Lietotājvārds
Parole
to Lietas ko man skola nekad nemacija ... visas māca sociālo zinību kursā pamatskolā, pēc tam politikas un ekonomikas kursos vidusskolā
Saistībā ar atkarībām - tieši vecākiem vajadzētu redzēt, kāds ir bērns, pēc kā smaržo, ar ko nodarbojas brīvajā laikā - ne jau skolā notiek aizraušanās ar atkarībām, bet ārpus tās, un skolotājs nevar zināt, vai bērns klasē guļ tāpēc, ka dzēra, pie datora sēdēja, vai ko citu visu nakti darīja, un uz māju bērnu vaktēt neies gan. Tā, ka iznāk - vecākiem laiks ir jāatrod, lai uz savu atvasi paskatītos, un parūpētos par veselīgāku dzīvesveidu. Bet, ja ir vecāki, kuri mierīgi vēro, kā pamatskolas sīči draugu ballītēs apdzeras, un vēl paši piegādā dzeramo un argumentē, ka svētkos jau var, tad par ko ir diskusija?
Jā!Vecāku nepietiekama iesaistīšanās. Tad man rodas jautājums- kā lai vecāki iesaistās bērna audzināšanā, ja satiek bērnu no rīta un vakarā, kad atnāk no darba? Tad rodas vēl viens jautājums -kā vecāki var iesaistīties bērna audzināšanā un izglītošnā ?
atkal skolotāji tiek muļķoti. Šodien uzzināju, ka ne visi skolotāji saņems piemaksas par 3. kvalitātes pakāpi. Veselus 3 mēnešus vācām mapes un pierādījumus,ar parakstiem un zīmogiem- izrādās par velti. Piemaksu par 3. kvalitātes pakāpi saņems tikai tie, kuri to izgāja Eiropas savienības ietvaros, kuriem vēl maksāja stipendiju 100Ls.., tie, kuri gāja vēlāk, un nesaņēma nekādas stipendijas, tie gaidīs līdz 2014. gada 1. septembrim . Vispār apnicis tas hais....................uz musināšanu visi tik aktīvi, bet kā jāmaksā, tā čuššššš............
Problēma - skolēni grib jaunas un smukas skolotājas, tikai, kur lai tādas ņem, skolā 1/3 pensionāres
aber loģiski - to tev dzīvite iemācīja !!! :-D
Lietas ko man skola nekad nemacija 03.09.2013. 12:50:29
https://pbs.twimg.com/media/BIKE6p5CEAAWvVU.jpg

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.