Lietotājvārds
Parole
Bāc, tas papardes zieds ar savu maucību visur bāžas iekšā, rietumus līdz kliņķim nomaukojuši, tie vairs nav bērni, 12 gados zaudēt nevainību, tas viss dēļ šis izglītības. Iedod mantiņu bērniem un tie nezin ko ar to visu darīt. Ja jums šķiet ka 12, 13 gadīgi bērni pasaules priekšā lepojas par savu perverso orientāciju skolās un māca citus, iesaistās klubiņos utt. Vai tiešām 12 gadīgām meitenēm jāsaņem avārijas kontracepcijas paraugi skolās, jāmauc prezervatīvi u zpeņa mulāžām utt un tas viss SKOLĀS .....BĀC, tas tikai sākums šis saruniņas, šīs mācībiņas mol satraukušies par kaut ko, drošibai ....realitāte ir absolūta perversija. Norvēģija jau iet tik tāli ka māca incestu skolās mol lai zinātu, patiesībā visu šo bērnu nepēršanu un seksuālās drošības kampaņas iesāka pedofīlu organizācijas amerikā. Ja jums šķiet normāli, ka “dzimumaudzināšanas stundās” skolniekiem jāaanalizē atšķirība starp pornogrāfiju un erotiku, mol kāda ir atšķirība????...Šviecē skolnieki ģībuši redzot materiālu..bāc mziem bērniem ..
MEKLĒJIET INFORMĀCIJU MĒDIJOS, kas patiesībā slēpjas aiz visa tā NEVAJAG IRONIZĒT PAR TIKUMĪBU ZEM JOSTAS VIETAS. TIKUSM IEKĻAUJ VISUS ASPEKTUS TAI SKAITĀ , JOĪPAŠI SEKSUĀLO. Vai tiešām “izglītotie jaunieši”, kas nemelos un labi mācīesies, bet nodarbosies ar maucību, grupveida seksu, pederastiju, būs tikumiskāki par citiem..ha ha. Ievērojie skolās cenšas mācīt ētisko tikumu, būt labiem, sirsnīgiem BET JAUTĀJUMS, KĀDĒĻ DZIMUMAUDZINĀŠANAS JOMĀ VALSTS NEATVAIRĀMI CENŠAS MŪSU BĒRNUS SKOLOT TIKAI NETIKUMA VIRZIENĀ? Kāda bļaušana, cik aizskarti vai vai.
Ko labu variet ieaudzināt bērniem, ja tie paliek par dieviem, tos nedrīskt disciplinēt skolā, tikai jāsmaida un jāsaka, tā nedrīkst Jānīti, vēcāki monstri ja disciplinē bērnu, siksniņa...ak šausmas.. skolotājus apkakā un nerespektē...uzielu reklāmas stabiem tikai reklamē SIKSNAS VAIR NAV STARP MUMS........pērt nedrīks, vardarbība......PARALĒLI REKLĀMAS UN INFO PAR VARDARBĪBU PRET BĒRNIEM..... tā vien liekas ka nav neviena normāla cilvēka Latvijā......oj .. kādi vecāki Latvijā, jāņem nost bērnus, jāpaglābj no varmākām... bet kam dosim Ā REDZ ONKUĻI NO AMERIAKS BRAUC ADOPTĒT, DOSIM PROM ...kas ar bērniem tur notiek .nav mehānisma kā kontrolēt..konfidenciāli..tas tak var kaitēt bēram....VAI DAUDZ BĒRNU JAU ATŅEMTI ..kam no dosim ......ā redz kur ir risinājums, TIKUMISKI, SMAIDĪGI, INTELIĢENTI HOMOSEKSUĀĻU PĀRI, JUST MERRIED .... tiem mēs dosim, lai jau rūpējas
VAI TAD TIEŠĀM NAV REDZAMS, KĀ ŠĪ SISTĒM TIEK VEIDOTA, JA NAV, MEKLĒJIET TUR, KUR TAS JAU TIEK ATTĪSTĪTS 50 GADUS UN PASAKTIETIES UZ AUGĻIEM !!!!!!!
Visi ir koncentrējušies uz tikumību zem jostas vietas, nevienu nesatrauc melošana (nu kā var nesolīt), zagšana (....), huligānisms (netraucēsim policijas darbu). Iznāk, ka šīs darbības ir augsti tikumīgas, ja vien vakarā tavā gultā ir oficiāli apgredzenota sieva. Pretīgi.
Iniciatīvas ierosinātājs laikam tālāk par savu bikšu priekšu nav spējīgs redzēt.
konservatīvā 02.12.2015. 10:11:02
Žēl, ka daudzi nesaprot uz kurieni ved šī cenšanās iedzīvināt "demokrātisko, jauno" ģimenes formu. Mīļie, jūs taču ejat GEIROPAS pavadā!
domu impresijas :) 01.12.2015. 23:02:17
Tikumi un tikumība, šķiet, ir divi dažādi jēdzieni. - Tikumība skar cilvēka seksualitātes jomu. Ģimene ir sabiedrības šūniņa, ir labi to aizsargāt. Stipras un mīlošas ģimenes ir labvēlīga augsne bērna attīstībai. Ģimenes nozīme reiz bija kas pašsaprotams lielākajai daļai sabiedrības. Mūsdienās ģimenes pastāvēšanas jēga tiek apšaubīta vai pat noliegta. Ar likumu starpniecību notiek mēģinājumi ģimeni aizsargāt. Tas vien norāda uz krīzi – ja ir nepieciešams likumā iekļaut to, ka ģimene un laulība ir vērtība. Noteiktām sabiedrības grupām/organizācijām ģimene nav vēlama. -Tikumiskā audzināšana ir plašāks jēdziens. Ir četri galvenie tikumi: drosme, apdomība, mērenība, taisnīgums. Tikumi – tā vecmodīgi nedaudz skan, un tiešām – tas nav nekas jauns – jau Aristotelis par tiem rakstīja.Tikumi pilnveido personību/raksturu, tie ir saistīti ar darbību, izvēli. Katru no tikumiem var sīkāk definēt jeb izskaidrot to nozīmi – teorētiski, ar piemēriem no dzīves, stāstiem vai filmām. Tikumi nav izplūduši relatīvi jēdzieni. Protams, izglītībā tie ir arī “teorija”, bet tikumi kļūst par praksi dzīvē. Jā, darbi runā skaļāk par vārdiem, bet tas nenozīmē, ka vārdi nebūtu vajadzīgi. Ne visi, kas runā par tikumiem ir liekuļi, marksisti ...kā tas tiek bieži pārmests. Nav vienas receptes jeb pareizās atbildes uz visu. Atšķirt, piem., drosmi no pārgalvības, taisnību no netaisnības var tikai konkrētā situācijā. Tā ir paša indivīda atbildība – kā iemiesot tikumus dzīvē. Un tas ir labi. Tikumi nav reducējami tikai uz personīgo sfēru. Arī plašākā līmenī – sabiedrībā, mēs sagaidām apdomību, mērenību, drosmi, taisnīgumu.. ne tā? Šie tikumi no zila gaisa neradīsies ... bet gan konkrēti cilvēki. Kādus līderus mēs vēlamies? Gļēvus, muļķus, netaisnīgus, mantrausīgus? Taču nē. Tātad tikumi nav gluži relatīvs jēdziens. Mūsdienās biežāk piemin vērtības nevis tikumus. Termins vērtības norāda uz kaut ko relatīvu, mums var būt dažādas vērtības. Teroristiem ir savas vērtības....bet vai tās ir vērtības!?! Virtue education – tikumu izglītība dažās valstīs, piem. ASV ir labi izstrādāta. Tas nav nekas jauns.
Priedei un eglei 01.12.2015. 18:54:29
Ilūzijas ir daudzu tautiešu vērtība. Skat. visas tautasdziesmas. Skat. vēsturi (reālo). Dīvaini tie uzskati par tikumību. Neviens nesaka, ka jāmāca netikumība, bet - ko te katrs saprot ar šo vārdu. reizēm šķiet, ka dažu tikumība ir liekulība un sevis idealizēšana. Fui. (latviski sakot)
Jānis Šķesteris. Kas tu esi? Ko esi nošķesterējis greizi mātei un tēvam?
Ratīnika, krivade, zirnīte,kas vēl mūsu skolā jauc gaisu?
laikam ratinīkas pirksts.Viņai tā nepareizā tikumība spiež kāju.
Man ļoti žēl, ka šādi uzskati tiek uzspiesti latviešu tautai, kuras kultūras mantojums - tautasdziesmas ir pilnas ar tikumiem. Šīs vērtības tiek nodotas no paaudze paaudzē. Arī latviešu tautas atdzimšanas laikā, kad E.Gliks iztulkoja Bībeli latviski, kad izveidojās vārds latvietis, kad pirmajos dziesmu svētkos skanēja Dievs, svētī Latviju, mūsu tauta izgāja no verdzības caur Dieva baušļu mūžīgajām vērtībām. Bet kas notiek tagad?! Atkal svešas varas grib mūsu vērtības samainīt, uzspiežot mums nevēlamus un nepieņemamus standartus, izārdot vispārcilvēciskās pamatvērtības! Šis ir laiks, kad nedrīkst klusēt! Tikai mēs, latviešu tauta varam aizstāvēt savu kultūru, savu tikumību, savas dzīves vērtības! Kādā Latvijā mēs dzīvosim, to noteiksim mēs, latviešu tauta!
NIECĪGS atbalsts amorālai iniciatīvai...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.