kādi rezultāti! Kāda kategorija.Vai no administrācijas& vai ierindas skolotājs. .....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.